Şimdi Ara

1200 liraya tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Tabletlerden pek anlamadığım için sizlerden yardım istiyorum. Bütçem 1200-1300 civarları. Ekranı büyük ve kasmayacak tablet arıyorum. Animelerimi büyük ekranda izlemek ve oyunlarımı kasmadan oynamak istiyorum Kafamda samsung note 10.1in eski sürümü var. Normalde samsung sevmeyen biriyim ama s-pen yüzünden istiyorum sanırım bu tableti. Marka ayrımı yapmıyorum. Beni 2 yıl kadar idare edecek tablet tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalist_helin

Merhaba arkadaşlar. Tabletlerden pek anlamadığım için sizlerden yardım istiyorum. Bütçem 1200-1300 civarları. Ekranı büyük ve kasmayacak tablet arıyorum. Animelerimi büyük ekranda izlemek ve oyunlarımı kasmadan oynamak istiyorum Kafamda samsung note 10.1in eski sürümü var. Normalde samsung sevmeyen biriyim ama s-pen yüzünden istiyorum sanırım bu tableti. Marka ayrımı yapmıyorum. Beni 2 yıl kadar idare edecek tablet tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni çıkan galaxy tab s serisine bak.Ben 8.4 modelini aldım çok beğendim.Çok ince ve hafif özellik olarakta çok iyi...

• Galaxy Note3 2014 Edition veya ıpad, arkadaşın önerdiği de olur veya onunla benzer özelliklerde lg gpad. Hem fiyatı uygun (550 tl. civarı alınıyor bu aralar) hem de kaliteli, hızlı bir cihaz. Kullanıyorum, öneririm. Fiyat sorun değilse note'u veya ıpad'i değerlendirin.
  • Cevaplarınız için çok teşekkürler. Ancak daha çok "Şu tablete bakın şu özellikleri güzel ama şöyle kötü yanları da var" gibisinden sadece iyi değil aynı zamanda kötü özelliklerinden bahsedilmesi beni doğru bilinçlendirir. Bu galaxy note 10.1in hangi tabletininn 2014 edition hangisinin eskisi olduğunu anlayamıyorum. Bir de ek olarak 3gli bir tablet istiyorum. Tab Sin sanırım 3gsi yok. Lg gpadde 8.3 inçmiş. En az bi 10 inç olması gerekiyor sanırım beni doyurması için
  • takip arkadaş tableti aldımı aldıysa ne aldı ?

bende aynen 1200 bütçem var samsung galaxy tab s 10.5 bakıyorum sizce tatmin edermi?
    gta serisi
    max payne
    asphalt8

vb. gibi oyunlarda kasarmı teşekkürler
  • Note 10.1 2014 edition aldim. Cok asiri memnun degilim, kasmalar oluyor bazen ama normal deniyor android 4.3 var icinde (nexus 5le saf android kullanan biriyim sanirim o yuzden abartiyorum). Teknosadan aldim. Satis sorumlusu bana tableti anlattiktan sonra tab s i de dusunun dedi. Eger kaleme ihtiyaciniz varsa note, hiza ihtiyaciniz varsa tab.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ozaman tab alalım :)

• Benim icin onemli olan spendi o tuzden note aldim :) umarim aldiginiz urun hayal kirikligina ugratmaz

• İnşallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalist_helin

Benim icin onemli olan spendi o tuzden note aldim :) umarim aldiginiz urun hayal kirikligina ugratmaz

Farklı bir ülkenin romunu yükleyebilirseniz 4.4.2ye sahip olabilirsiniz performabsı fazla.

• Evet onu demislerdi ama sanirim onu yaparken garantiyi bozuyoruz. Drnilene gore de kisa dogru kitkat alirmisiz. Beklemeyi tercih ettim

• ya arkadaşlar swift key adlı uygulama yazdığımız herşeyi kopyalıyor mu ?
  • metalist_helin kullanıcısına yanıt
    Nope bozmuyorsun. Onlar da stok ama sadece ülkesi farklı. Neden böyle birşey var bilmiyorum ama bütün ülkelerde farklı bir yazışım kullanıyorlar. Sadece ülke farkı var, bütün herşey aynı. Dili türkçe yapabilirsin hiçbir farkı yok sadece yeni android sürümlerini almaları farklı zamanlarda oluyor.

• Peki normal guncelleme gelince otomatik aliyo muyiz yoksa onu iptal mi etmek gerekiyo? Nasil yaptigimiz hakkinda bilgi verebilir misiniz? Odinle mi oluyordu? Oyleyse kendim bakayim ama degilse siz ismini soyler misiniz?

• metalist_helin kullanıcısına yanıt
    Evet odin ile oluyor. Zaten odinle olduğu için garantiyi bozmuyor. Sammobile.com dan indirebilirsiniz kendi cihazınıza uygun 4.4.2 romu. Ama dikkat edin eğer cihazınız P600 ise P600ü seçin P602 ise P602yi seçin. Bunu tableti kapatıp açarak öğrenebilirsiniz açılırken yazar.

• P-600. Digeri zaten 3gli olani diye biliyorum :) tesekkurler hocam bakacagim :)

• hocam swift key adlı bir klavye uygulaması var bütün metinleri kopyalıyor mu ?
  • Bilmiyorum o uygulamayi maalesef

• tamam hocam
  • ben lenovo mix 2 8 kullanıyorum cok menmunum ekran tercihleri var. hem Windows hem android ikisi bir arada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.