Şimdi Ara

Sennheiser Momentum On-Ear ''SAMBA'' test masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sennheiser Momentum Ivory
     Edition

Tipi: On-Ear (closed-back)

Sürücü: 32 mm Neodimyum

Direnç: 18 ohm

Kulaklık Teknolojisi: Dinamik

Ses Seviyesi: 112 dB

Frekans Aralığı: 16 Hz- 22 Khz

Mikrofon Frekans Aralığı: 100 hz- 10 khz (Omni Directional)

Mikrofon Gürültü Önleme: Yok

Mikrofon Hassasiyet: -44 dB V/Pa

Toplam Harmonik Bozulma Değeri: < 0.5 %

Uyumluluk: Apple Ürünleri, Mp3 player ve Bilgisayar

Bağlantı: 3.5 mm'lik Stereo

Kablo Uzunluğu: 1.4 m Kulaklık ve 1.4 m Telefon

Ağırlık: 160 gr

Kolaylaştırıcı Özellikler:

-Tak Çıkar Kablo

- Kontrol Ünitesi

-Taşıma Çantası

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşlar tüm cumartesimi sizlere daha da güzel bir video sunabilmek adına özene bezene feda ettim. Beni samimi bulmanız ve dürüstlüğüme inanmanız motivasyon açısından her daim beni mutlu ediyor. İstediğiniz her soruyu çekinmeden sorabilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum ve iyi seyirler diliyorum.

minik bir armağan;

• Izleyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu izleyemiyorum simdi.Metal dinlemek icin uygun mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    merhaba videoyu kontrol ettim bi sıkıntı göremedim. Tekrar deneyin isterseniz.

Özellikle perküsyon ve telli çalgıların seslerini çok iyi bir şekilde yansıttığı için metalin o yoğun atmosferine ayak uydurabildiği söyleyebilirim. Tizleri biraz daha isteğinize göre açarsanız tadından yenmez diye düşünüyorum. Amon Amarth, Exodus, Kreator, Rammstein, Burzum, Annihilator gibi bir çok grubu dinledim ve sonucun hoşuma gittiğini söyleyebilirim.
  • Site çöker birazdan

• Yurtdisi avrupa fiyati 199 EURO ..

bir diyer incelemedieki retro model ile ayni gözüküyor ama tanimi farkli galiba :D
    sanirim zamani geldiginde baska kulaklik bakacagim ..

sezer bey , cumartesini feda ettim diyorsunuz ama isiniz bu degilmi anlamadim ? editör degilmisiniz inceleme yapiyorsunuz normal geldi durum bu yüzünden bana azlinda...? kalite konusunda iyi veya kötü demeniz gercekten iyi oluyor cünkü sitedeki diyer telefon ve donanim incelemelri tanitim videosu gibi zaten pekte kulaklik inceleyen ( veya farkli ürün gami inceleyen) pek bulunamiyor .. akilli mobiler zirveyi oynuyor malesef... video icinde tessekürler.. bende bir müzik paylasayim :) bagimlisi da oldum diye bilir parcanin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 10 Ağustos 2014; 0:33:37 >

• Güzel inceleme olmuş emeğine sağlık. Yalnız test mankeni Citi pek durmamış. Çok beta bir havası var.
  • Kulakiçi incelemeyecek misiniz? Bu aralar urbanears bagis almayı düşünüyorum nasıl acaba

• __BadblooD__ kullanıcısına yanıt
    Beta yorumu beni benden aldı : D Upgrade gelicek yakında. Bana yardım edebilecek başka kimse yoktu saat 1 civarı dün akşam yardım istedim, sağolsun kırmadı.
  • hijyen açısından göndermiyor firmalar ama kendim cebimden bir kaç kulakiçi kulaklık aldım onları inceleyeceğim. o modele de bir bakmayı düşünüyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Sezer

merhaba videoyu kontrol ettim bi sıkıntı göremedim. Tekrar deneyin isterseniz.

Özellikle perküsyon ve telli çalgıların seslerini çok iyi bir şekilde yansıttığı için metalin o yoğun atmosferine ayak uydurabildiği söyleyebilirim. Tizleri biraz daha isteğinize göre açarsanız tadından yenmez diye düşünüyorum. Amon Amarth, Exodus, Kreator, Rammstein, Burzum, Annihilator gibi bir çok grubu dinledim ve sonucun hoşuma gittiğini söyleyebilirim.

Sagolun bu cevap yeterli.Video meselesi ise izlemek icin musait olmayisimdi.Kusura bakmayin

• Fiyat sıradan kullanıcılar için pahalı ve ulaşılmaz. Sadece müziksevelerler için

Sizin incelediğiniz bütün sennheiser kulaklıkları apple ile uyumlu. Yahu bu adamların android uyumlu kulaklıkları yok mu? Ya da android ile uyumlu versiyonu yok mu acaba?

Bir de fon müziklerinizin telif hakkı bulunmakta mı?
  • Sayın Sezer HD 800 ve se535 gibi hi fi ürünlerini de inceleme şansınız var mı acaba gerçekten çok merak ediyorum

• Forumda böyle incelemeler görmek güzel elinize sağlık.İnsanların artık kulaklıklar konusunda bilinçlenmesi gerekiyor.Ben 5 sene önce bir kulaklığa 5 lira dahi vermeyen bir adamdım, telefonun kutusundan ne çıkarsa onu kullanırdım.Ulan acaba nasıl oluyor ki diyerek 30 dolarlık bir kulaklıkla bu dünyaya girdim.Daha sonra uzun süre 100-200 dolar seviyesindeki kulakları kullandım.Bu sene de 500 dolarlık bir kulaklığa terfi ettim.Sesi mükemmel veren bir kulaklık yok, benim kulaklığın bile eksik olduğu noktalar var.Bu yüzden Beats'i falan gözünüzde çok büyütmeyin.Beats solo hd kendisi 130 dolar sesi anca 50 dolar eden bir kulaklıktır.Bu yüzden kaliteli kulaklık almak isteyenler kulaklığı iyice araştırdıktan sonra bu dediğime dikkat ederlerse pişman olmazlar.Ayrıca kulaklıklar hakkında merak ettiğiniz şeyler varsa pm atarak sorabilirsiniz.
  • evad3rs E kullanıcısına yanıt
    Süprizler gelecek yakında. dj ürünlerinden tutun başka bir çok hi fi ürüne kadar elimden geldiğince ve sizlerin destekleri ile onlar da olacak. Teşekkürler.
  • Balawitz kullanıcısına yanıt
    Fon müziği tamamiyle bana ait telif hakkı da mütemadiyen benim. Hoşunuza gittiyse dinleyebilirsiniz özelden link atabilirim. Forum kullanıcıları için özellikle her videomda kullanıyorum. İleride Annanem için bir parça yapacağım onu da paylaşmayı düşünüyorum.

Android ile uyumlu şu kulaklığa bir bakabilirsiniz;

http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-CX275S-Universal-Headset-Smartphones-Black/dp/B008V6T1IW
  • Berbat birşey olmuş kısacası

• Uzun zamandır donanım haberde görmek istediğim incelemeleri yapmaya başladınız bunun için teşekkür ederim. Umarım daha fazla kulaklık incelemesi yapmaya devam edersiniz. inceleme önerisi isterseniz eğer b&w p7, b&o h6 ve v-moda m100 ü incelemenizi çok isterim. Tekrardan teşekkürler.

• gayet güzel bir inceleme olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.