Şimdi Ara

Beşiktaş Kariyerim :) [SS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezonumda Her ne kadar işler iyi gitmesede 2.olduk direk gruplara katıldık iyi para geldi transferler yapıldı..

2.Sezonumuzda FB ve Gs gibi büyük takımlar sıkıntı yaşadı dişe diş bir yarış oldu fakat son maçta kaybettik.

Bazı oyuncular istediğim gibi gelişme kaydedemedi maalesef göndemrek zorunda kaldım

ama AVRUPA LİGİ şampiyonu olduk..

3.Sezonumuza yeni başladık

Transferler

tam bir kurt gibi oynuyorum sürekli basına konuşup oyuncuları ikna ediyorum

yıldız/yıldız adayından oluşan bir kadro kurdum

Takımı sırtlayan isim Gökhan Töre diyebilirim Demba Ba gelmeden önce mükemmel oynadı..

Demba Ba harika bir oyuncu gerçekten

maalesef önceki istatisliklerini gösteremeden 35 den fazla gol attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 10 Ağustos 2014; 12:42:52 >

• Kolay gruba düştük bu bir ilk oldu benim için daha önce City-Barcelona gibi takımları çekiyordum

bu da geçen sezon

• Maalesef Rezil olduk
  • Galatasaray neden bütün kariyerlerde batıyor anlamıyorum. Eskişehir ile Sivas'ta yükselişe geçiyor.
  • kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    Cidden çok kötü ya Gs. 42 gol attılar ilk sezon..

edit: derbi kazanamıyorum ya çok sıkıntı yaşıyorum derbi maçlarda gs kötü olsa da yenıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 10 Ağustos 2014; 13:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Cidden çok kötü ya Gs. 42 gol attılar ilk sezon..

edit: derbi kazanamıyorum ya çok sıkıntı yaşıyorum derbi maçlarda gs kötü olsa da yenıyor

Knk ilk sezonda beşiktaşa kimler alınabilir ?
  • claps kullanıcısına yanıt
    Ucuza potansiyeli olan herkes alınır
  • 8 Milyon euro maaş bütçesinde gerideydim alınan harika sonuçlar Fikret Başkanı sevindirdi sağolsun ya
  • Ani Sistem değişikliği yapmam gerekti. Demba Ba sakatlandı,Cenk Tosun gol sıkıntısı yaşadı Fikret Başkanda bütçe verince biraz para harcayalım dedik...

Daniel Sturridge KARA KARTAL'Da

• lanet olsun böyle şans of ya sağı solu yumrukluyorum
  • İşler iyi gidince hakikaten para geliyor..

birazcık harcayalım dedik...
     Beşiktaş Kariyerim :) [SS] Beşiktaş Kariyerim :) [SS]
  • Oyunda tuhaflık var daha 2. sezonda olmana rağmen caner bedava emenike swensea'den 5m euroya alıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Black-

Oyunda tuhaflık var daha 2. sezonda olmana rağmen caner bedava emenike swensea'den 5m euroya alıyorsun

Emenike 3.sexon devre arasi swensea dan aldim degerini 3.3gordum. Caner zaten hep bedavsydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Oyunda tuhaflık var daha 2. sezonda olmana rağmen caner bedava emenike swensea'den 5m euroya alıyorsun

Emenike 3.sexon devre arasi swensea dan aldim degerini 3.3gordum. Caner zaten hep bedavsydi

Bilmiyorum da transferler gerçek dışı Fm 14'ün böyle olduğunu bilmiyordum. Bjk 69 M Euro transfer yapıcak 61 M Euro oyuncuları satacak vs. gerçek dışı geldi bana.
    Daniel Sturridge'nin transferi de ayrı olay eskiden Fm'de transfer bu kadar kolay olmuyordu. Yine de başarılar takipteyim.
  • quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum da transferler gerçek dışı Fm 14'ün böyle olduğunu bilmiyordum. Bjk 69 M Euro transfer yapıcak 61 M Euro oyuncuları satacak vs. gerçek dışı geldi bana.
    Daniel Sturridge'nin transferi de ayrı olay eskiden Fm'de transfer bu kadar kolay olmuyordu. Yine de başarılar takipteyim.

69 aldim 69 da sattim ama hile yapmis olsam bu kadar ugrasip konu acmaxdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 11 Ağustos 2014; 3:36:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı sınırlamasını kaldırmıssın anlasılan yada bilmedigim yabancı kuralıyla oynuyosun transferlerde hic turk oyuncu goremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 11 Ağustos 2014; 14:05:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

Yabancı sınırlamasını kaldırmıssın anlasılan yada bilmedigim yabancı kuralıyla oynuyosun transferlerde hic turk oyuncu goremedimde

evet kaldırdım. oyun genelinde türk oyunu yoktu şimdi en azından anadolu takımları iyi oyuncular alıyor baksana 2 sezondur şampiyon olamıyorum
  • hocam nasıl kaldırıyorsun bu yabancı kuralını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

hocam nasıl kaldırıyorsun bu yabancı kuralını

Editörden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

hocam nasıl kaldırıyorsun bu yabancı kuralını

Editörden

yardımcı olurmusun hocam nereden yapılıyor o.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.