Şimdi Ara

Telefon İçin Sogutucu Yapmaya Karar Verdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G2min kavruldugu yaz aylarında gecici olarak klimanın onune tutuyorum ama en azından evdeyken daha etkili bi cozum bulmam lazım.

Dusuncem sert plastik bi telefon kapagı alıp orta kısmını keserek ustune hdd sogutucu baglamaktı ama elim fana girebilecegi icin riskli geldi Onu gectim guc cekecek yer yok.

Arkasına buz torbası baglayayım diyorum ama nemi nasıl onleyebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 10 Ağustos 2014; 10:44:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben nefesimle soğutuyorum. Yalnız çok çabuk ısınıyor ve çok çabuk soğuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Hocam ben nefesimle soğutuyorum. Yalnız çok çabuk ısınıyor ve çok çabuk soğuyor.

Tansiyonum dusuyor

• 1 flex rom yukle 1de stok 20d kernel ne isinma var ne birsey oyunlarda bile iainma yok :) hatta sarjda suan telefon webte geziom. Hafif bir iliklik var

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

1 flex rom yukle 1de stok 20d kernel ne isinma var ne birsey oyunlarda bile iainma yok :) hatta sarjda suan telefon webte geziom. Hafif bir iliklik var

En son cok ısrar ettiklerinde cloudypro mu ne denemistim kilit ekranı takılıyordu sarjı da berbattı. Oyun oynarken ısınmamasını abartıyorsun.

• Telefonu buzdolabı poşetinin içine geçir derin dondurucuya koy 1 dakika falan dursun. Yeterince soğur sanırsam.

• Yanında içi buzlu su dolu kova taşı,ısınınca bir kere kovaya daldır çıkar ısınma sorunun diye bir şey kalmayacak ortada.

Başka sorun çıkarsa yaz düzeltmeye çalışalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Yanında içi buzlu su dolu kova taşı,ısınınca bir kere kovaya daldır çıkar ısınma sorunun diye bir şey kalmayacak ortada.

Başka sorun çıkarsa yaz düzeltmeye çalışalım..

Sırf bu yuzden bi ara sonye yeltenmistim

• laptop soğutucusu gibi birşey yapılabilir ve elin girmesini engellemek için arka ve yan kısımları kapalı, küçük hava delikleri olmalı. Bir tane pervane gücü USB'den alacak, usb girişini acaba telefonun giriş yerine taksan çalışır mı? Şarj olduğu yerden tersine güç verir mi?
  • thestell kullanıcısına yanıt
    Keske yanimda olsanda test etsen :)

• quote:

Keske yanimda olsanda test etsen :)

Yükledim siyah çok kötü ama güzel rommus. Az ısınıyor ama çok şarj gidiyor

Evet siyah arayuzu itici birazcik .
    Bende sarji cok iyi gidiyor sadece crome la webte gezersem wifi ile 6 saat altina dusmuyor oyunla beraber 5 saatlerde ekran suresi veriyor.

• Fazla zorlamayin telefonu normal sartlarda isinmiyor uzun sure oyun oynamadikca

• aliminyum yapıştır
  • 1 2 de ss koyayim misal bugunku kullanimim.
     Telefon İçin Sogutucu Yapmaya Karar Verdim Telefon İçin Sogutucu Yapmaya Karar Verdim

• quote:

1 2 de ss koyayim misal bugunku kullanimim.
     Telefon İçin Sogutucu Yapmaya Karar Verdim Telefon İçin Sogutucu Yapmaya Karar Verdim

Stock 20d kernel yukledim şarj hala berbat gidiyor. Belki tekrar şarj edince düzelir.

Orijinal kerneli mi daha iyi yoksa 20d flashlayinca mi?

Ilk sarj da kotu olur zaten bitir. Kapali sarj et.
    20d de memnunum kendi icinde gelen kernellede.
    Suan icinde gelen kernel var 20d yi indirmistim duruyor öyle. Kurmadim ama kuranlar memnun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.