Şimdi Ara

Logitech z906 mı Goldmaster S-4500mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Toplam watt (RMS) 500 W
    Subwoofer 165 W
    Uydular 5 x 67 W

THX® Onaylı
    Dolby Digital 5.1 şifreleme
    DTS kod çözme
    3D Stereo
    (2 kanal kaynaktan surround ses)

Dijital optik giriş 2 adet
    uzaktan kumandalı gibi özellikleri

buda gold master s-4500
    toplam cıkıs 900w
    subwoofer cıkısı 150 w
    surround çıkısı 10-100w
    küçük uydu hoparlör çıkısı 10-70w
    büyük uydu hoparlör çıksı 10-70w
    Sizce hangisi daha alınmalı bir yandan logitechin thx dolby digital dts gibi özellikleri beni cezbediyor bir yandan goldmasterın 900w gücü fiyat olarak 700 lira gold master ama logitech bin lira civarı ve biraz pahalı sizce filmlerde oyunlar vs hangisinde daha iyi sonuç alırım
     Logitech z906 mı Goldmaster S-4500mü Logitech z906 mı Goldmaster S-4500mü

• karar verdinmi ;???????????????
  • goldmasterden bişey olmaz ben sana diyim çin malı dandik sistem z906 kullandım tizleri yok ama goldmaster kadar kötü değildir o kesin 900w yazdığına bakma 900w değildir logtiech de 500w değil ama 200w ı görür
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Dört aylik gelişimi olmamiş bir konu... Ayrıca madem tekrar canlandirdiniz konuyu o goldmaster ler amfi olmadan çalişmaz hoplari f/p urunudur ama amfileri rezalet ötesi beş para etmez amfilerdir ama denon pio hk nin başlangiç seviye avr ile rahatça sürülebilir logiyide havada karada açik ara sollar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetoguz10 kullanıcısına yanıt
    Merhaba burada marka kiyaslamisi yapmiyorum yapmamda ben sadece performans değerlendirmesi yapiyorum onun için yanliş anlaşilma olmasini istemem ancak yorumunuza saygim var ama bence yorumunuz son derece yanliş diyebilirim o hop takimini pio denon HK gibi başlangiç seviye AVR ler ile surerseniz muzik sinema oyun yani genel ses performansı olarak loginin çok üstüne çikar kiyaslanmaz bile diyebilirim ama ülkemizde loginin çok ayri bir fanatizimi var...

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    ben sony shake serisi hastasıyım logitech kullandım bassları güzel ama tizleri yok gerçekten övmüyorum sadece söylüyorum yani goldmaster önceden kullanmıştım berbattı ondan.
    Kendi amfisi ile mi kullandiniz?

bende goldmasterin başka 5.1 sistemi vardı pc ye bağlamıştım bi süre sonra kendi kendne çıkışları yandı 2.1 olarak çalışıyodu sattığımda adam dedi çalışmıyor çıkışları o zman öğrenmiştim çalışmadığını yani satmadan önce yanmış pc de nasıl olduysa artık
    Plastik ince kolonlu amfisi icinde olan dandik 5.1 lerden anladiğim kadari ile evet onlarda yaramaz ben arkadasin paylaştigi fotoğraftaki sistem den bahsediyorum kiyaslamam o şekilde yani...

hmm anladım yani ben o 5.1 den sonra goldmasterin bütün her şeyinden soğudum o yüzden bu kadar gömüyorum goldmasteri.
    Yok hocam dediğim gibi s-4700 falan pio denon ile falan kullanildigi taktirde logi falan hikaye kalir bunun yaninda kim ne derse desin kendim kullandigim için değil az çok bu işlerle uğraşanlar hak verecektir bu yorumuma yoksa beni bilenler bilir normalde boyle kesin konuşmam yani ama bu iki sistem arasında bir kaç beden gömlek var yani...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.