Şimdi Ara

Z2 Compact?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar z1 compacttan birkaç neden yüzünden soğuduktan sonra z2 Compact beklemeye başladım. Z2 compact ne zaman çıkar? Sanıyorum z3 çıkmadan önce z2 compact çıkmalı veya aynı zamanda çıkmalı? Sızan veya duyurulan bir şeyler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Z2 Compact'tan çok, Z3 Compact sızıntıları var hocam. Z1 ile Z2 arasında tek şey 0.2 inch büyük ekran ve s800 yerine s801 koymaları açıkcası Sony'nin 6 ayda bir amiral modeli çıkarmasından çoğu kişi şikayetçi. 12 ayda bir 3 model çıkarmayı hedefliyorlar sanırım. Biraz saçmalıyorlar... ben de Z1 almayı düşünüyorum, Z1C düşünüyordum aslında, ama büyük ekran daha iyi gider diye düşünüyorum , kendime göre. :) Z1C kasa açıklığı vs biraz sorun olduğu görülüyor genel olarak, yine de bilemiyorum tabi telefonu kullanmadığım için. :) O sebeple Z3 Compact haberleri var, 4.7 inch ekranlı olarak "söyleniyor".
  • Ben de telefonu tek elle kullanabilme taraftarıyım. O kadar büyük telefonu da cebimde pek tasiyamam rahatsız eder. Z1 compactın kasa açıklığı, plastiginin çok çabuk çizilmesi, flaş sızması ve kamera performansı yüzünden vazgeçmiştim. Herhalde sony bu sorunlardan bir ders çıkarır da yeni compactın da bu hataları yapmaz diye düşünüyorum. Bir compact çıksın da z2 mi olur z3 mü olur hiç fark etmez benim için.

• Z2'de Ekran kalitesi ve ram'i unutmayalim :)
  • 3 GB ram'li Z2, 2 GB ram'li M8'den daha yavaştır, bunu da NOT DÜŞELİM isterseniz.
  • Hiç hissetmedim jilet gibi çalışıyor valla hatta z1 de var bende hiç banamısin demiyor yinede bilgi için teşekkür ederim

• Z2c olmayabilir cunku zaten z2 z3 arasinda buyuk fark yokken belki z2c yi pas gecip direkt yilbasi gibi Z3c verioebilir..

Bu arada m8 icin z2 den daha iyi yazabilen bonzai kafasi nedir arkadas ya.

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı gibi mi gelir öyleyse? En yakın tanıtım etkinliği ne zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: KaramelizeYogurt

Yılbaşı gibi mi gelir öyleyse? En yakın tanıtım etkinliği ne zaman?

Eylulde far var ama bize gelmsei piyasaya ciksindan iki ay sonrai bulur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.