Şimdi Ara

Huawei Ascend P7, Vodafone tarafından satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei Ascend P7, Vodafone tarafından satışa sunuldu

Huawei'nin 1 milyon satış rakamını geçen ve yıl sonuna kadar 10 milyon satış hedefi koyduğu Ascend P7 modeli ülkemizde de Vodafone tarafından satışa sunuldu.

5 inçlik ekranında Full HD çözünürlük sunan Ascend P7, 1.8GHz saat hızında çalışan 4 Cortex-A9 çekirdekli Kirin 910T işlemcisinden gücünü alıyor ve 2GB RAM ile sistemi destekliyor. Cihazın hem ön hem de arka panelinde Gorilla Glass 3 koruma kullanılmış.

Cihazda Android 4.4 işletim sistemi, Emotion kullanıcı arayüzü, 13MP çözünürlükte arka kamera, 8MP çözünürlükte ön kamera, 16GB artırılabilir hafıza şeklinde özellikler yer alıyor. 

Vodafone Cep Merkezleri'nden satışa sunulan modelin peşin fiyatı 1299TL iken faturaya göre aylık 20TL'den başlayan taahhütlü ödemeler mevcut. 

Huawei Ascend P7'nin Türkiye'de satışa sunulmasıyla ilgili olarak düzenlenen toplantıda konuşan Huawei Türkiye Genel Müdürü Zhao Gang markalarının ülkemizde tanıtımı için 5 milyon dolarlık kaynak ayırdıklarının da altını çizdi.  

Kaynak:http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/handset/huawei-ascend-p7

• o paraya lg g2 yok mu yahu?

• Telefon satışlarıyla o 5 milyon doları telafi edip, cihazdan kar edilebileceğini düşündüğümde 1299 liralık cihazın üretim (bileşen,donanım) maliyetini merak ettim şimdi!

• İncelemesi çıkacak cihaz buydu demek. Bakalım ne vaddediyor..

• Görüntü p6 ve p6s'te olduğu gibi premium. Ancak kullanılan işlemcinin nispeten eski Cortex A9 çekirdeklerini ve Mali T450 grafik birini göz önüne alırsak performans bakımından pek iddialı bir model olmadığı belli.

• cortex a8 le çıkaraydınız. 2018de geçerdiniz a9a.

• Lansmanı izledim ( youtube ) dan. Tepe yönetici önümüzdeki her ay türkiyeye yeni modelleri de satışa sunacaklarını söylesede; ne hikmetse hiçbir editör bunun üzerinde durmadı. Honor 6 da olabilir mi ?

• Honor 6 gelemez tr ye. Cunku honor aslinda huawei altinda farkli bi marka bu yuzden honor serisinin satis izni yok turkiyede. Fkat honor diye adlandirilan ama g750 diye markalastirilan honor 3x gelebilir. Ek olarak telefon p6 dan kat kat ustun malzeme kalitesi cidden muthis. Yakinda gelecek olan super 2 telefonda yolda :) benden bu kadar :)

• Telefon güzel siteden inceledim

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Telefon satışlarıyla o 5 milyon doları telafi edip, cihazdan kar edilebileceğini düşündüğümde 1299 liralık cihazın üretim (bileşen,donanım) maliyetini merak ettim şimdi!

500 bin telefon satsalar telefon başına 10$ tanıtım bedeli olmuş olur. bence o kadar da yüksek bir rakam değil.
    ayrıca bana göre telefon tasarım olarak çok iyi. fiyatı da iyi sayılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuz tepe model bu oldu galiba

• kezbanlara 8 mp ön kamera sayesinde selfie günü doğru, hadi bakalım...
  • Bir ikitane cilala parlat tarzında dandik incelemelerini izledim performansıyla o fiyatı haketmiyor nekadar cihazı iyi göstermeye çalışsalarda 900tl altı bir fiyatlanmaya gidilse kabuledilebilir oyunları biraz kıvranarak oynatıyor net performansı iyi değil takılma donma gördüm.

• Fiyat biraz pahalıya kaçmış.

• Kesinlikle daha ucuz olmalıydı. A8 diyen arkadaşa da aynen katılıyorum
  • Çok para.
    Servis kalitesi "0"

• Max. 999tl olmalıydı ki G2 yerine tercih edilsin.Malzeme kalitesi iyi de olsa bu fiyatı hak etmez.

Eğer 900tl altı fiyat ile çıksaydı GMD 2 yerine tercih edilirdi.

• on arka Sony Yanlar iPhone ne özgün bir tasarım

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

o paraya lg g2 yok mu yahu?

Daha ucuza bile var.
  • O fiyati hakedecek bir cihaz degil 3 gun once inceledim vadafon bayiinde. G2 o fiyatlara alinabilir ayrica nexus 5 ve discovery elit de var. Rekabet edemez o fiyat ile. Ama vodafonun kazigi iste napalim almasin millet.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.