Şimdi Ara

Lg g flex, sprint guncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sprint firmasi telefona guncelleme verdi, fakat bunu bir turlu yapamiyorum. Sitede gorunen 2 guncelleme var, wi fi calling ve htc one harman kardon speaker isimli iki guncellemeyide bir turlu telefo a entegre edemedim. Ayrica konu ile ilgili bir durummu bilmiyorum ama ayarlar sekmesine girdiğim zaman, ETKINLESTIR altinda bir alt ayar daha mevcut.
    Ayrica telefonu her kapatip acmamda hands free aktivasyonu yapmaya calisiyor telefon, bir seylere tiklayinca tejrar sprint ekranina geliyor.
    Bir kac ekran goruntusu ekleyerek derdimi anlatmaya calisacagim, bilgisi olan varsa gercekten cok yardimci olur bana.
    Skmdiden degerli yorumlariniz icin tesekkur ederim.
    Iyi asamlar
     Lg g flex, sprint guncelleme sorunu Lg g flex, sprint guncelleme sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim google play den ROOT BROWSER ADLI uygulamayı indir... Sonra programa girip aşağıdaki video da elemanın yaptıklarını takip et artık gelmez ama durdurldu diye uyarı mesajı alırsın. bu kadar

http://www.youtube.com/watch?v=d-d68K15xbs

benim sana bir sorum var bende lg g2 sprin ls980 var yazılımı 4.2.2 güncelleme alamıyorum kimlik doğrulama hatası veriyor 4.4.2 nasıl yükseltirim veya günceleştirmeleri nasıl alabilirim. ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.