Şimdi Ara

LG G3 Avea 3G Internet (Yardim Lutfen Acildir )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
8.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumun Markasi Lg G3. Super 3lu paket ile 2 gb internet aldim aveadan. Ancak internete girmeye calisinca hep edge uzerinden giriyor . 3g den hic giremedim . Edge olunca 2dkda sayfalar yukleniyor . Zarzor girebiliyorum. Cozumu nedir .
    NOT: Bilindik bircok yontemi denedik olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Online işlemler üzerinden 3g açık mı bir kontrol edin ondan olabilir sorun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

Online işlemler üzerinden 3g açık mı bir kontrol edin ondan olabilir sorun..

Acik , telefon ayari yapili .Ama 3g olmuyo

• G2 kullanıyorum muhtemelen aynı yerlerdedir. Şunu deneyiniz. Ayaralar/internet paylaşımı ve ağlar/mobil sebekeler/ag modu/ burda otomatigi seçin yada keyfinize göre sadece 3g yi WCDMA yazan 3g dir gsm 2g. İnternet lazım olduğunda 3g ye geçip diğer zamanlarda 2g ye geçebilirsiniz. 2g daha az sarj tüketir ve konuşmak için daha iyidir daha nettir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

G2 kullanıyorum muhtemelen aynı yerlerdedir. Şunu deneyiniz. Ayaralar/internet paylaşımı ve ağlar/mobil sebekeler/ag modu/ burda otomatigi seçin yada keyfinize göre sadece 3g yi WCDMA yazan 3g dir gsm 2g. İnternet lazım olduğunda 3g ye geçip diğer zamanlarda 2g ye geçebilirsiniz. 2g daha az sarj tüketir ve konuşmak için daha iyidir daha nettir

WCDMA'yi secince hat 0 cekiyor. Otomatigi secince full cekiyor ama edge baglaniyor . 2g secince yine edge ile baglaniyo ve internet cok yavas . Donanim habere girmek icin 2 dk bekledim dusunun

• Bulundugun yerde avea kullanan baska birinin telindede aynı sorun var mı yoksa senin telefona has bir durum mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sorunu çözebildin mi? Sanırım telefonun çekim gücünden ediyor. Bende de veri akışı stabil değil. Ayar falan yaptıysan paylaşabilir misin?

• Öncelikle kusura bakmayın geç gördüm mesajı . Telefona gelirsek benim bulunduğum yer 3gnin çekmediği bir yerdymiş . O yüzden böyleymiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknBUGRA

Telefonumun Markasi Lg G3. Super 3lu paket ile 2 gb internet aldim aveadan. Ancak internete girmeye calisinca hep edge uzerinden giriyor . 3g den hic giremedim . Edge olunca 2dkda sayfalar yukleniyor . Zarzor girebiliyorum. Cozumu nedir .
    NOT: Bilindik bircok yontemi denedik olmadi

Aynı sorun bende de var, çözümünü bilen arkadaşım varmı acaba..
  • Selam arkadaşlar. LG G3 de rehberdeki numaralara fotoğraf koyuyorum ancak gelen aramalarda fotoğraf görünmüyor. Fabrika ayarlarına döndüm olmadı. LG den format attırdılar oda olmadı. Çok can sıkıcı bir durum yardım ederseniz sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.