Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Traktorun onune romorku takarak itmeyi deneyin daha kolay takarsiniz bazilarinda takmaya yer yok onada one agirlik takip ole takarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidayet80 kullanıcısına yanıt
    Servisten kurtulduk ,bu gün oyunu açtığımda baktım kendiliğinden düzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Servisten kurtulduk ,bu gün oyunu açtığımda baktım kendiliğinden düzelmiş.

Sen o kepçeyi alalı fazla olmadı abi, sıkıntı devam ederse gönder servise yenisini iste
  • Arkadaşlar farming simulatör 2013 takip modu vardı(follow me).siteleri araştırdım ama fs 2015 için böyle bir mod göremedim.
  • Arkadaşlar seraları kurdum seraya hangi araçla katı mı sıvı mı gübreyi seranın neresine koyacağım, onu bulamıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Arkadaşlar seraları kurdum seraya hangi araçla katı mı sıvı mı gübreyi seranın neresine koyacağım, onu bulamıyorum?

seranın su tankının yanındaki ahşap bölüme önden yüklemeli bir araç ile katı gübre koymalısın..
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
  • Bir sorum var arkadaşlar tarlayı saban yada kulvar ile sürme arasındaki fark nedir.ikisimden sonrada ekim yapabiliyorum

• fuatenes F kullanıcısına yanıt
    Saban ile tarla olmayan bir yeri tarla yapar yada cim ektigin bir tarlayi terkar baska tohum ekebilecek hale getirmeye yarar. Zira cimen ektigin zaman kestiginde otomatik terkar buyur belli zaman sonra tekrar tekrar ekmene gerek yoktur lakin baska tohumda ekilemez. Kulvar ise cim disinda ekitigin herhangi bir urunden sonra yeniden tohum ekmek icin topragi capalamaya yarar.
  • Save dosyamı notebookumdan kasama taşımak istiyorum. Ets 2 de bu mumkun. Fs2015'te de mumkunmu?

• Tüm hayallerimin yıkıldığı an

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
  • arabayı yere 404le yapıştırmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonelyboy34

arabayı yere 404le yapıştırmışlar

o olay hoşuma gitmedi benim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

Save dosyamı notebookumdan kasama taşımak istiyorum. Ets 2 de bu mumkun. Fs2015'te de mumkunmu?

Taşıyabilirsin.
  • Uzun süre ETS2 oynadım hoşuma gidiyor simulasyon.Şimdi bu oyun dikkatimi çekti siz oynuyorsunuz fikirinizi almak istedim sizce indirim bekleyim mi,70tl verilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Uzun süre ETS2 oynadım hoşuma gidiyor simulasyon.Şimdi bu oyun dikkatimi çekti siz oynuyorsunuz fikirinizi almak istedim sizce indirim bekleyim mi,70tl verilir mi?

Bence almalisin. Kesin al o kadar hesap yapildi. Jennifer bile al diyor ustelik 2 destekciside yaninda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 21 Kasım 2014; 6:03:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Uzun süre ETS2 oynadım hoşuma gidiyor simulasyon.Şimdi bu oyun dikkatimi çekti siz oynuyorsunuz fikirinizi almak istedim sizce indirim bekleyim mi,70tl verilir mi?

Aynen senin gibi düşünüyordum beklesem mi indirimi diye. Sonra youtubedan oynanış videolarını izlemeye başladım. Sonuç şuan oyunu satın almış tarlalarımı sürer durumdayım :)
  • quote:

quote:

Save dosyamı notebookumdan kasama taşımak istiyorum. Ets 2 de bu mumkun. Fs2015'te de mumkunmu?

Taşıyabilirsin.

Taşınabiliyorsa nasıl taşıyacağım

• quote:

quote:

quote:

Taşıyabilirsin.

belgeler > my games> farming 2015> klasöründen kayıtlı olan save dosyasını taşıyabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

quote:

quote:

quote:

Taşıyabilirsin.

belgeler > my games> farming 2015> klasöründen kayıtlı olan save dosyasını taşıyabilirsin..

Sağol hocam . Sııfırdn başlamama gerek kalmadı.

• Bjornholm haritasında ilk şeker pancarı hasatımı yaptım ve çok bereketliydi, 35 numaralı tarladan tam 287 ton pancar kaldırdım..
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.