Şimdi Ara

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
12
Favori
39.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chekirghe

Arkadaslar discovery nin ekranimi zenfone 5 in ekranimi daha iyi

yarın cihazım gelirse inceleme yapar tüm özelliklerini discovery ile karşılaştırırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

Arkadaslar discovery nin ekranimi zenfone 5 in ekranimi daha iyi

yarın cihazım gelirse inceleme yapar tüm özelliklerini discovery ile karşılaştırırım

Cok faydali bir inceleme olur hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazi başka hangi mağaza da bulabilirim bugün teknosaya gittim stoklarda kalmamış ne zaman geleceği de belli değil diyorlar.
  • ptesi aksam ustu zenfone 5 beyaz kadıkoy natilius teknosada 3 adet vardı...ayrıca kapaklarda yeni gelmiş fiyatlandırma yapıyorlardı fiyat bilgisi vermediler. bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 16 Eylül 2014; 1:23:52 >
  • Telefonu kullandığım 3. Gün çok memnunum AMA şarjı beni coook dusunduruyor. Normal bekleme modunda bile otomatik senkronizasyon normal parlaklık ve hucresel veri ile şarj yüzdesi patır patır düşüyor adeta eriyor bugun 7 saat dayanabildi mesela ancak sarjdan memnun olan arkadaşları anlayamadım farklı telefn mu kullaniyoruz çözemedim tavsiyesi olan var midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarj bi kac haftada kendine geliyormus hocam benim tel 2. Gununde elime aldigim gibi yuzde 95 lere geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: vdtbgs

Telefonu kullandığım 3. Gün çok memnunum AMA şarjı beni coook dusunduruyor. Normal bekleme modunda bile otomatik senkronizasyon normal parlaklık ve hucresel veri ile şarj yüzdesi patır patır düşüyor adeta eriyor bugun 7 saat dayanabildi mesela ancak sarjdan memnun olan arkadaşları anlayamadım farklı telefn mu kullaniyoruz çözemedim tavsiyesi olan var midir

Aynen bende pilin kısa sürede bitmesinden yana muzdaribim. Telefon gayet güzel akıcı. Ama en büyük sorun pilin uyku modunda bile takır takır düşmesi. %100 dolu vaziyette gece şarjdan aldım sabaha kadar hiç kullanmadım sabah uyandığımda telefona baktım %87lerdeydi. Çok ilginç. Aynı sorunu yaşayan varsa lütfen yazsın. Hakkımızı arayalım. Gerekirse şikayet edelim.
  • Şu şarjla ilgili yorumlardan sonra artık vazgeçicem telefonu almaktan.
  • Bende alacağım telefonu bakıyorum biri diyor şarzı yetmiyor diğeri diyor 1.5 gün yetiyor ama yabancı kanallardanda baktığım ve anladığım kadarı ile Telefonun şarzı ile ilgili sorun yok.sadece şarz göstergesinde ve kalan zamanın hesaplanması için asus bir yazılım kullanmış, burada sıkıntı var.bir hafta on gün gibi bir süre alıyor, gösterge ve kalan zamanın doğu hesaplanması.Asıl süreyi görmek için şarza tak uyarısı gelene kadar değil,şarz bitip telefon kapanana kadar bakmak lazım.
  • Benim telefonda(zenfone5) gösterge sıkıntısı yok sırf kafami kurcalamasın diye %2 de şarkı açtım çok gecmeden normal bi sekilde şarjı bittigi icin kapndi o gostrge sıkıntısı sanırım zenfone6 da var

• forumdaşlar zenfone 5 için orta ayar ekran koruyucu öneren varmı ? max 30 lira
  • arkadaşlar telefonla görüntülü konuşma yapılıyor mu? açıkcası en çok bu özelliğini kullancam biri aydınlatırsa sevinirim.

• stouuiop S kullanıcısına yanıt
    Hocam bunların gelmesini beklersek , telefon haşat olur Teknosadan kılıf sipariş ettim , malum sitedende ekran koruyucu

http://www.teknosa.com/urunler/145054263/asus-bumper-case-a500-siyah-kilif

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-asus-zenfone-5-ekran-filmi-kirilmaz-temperli-cam-180434401/detay/

• Escossie kullanıcısına yanıt
    Kılıf güzelmiş hocam bende alırım Z6 için. :) Teşekkürler paylaştığın için.
  • ugurcankorkmaz kullanıcısına yanıt
    rica ederim , sanırım z6 için olanı yok ama olması lazım çünkü asusun orjınal urunu
    Var hocam var

buyrun
    http://www.teknosa.com/urunler/145054266/asus-bumper-case-a600-siyah-kilif
    Bunu internetten alamıyorsunuz ama mağazada varsa alırsınız
    Zaten öyle düşünüyorum almaya gittiğimde birlikte alırım diye. :) Bu arada ekran koruyucu çıkmıyor mu kutudan?
    yok malesef , gorilla glass 3 koyduk daha ne demişlerdir
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.