Şimdi Ara

20000-25000 arası araç önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 20.000-25.000 arası spor görünümlü genç arabası, performanslı, çok yakmayan, içi çok dar olmayan, piyasası olan, konforlu, güvenlik özellikleri iyi, kısacası her şeyiyle iyi diyebileceğiniz:) tavsiye edeceğiniz araçları olumlu olumsuz özellikleri ile birlikte yazar mısnız???

• 206 Roland Garros, Quicksilver, GTI olabilir. 207 bulabilirsen o da olabilir.

• fernandito F kullanıcısına yanıt
    Tabi araç konusuda nereden baktığınız önemli ama bu saydıklarınızı söylediğiniz fiyata, şu anda geçerli olan yüksek fiyat politikasında bulursanız bana da haber verin işiniz zor kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness88

Tabi araç konusuda nereden baktığınız önemli ama bu saydıklarınızı söylediğiniz fiyata, şu anda geçerli olan yüksek fiyat politikasında bulursanız bana da haber verin işiniz zor kolay gelsin
    alacağım arabanın marka, model, motor, donanım, vites, renk seçeneklerini tam olarak belirledikten sonra arabayı aramaya geçecem:)

https://store.donanimhaber.com/eb/14/db/eb14dbc530aa0a53055a241bc25a9642.PNG

arkadaşlar biraz araştırdım da kafama en çok yatan corsa d hatchback 5 kapı oldu 2006-2007 model km si iyi, temiz bişeyler bulabilirsem; ama corsanın da inciğini cıncığını iyice araştırıp öğrenmek istiyorum:)

çorsa d hatchback 5 kapıların yukarıdaki motor seçenekleri varmış bunlardan en çok tutulan hangisiydi? Bana 1.3 CDTI 90 HP uygun gibi geldi.

bir de corsa d lerin hangi donanım ve şanzıman seçenekleri var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernandito -- 10 Ağustos 2014; 16:47:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fernandito

alacağım arabanın marka, model, motor, donanım, vites, renk seçeneklerini tam olarak belirledikten sonra arabayı aramaya geçecem:)

https://store.donanimhaber.com/eb/14/db/eb14dbc530aa0a53055a241bc25a9642.PNG

arkadaşlar biraz araştırdım da kafama en çok yatan corsa d hatchback 5 kapı oldu 2006-2007 model km si iyi, temiz bişeyler bulabilirsem; ama corsanın da inciğini cıncığını iyice araştırıp öğrenmek istiyorum:)

çorsa d hatchback 5 kapıların yukarıdaki motor seçenekleri varmış bunlardan en çok tutulan hangisiydi? Bana 1.3 CDTI 90 HP uygun gibi geldi.

bir de corsa d lerin hangi donanım ve şanzıman seçenekleri var?

Alıntıları Göster
    opel corsa kullanıcıları yok mu arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernandito -- 14 Ağustos 2014; 0:18:42 >

ben gecen hafta 2003 corsa aldım içi ne geniş ne dar yakıt çok iyi uzun 0.18 ş.içi 0.24 felan tabi tuplu 16v cok seri araba fiyatıda 18500 tabi almamın sebebi oncelikle tamamen orjinal arabada lokal boya yok butun agır bakımları yapılmıs(triger baskı balata debriyaj seti)140binde tavsiye ederim cokta rahat bir araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgorele

ben gecen hafta 2003 corsa aldım içi ne geniş ne dar yakıt çok iyi uzun 0.18 ş.içi 0.24 felan tabi tuplu 16v cok seri araba fiyatıda 18500 tabi almamın sebebi oncelikle tamamen orjinal arabada lokal boya yok butun agır bakımları yapılmıs(triger baskı balata debriyaj seti)140binde tavsiye ederim cokta rahat bir araba

