Şimdi Ara

Lumia 730 modeli internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 730 modeli internete sızdırıldı

Microsoft'un özçekim trendine uzak kalmamak adına geliştirdiği ve Superman kod adıyla da bilinen yeni Lumia modeli ile ilgili bir görsel internete sızdırıldı.

Superman modeli daha çok orta seviyeye hitap eden bir model olacak. Baızı kaynaklar tarafından Lumia 730 adını alacağı iddia edilen cihazın internete sızan görseli ise prototip sürümünden elde edilmiş. 

Lumia 730 modelinde 5MP çözünürlükte bir ön kamera yer alacak ve Microsoft'un özçekim tutkunlarına özel bazı optimizasyonları ile gelecek. Hali hazırda özçekim trendinde 13MP çözünürlükte ön kameralar görmeye başlasak da Microsoft görünüşe göre şimdilik 5MP çözünrülük ile yetinecek. 

4.7 inçlik bir ekranı olduğu tahmin edilen modelde Debian Red adında bir yazılım çalıştığı görülüyor. Bu da muhtemelen Windows Phone 8.1 birinci büyük güncellemesinin Lumia cihazlarına özel yapısının adı olacak. Lumia 730 modelinin en geç Ekim ayı itibariyle tanıtılmış olması bekleniyor.  

Kaynak:http://www.wpcentral.com/first-photos-lumia-730-new-debian-red-firmware

• (A)mber
    (B)lack
    (C)yan
    (D)ebian
    (E)lop [ şirket çalmasından dolayı ismini verebilirler ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumuu -- 10 Ağustos 2014; 15:43:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı telefon işte nesini sızdırmışlar
  • Mağara

Edit: 1 GB ram ile gelecek herhalde fiyatı rekabetçi olursa alınabilecek bi telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 10 Ağustos 2014; 16:42:13 >
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    kimsenin takmadığı bir telefon. sızsa nolur, sızmasa nolur. bence microsoft kasten sızdırmıştı ve haber yapmaları için de ayrıca para vermiştir. bu lumia'ların hepsi birbirine benziyor zaten.
  • Aga ben anlamıyorum şu alt ve orta seviye lumialar ne böyle ya. Donanım haberde gördüğüm bütün lumia sızmaları aynı geliyor bana iğrenç renkli aletler. ulan sen sızsan ne olur :D gram heyecan yaratmayan tipler bunlar

• Bence güzel olmuş 1gb ram olursa alabilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Aga ben anlamıyorum şu alt ve orta seviye lumialar ne böyle ya. Donanım haberde gördüğüm bütün lumia sızmaları aynı geliyor bana iğrenç renkli aletler. ulan sen sızsan ne olur :D gram heyecan yaratmayan tipler bunlar

Niye hocam? Sırf renkli olduğu için Lumia 920'ye bile kayıyor benim aklım.
    Hoş, tatlı telefonlar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

aa bu lumia'da flaş var. İlginç. Nokia sen flaş koymazdın ama? hayret.

Nokia'nın Xenon flaşlarını unuttunuz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: aswerth

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Aga ben anlamıyorum şu alt ve orta seviye lumialar ne böyle ya. Donanım haberde gördüğüm bütün lumia sızmaları aynı geliyor bana iğrenç renkli aletler. ulan sen sızsan ne olur :D gram heyecan yaratmayan tipler bunlar

Niye hocam? Sırf renkli olduğu için Lumia 920'ye bile kayıyor benim aklım.
    Hoş, tatlı telefonlar bence.

Doğrudur dostum ama lumianın alt orta seviye cihazlarını görünce kusasım geliyor resmen. ama bak Lumia 930 1320 gibi modellerini bende seviyorum tasarım olarak :)

• quote:

Acınası

Hayırdır, Nokia'nın alt seviye telefonlara Flash koymama suyunu ben de sevmiyorum ama bahsettiğimiz telefon orta-üst seviye muhtemelen 900-1000 TL bandına yerleştireceği bir telefon. Bu seviye de daha önceden flash koymadığı telefon varsa göster de bilelim

Not: Zamanında 999 liraya satılan N8'de Xenon Flash vardı

• Dokunmatik tuşlar olduğu için 768p olarak gelir diyorum ama GDR1 ile qHD desteği de eklendi o da olabilir belki. Lens Carl Zeiss ama Pureview mi olur belirsiz. 4xA7 S400 ve 1 GB ram kesin gibi. 2000 ve 2300 arası da batarya bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighonFire -- 10 Ağustos 2014; 19:57:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Acınası

Şu sektörde kamrieraları nokia kadar kalite veren marka varmı Bi sony bu kadar yaklaştı gerisi fod

• 1 haftalık haberi yeni mi paylaşıyorsun?
  • Tasarım çok hoşş
  • Tanitilmasi Eylul gelmesi 2015 Ocak ayi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fantastik

• Gene bir Ekrem klasiği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia

• Şu tuşların ekranda olmasına sinir oluyorum arkadaş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.