Şimdi Ara

lg g2 mi lg g flex mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun zamandır lg g2 almayı planliyordum ancak dün paralel ithalat g flexin neredeyse g2 ile aynı fiyata sahip olduğunu gördüm. Bu iki cihaz arasinda kararsız kaldım. Hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Mrb hocam, bende ikiside var. G2 taşınabilirliği, boyutu ile öne geçiyor. Flex ise kavisli ve biraz büyük, cepte taşımak biraz zor oluyor.performans olarak ikiside hemen hemen aynı diyebilirim.bence flexi elinize alıp incelemeden karar vermeyin.

• Performans olarak aynılar (Oyun, vs.) Ama senin kriterlerin nedir ilk onu öğrenelim.
  • Bence g2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TırnakMakasındaKiZincir

Performans olarak aynılar (Oyun, vs.) Ama senin kriterlerin nedir ilk onu öğrenelim.

Çok yüksek boyutlu oyunlar oynamam, onun dışında interneti çokca kullanırım, fotoğraf çekerim, film de izlerim.
  • bugün istanbul bilişim de flexi evire çevire inceledim tasarım olarak şu ana kadar gördüğüm en güzel android telefon, kasa muazzam sağlam ve en beğendiğim özelliği arka kapağın çizikleri kendi kendine onarabilme özelliği. 6 inçlik devasa ekranı neredeyse çerçevesiz yapısı beni benden alıp uzak diyarlara götürdü ama ne var ki android ekosistemine çok yabancıyım ve açıkçası cihazın 2. elde satılabilirliği beni ürküten noktası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.