Şimdi Ara

CWM Recovery ile stock roma dönemiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar. Forumda mevcut olan stock rom v6378 indirdim. CWM Recovery ile restore ederken sonuç şu:

Checking MD5 suns...
    Erasing boot before restore...
    Restoring boot image...
    system.img not fund. skipping restore of /system.
    data.img not found. skipping restore of /sdcard/.android_secure.
    cache.img not found. skipping restore of cache.

Reboot system now deyince yes - flash recovery seçeneği ve no seçeneği var. İkisini de denedim. Telefon yeniden başlıyor. Boot image son kullandığım custom romun boot image'i ve telefon sürekli yeniden başlıyor. Telefonu kurtarmanın tek yolu olarak tekrar custom rom yüklemek kalıyor. CWM Sürümüm 5.5.0.4 bu arada. Bu sorunu nasıl çözebiliriz bir fikri olan var mı? Flash tool ile yüklediğimde telefonum bir daha hiç açılmadı. Servise gönderdim. Bu yüzden sp flash tooldan korkuyorum artık. Telefon 16gb bu arada.

• v6378 klasörünün tam adı nedir indirdiğiniz? Onu clockworkmod\backup\ gibi bir klasör içine koymanız lazım tam hatırlamıyorm

Şöyle birşey olmalılar yani:

Sdcard\clockworkmod\backup\2014-08-09.15.59.01_Discovery

içinde de bootimg.img, data.ext4.tar.a gibi dosyalar olmalı.
  • Dosya konumu doğru. 6 adet dosya var klasörde isimlerini tek tek saymıyorum. Fakat boyutu 600mb civarında. xda'dan araştırdım biraz kernel sürümleriyle ilgili bir sorun sanırım. Sp flash tool ile de denedim 4032 hatası alıyorum sürekli. Yükleme hiç başlamıyor. Kafayı yedirtecek bu telefon bana. Aynı yöntemi kullanarak sorun yaşayan tek kişi benimdir herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.