Şimdi Ara

1500 liraya en iyi telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar LG G2 32GB modelini almaya karar verdim, ancak bu fiyata daha iyi bir model bulabilirmiyim?
    Örneğin telefonda aradığım özellikler, 5 inç ve üzeri ekran, iyi bir kamera 13mp civarı, sürekli internet kullanımı, en azından 8 saati yada 1 günü çıkarabilecek pil ömrü bu konuda LG G2 üstüne yok diye biliyorum.

• Şuan piyasadaki en iyi F/P ürünü diyebilirim G2 için. Ama eğer imkanımız varsa bütçeye biraz daha ekleyip G3 alın. Daha uzun ömürlü olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar bütçe aslında olabilir, ama çok az bir fark var arada ondan dolayı daha fazla fiyat vermeyi düşünmedim
  • Caspers35 C kullanıcısına yanıt
    Aslında dediginiz gibi o kadar çok fark yok arada ama telefonun güncelliği açısından soyledim. G2 nin 2 sene gideri varsa G3 rahat 3-4 sene götürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arch-Angel

Aslında dediginiz gibi o kadar çok fark yok arada ama telefonun güncelliği açısından soyledim. G2 nin 2 sene gideri varsa G3 rahat 3-4 sene götürür.

Senin dediğin sadece lgnin güncellemesi. 2k ekran olduğu için performans olarak daha çabuk geride kalacak. G2 geri kalsa bile cyanogenmod yükler devam edersin g3te 2k ekran başlı başına bi dert.

1700 civarına paralel z2 alınabiliyordu galiba ama mükemmel olmasına rağmen bi telefon için pahalı. Küçük isteniyorsa Z1C, kalınlık sorun değilse Z1, sonra da g2. G2yi sona atıyorum çünkü dayanıksız bi telefon.

Eksileyeni merak ettim dediklerimin neresi yanlış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 10 Ağustos 2014; 0:53:21 >
  • thestell kullanıcısına yanıt
    Sony tercih etmem, G2 en iyi karar o zaman benim için.
  • G2
  • G2..

• http://www.bizdeuygun.com/LG-D958-G-Flex_140783.html

• Alla alla bunun fiyatı yuksekti neden bu kadar dusuk ki

• Caspers35 C kullanıcısına yanıt
    Distribütör fiyatı 2599 hala. Bu paralel ithalat fiyatı, garantiye delta bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 10 Ağustos 2014; 15:26:55 >
  • Bence o fiyata alınacak telefonlardan en iyisi G2 olur.
  • LG G3 A versiyonu çıktı o beklenebilir site link vermiyorum Googledan özellikleri araştırırsınız G2 alternatifi olur
  • Aslında servis çok önemli değil, ben hiç servise göndermiyorum telefonlarımı ama yamuk gibi durmasını beğenmedim kararım G2 oldu zaten oydu ama sizinde önerilerinizi almak istedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.