Şimdi Ara

Discovery 2 Alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Discovery 2 alinana kadar asus beklenir. Adam akilli bir sey alinir. General mobile'a bulasilmaz. Para cope atilmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: My pen is big

Discovery 2 alinana kadar asus beklenir. Adam akilli bir sey alinir. General mobile'a bulasilmaz. Para cope atilmaz.

+1
  • kullandınız mı ki böyle yazıyorsunuuz bence dandik samsung telefonlara 1500 verene kadar aynı özellikde olan gm2 verilir bu para hemde nerdeyse yarı fiyat . Orta halli güzel bir telefon bence . Galaxy s4 eşdeğer bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstteki eleman sallıyor inanma ona uzakdur general mobiledan alternatif telefonları bekle ister zopo olur ister asus olur bir sürü seçenek var t50 al daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

üstteki eleman sallıyor inanma ona uzakdur general mobiledan alternatif telefonları bekle ister zopo olur ister asus olur bir sürü seçenek var t50 al daha iyidir

Gmd2 her haliyle t50'den daha iyi, tabi satışa sürülmediği için kesin konuşmuyorum ama incelemelerde bahsedilen gibiyse her türlü daha iyi bir cihaz. Şu telefonları marka veya servise göre değerlendirip de cihaz özelliklerini göz önüne almadan konuşmayın. Ben de senin yaptığın gibi bir eleştiri yapayım, operatör telefonu alınmaz, hele ki turkcell ise asla alınmaz. Zopo, oppo gibi markalardan garantisiz telefon almak(firmalar resmi olarak ülkede satışa başlamadan yani) risk olur. Asus'un zenfone'u benim hoşuma gitti, iyi bir alternatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord of Light -- 10 Ağustos 2014; 1:43:06 >
  • quote:

üstteki eleman sallıyor inanma ona uzakdur general mobiledan alternatif telefonları bekle ister zopo olur ister asus olur bir sürü seçenek var t50 al daha iyidir

+1
  • Alinmaz maceraya girmeye gerek yok , boyle bir firmanin telefonu alinmaz , gmd nin forum sayfalarinda gezin daha iyi anliayacaksiniz zaten neddenini ve nedenlerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 900 lira bütçe var gm2 detaylı bi İnceleme bekliyorum

• Cikmadiki telefon, ciksin anlariz nasil birsey oldugunu

• Alınmaz. Onun yerine 700 liraya asus zenfone 5 alınır.

• Ben Discovery yi satıp ya da kardeşime verip Zenfone 6 almayı düşünüyorum
  • t50 bana daha çekici geliyor. Sanuçta şu an satın alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

quote:

Gmd2 her haliyle t50'den daha iyi, tabi satışa sürülmediği için kesin konuşmuyorum ama incelemelerde bahsedilen gibiyse her türlü daha iyi bir cihaz. Şu telefonları marka veya servise göre değerlendirip de cihaz özelliklerini göz önüne almadan konuşmayın. Ben de senin yaptığın gibi bir eleştiri yapayım, operatör telefonu alınmaz, hele ki turkcell ise asla alınmaz. Zopo, oppo gibi markalardan garantisiz telefon almak(firmalar resmi olarak ülkede satışa başlamadan yani) risk olur. Asus'un zenfone'u benim hoşuma gitti, iyi bir alternatif.

telefonu aldıran önemli seçeneklerden biride marka ve servistir.GMD gibi sürekli bozulan bozulduğunda servisinin yapmadığı ve kullanıcıya geçirmeyi düşünen servise sahip markanın telefonunu almak mı yoksa garantisiz daha az bozulan bir telefon almak mı?GMD uzak durulması gereken bir firma.T50 evet donanım olarak geride ama yinede daha az kafası ağrır ondan söyledim zaten.Zoppo oppoyu bekle demişim zaten türkiye pazarına girmesini.Aynı fiyata bir sürü alternatif var incelemeleri var teknoseyirde

• Mp3 player alirken bile tercih edilmeyeck markanin telefonumsu cihazina para kaptirilmaz,once bi sarj sokti yapmayi ogrensinler sonra telefona belki sira gelir..

Kimse kimseyi kandirmaya calismasin dandik bir cihazdir gmd.

• Ben muhtemelen alacam. S5 çakması yorlar gmd1 de s3 çakmasıydı. Sorun değil benim için. Bence gayet şık. 1 saat oyun oynayıp arka planda 20 uygulama varken ateş sıcaklığında 28 bin puan alıyor antutudan. Zenfone 19 t50 17 bin alıyor. Antutu ya takılmayın densede telefonun hangi sınıfta olduğunu iyi gösteriyor. Hala 1500 satılan s4 ve htc one m7 den performanslı bir telefon. Kamerası onlar gibi değildir ama fiyatına göre iş görecektir.

Sd kartlı modelini bekleyecem. Eğer o arada xiaomi uygun fiyata gelirse onu alırım, gelmezse bunu alacam. Yeter 1 yıldır hangi teli alsam diye bakınıyorum

• T50 zenfone 5-6 zoponun 880 liralik telefonu moto g yerine tercih edilebilir. Via v8e tercih edilir.

Huawei p7 ile kafa kafaya tekno kulis incelemesinde soyluyorlar.

Ayrica aybi sitede zenfone 6 incelemside var gmd2den daha kotu

Bunlar yerine g flex alinabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.