Şimdi Ara

Söylenti: Assassin's Creed Unity PS4'te 720p Olarak Çalışacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
5.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Yeni nesil Assassin's Creed Unity'den üzücü bir sürpriz karşınızda...

Assassin's Creed Unity, PlayStation 4'te maalesef 720p çözünürlükte olacak. Bu durum PlayStation Store'un resmi Assassin's Creed Unity sayfasında karşımıza çıktı.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi oyunun özelliklerinin yazdığı kısımda "720p HD Video Output" olarak oyunun 720p çıkışlı olacağı yazıyor. Bununla beraber 50 GB yer kapladığı da yazıyor. Aşağıdaki görselin bulunduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Yine de bir ihtimal yazım hatası vardır diye tahmin ediyoruz ancak Assassin's Creed IV: Black Flag'de olduğu gibi 1080p yaması gelebilir. Eğer ki yazım hatası yoksa ve oyunun tamamen 720p ile karşımıza çıkarsa, oyunun 1080p olmaması durumunda yeni nesil demenin sizce ne anlamı kalır?

• 720p ise buralar fena karışacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ee xbox ps4 dende kötü sakın ona 640p filan çıkmasın

• Ulan rezillik ya Pcde full hd akar, black flag nasıl oynadıysak bunuda oynarız
  • full hd tvlerde 720p oyunlar bulanık görünüyor. Ben almam çamur gibi görüntü oyunun zevkinin içine ediyor !

• Konsol kullanmıyorum. Ama ayıptır yani 1500 tl civarına konsol alan arkadaşlar 100 - 150 tl de oyuna verecek ve 720p mi ?
  • İnsanları kışkırtmayamı çalışıyorsunuz anlamadım.Resmi bir duyuru gelmeden sırf yazılardan yola çıkarak böyle bir haber yapmanız zaten tam bir komedi.
  • millet birbirine girecek.(HİLMİİİİİ bana pompalıyı getir.çatışma başlayacak.)

• Bu ubi optimizasyon özürlü.MGSV gibi aşırı gerçek grafikler 1080P , 60FPS , full kenar düzeltme açık dünya , fıstık gibi yapay zeka.Bunlar 30FPS sabit yapamaz , grafik düşmüş , Full HD değil , yapay zekayı videolarda gördüm .Çok iğrençti.Kenar düzeltme yok.Çok adam olması bahane değil.

Herşeyi geçtim onların Unity'isine heryönüyle 1000 basan GTAV bile böyle.Zaten 60FPS çalışıyormuş GTAV'de.Ordaki bir aracın kaplaması , poligonu bile , açık dünyanın 18KM uzunluğunda ve 12KM genişliğinde olması bile yeter teknik olarak çok şey istemesinin.Ayrıca GTAV'de o şehirdeki sis'de kalkmış.Çok uzaklara kadar ayrıntı var.Kaç adam var orda.Görüz açısı , binaların ayrıntısı ne kadar gördünüz GTAV trailerin'de.

http://youtu.be/3DBrG2YjqQA

not:Karışıklık is coming.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winxperror -- 9 Ağustos 2014; 21:10:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

İnsanları kışkırtmayamı çalışıyorsunuz anlamadım.Resmi bir duyuru gelmeden sırf yazılardan yola çıkarak böyle bir haber yapmanız zaten tam bir komedi.

Kaynağa göz at istersen. Resmi bilgi zaten. Tabii yazım hatası yoksa. :)

• yazım yanlışıdır, bilgi kesinleşmeden tartışmayın boşu boşuna.

• ne farkı varki ps3le? niye çıktıki ps4?

• quote:

Orijinalden alıntı: TayfunKey

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: PHO3N1X<br><br>İnsanları kışkırtmayamı çalışıyorsunuz anlamadım.Resmi bir duyuru gelmeden sırf yazılardan yola çıkarak böyle bir haber yapmanız zaten tam bir komedi.</blockquote><br><br>Kaynağa göz at istersen. Resmi bilgi zaten. Tabii yazım hatası yoksa. :)

Haberde yorum var bu yüzden fanlar başını ağrıtabilir şimdiden geçmiş olsun

• psn storeda yazılana pek güvenmemek lazım. hatırlarsanız watch dogs oyununda da 1080p yazıyordu, oyun çıktıktan sonra düzeltmişlerdi.

• Bu oyun PS4'de 720p çalışıyorsa eski nesile nasıl geleceği tahmin ediliyor, 100p olarak mı oynanacak oyun...

Ayrıca PS4'de çözünürlük buysa Xbox One'ın çözünürlük değerlerini sır gibi saklasalar iyi ederler.

• ben ilk önce 720 p okuyunca xo dur sandım fakat ps 4 müş bu bence felakete işaret bu konsollar şimdiden 720p de 2 sene sonraki oyunu nasıl açacak bilemiyorum ama bide şu var ki bu ubisoft ta sanırım bir optimizasyon sorunu var

• Ps4 ün gerçek gücü sonunda ortaya çıkmaya başladı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

Bu ubi optimizasyon özürlü.MGSV gibi aşırı gerçek grafikler 1080P , 60FPS , full kenar düzeltme açık dünya , fıstık gibi yapay zeka.Bunlar 30FPS sabit yapamaz , grafik düşmüş , Full HD değil , yapay zekayı videolarda gördüm .Çok iğrençti.Kenar düzeltme yok.Çok adam olması bahane değil.<br> <br> Herşeyi geçtim onların Unity'isine heryönüyle 1000 basan GTAV bile böyle.Zaten 60FPS çalışıyormuş GTAV'de.Ordaki bir aracın kaplaması , poligonu bile , açık dünyanın 18KM uzunluğunda ve 12KM genişliğinde olması bile yeter teknik olarak çok şey istemesinin.Ayrıca GTAV'de o şehirdeki sis'de kalkmış.Çok uzaklara kadar ayrıntı var.Kaç adam var orda.Görüz açısı , binaların ayrıntısı ne kadar gördünüz GTAV trailerin'de.<br> <br> <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=95766587&url=http://youtu.be/3DBrG2YjqQA" data-href="http://youtu.be/3DBrG2YjqQA">http://youtu.be/3DBrG2YjqQA</a><br> <br> not:Karışıklık is coming.

Adam haklı fanboylar. Eksi verip durmayın. Ubisoft oyun dünyasının yüz karası.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcrex

yazım yanlışıdır, bilgi kesinleşmeden tartışmayın boşu boşuna.

Haber doğru hocam, daha önce de oyunun kalabalık ortamlardan oluşacağı söylenmişti. Anlaşılan AC Unity'de GPU gücünün önemi büyük olacak, PC'de 1080p'de rahatça oynarız yine.

http://leadergamer.com.tr/assassins-creed-unitynin-ps4-icin-surprizi-63006.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 9 Ağustos 2014; 21:25:42 >

• cipsimi ve kolamı aldım tartışmayı bekliyorum fena karışcak buralar. :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.