seninki 1.2 16 valf 75 hp corsa c heralde. ben de corsa d nin en aşağı 1,3 dizel 90 hp lik motorunu almak istiyorum bu arabalar hakkında bilgi almak istiyorum hocam.
  • Fiyatları takip ediyorum ama son zamanlarda müthiş bir artış var. 25bine temiz bir VTEC, Golf5 bulsam alacağım. Aklımda Vectralar da var o fiyatlarsa... İlk arabam olacağı için şu an çok onemsemiyorum yakıtı. Araba bastı mi gitmeli ama işte bütçe 25bin civarı... Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
    yok hocam 1.4 16v 90hp 1.2 lerle karıstırmayalım :D 1 haftadır kullanıyorum deli gibi gidiyor desem yeridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgorele

yok hocam 1.4 16v 90hp 1.2 lerle karıstırmayalım :D 1 haftadır kullanıyorum deli gibi gidiyor desem yeridir
    ben de 1.4 16v 90 hp seninkinin bir üst kasası corsa d ye bakıyorum. şöyle 80 000 altında falan, arabadan memnunsun yani:)
  • quote:

ben de 1.4 16v 90 hp seninkinin bir üst kasası corsa d ye bakıyorum. şöyle 80 000 altında falan, arabadan memnunsun yani:)

Alıntıları Göster
    2010 Renault Symbolhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2-sahibinden-tertemiz-symbol-expression-1.5-dci-174273485/detay
    boyle bişey dusunebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

2010 Renault Symbolhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2-sahibinden-tertemiz-symbol-expression-1.5-dci-174273485/detay

km çok hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zicoss

km çok hocam

Alıntıları Göster
    hocam FİAT STİLO ya bakmanızı tavsiye ederim

sen kac km arıyorsun ? 150 bin ortalama bi km
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

sen kac km arıyorsun ? 150 bin ortalama bi km
    arkadaşlar kriterlerimi değiştiriyorum o çok açık olmamış...

Şu an tek başımayım ama evlenince de kullanabileceğim, çocuk olana kadar kullansam yeterli, sonra yenilerim.

Bütçem 25.000 civarı,

2005 üstü, 100.000 km altı,

Hatchback 5 kapılı, dizel yada lpg li yani az yakacak; ama çekişi kuvvetli, yokuşta bayılmayacak, masraf çıkarmayacak,

Büyüklük olarak orta büyüklükte, arkadaki yolcular da rahat etsin.

donanım olarak da min 4 airbag, abs, hidrolik direksiyon, tüm camlar otomatik, park sensörü, hız sabitleyici...

kriterlerime göre bir araç arıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum:)

• Hemen hemen ayni kriterlerde arac ariyoruz. Ben de bu şekilde fikir degistirmistim. Punto'ya yoneldim o yüzden. Ariyoruz bakalim...
  • onuryildirim kullanıcısına yanıt
    fiatın arabalarını da çok önermiyolar hocam ya
    pefo 207 var imzadan o aracımı kullanıyorsunuz bende onu araştırıyorum :D
  • quote:

arkadaşlar kriterlerimi değiştiriyorum o çok açık olmamış...

Şu an tek başımayım ama evlenince de kullanabileceğim, çocuk olana kadar kullansam yeterli, sonra yenilerim.

Bütçem 25.000 civarı,

2005 üstü, 100.000 km altı,

Hatchback 5 kapılı, dizel yada lpg li yani az yakacak; ama çekişi kuvvetli, yokuşta bayılmayacak, masraf çıkarmayacak,

Büyüklük olarak orta büyüklükte, arkadaki yolcular da rahat etsin.

donanım olarak da min 4 airbag, abs, hidrolik direksiyon, tüm camlar otomatik, park sensörü, hız sabitleyici...

kriterlerime göre bir araç arıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum:)

Hocam sana açık ve net söyleyeyim önceden 20-25 arası iyi bir araç alınabiliyordu (2. El)
    Piyasa öyle bir artmış ki saydığınız özelliklerde bir aracı 30.000 Tl den aşağı alamıyorsunuz. Para bize değerli her halde. Ya millette çok para var ya da biz çok fakiriz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.