Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aramızda bir oyun kurarız kısmet olursa . El birliği ile hilesiz emek vererek orayı gekiştirir ve haz duyarız inşallah. Bu forumdan 4 - 5 arkadaşla Farming 13 'de bir çiftlik kurmuştuk ve orada herkes inanılmaz bir ciddiyet ve sabır ile yeri geldiğinde de şakalaşarak düzel vakitler geçirip her yeri fet etmiştik. O save dosyasını saklıyorum çünki bu gençler oraya ciddi ciddi emek verdiler.
  • Sohbet icin teamspeak3 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endişe duyduğum şeylerden biriydi abi gürhan abi bensiz oyunu biterecek diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Endişe duyduğum şeylerden biriydi abi gürhan abi bensiz oyunu biterecek diye :)

O kadar yavaş ve demlenerek oynuyorumki yeni araç almadım bile yani anlıyacağın ekibi bekliyorum. Yasin 'inde biraz işi var Mesut kısmet olursa alıcak oyunu o zaman giricez tarlalara merak etme
  • 4 tane tarlam var hangi birine gideceğimi şaşırıyorum.3 biçerdöver 3 toprak kazan 3 ekici 3 taşıyıcı traktörüm var.
    1-Ben sürekli tab tuşuna basıpmı değiştireceğim daha kolay bir yöntem yokmu.Hepsine tek tek gitmem mi gerekiyor.
    2-Herhangi bir tarlayı direk işçi ekip hasat etip tprakla kazamazmı yani ben tek tek gidip işçi kiralamı diyeceğim.
    3-Ben bu aşamadan sonra ne yapmalıyım odunculuğa başlamalımıyım.Yoksa oyun ilerledikçemii başlayayım.
    4-İstek görevleri yaparakmı ilerlemeliyim.
    Kafam karmakarışık oldu 4 tarla olunca lütfen yardımcı olun arkadaşlar.
  • Merhaba arkadaşlar... Oyuna başlarken ilk verilen 2 tarlayı birleştirebiliyor muyuz?..Aralarında toprak yol var ama birleşirmi?..Birleşiyorsa hangi araçla sürüp arasında tarla açmamız gerek?...Bir de tarlayı satabiliyor muyuz?..Satılıyorsa nereden yapıyoruz...Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim..
  • Bu arada odunculukla ilgili olarak şunu söyleyebilirim...Elinize bir motorlu testere alıp ağaçların satıldığı suyun yanındaki ağaçları kesip bir traktörün önününe de fortip takıp kestiğiniz ağacı sürükleyerek suya götürün her ağaç için en az 40-50K en fazla 140K geliyor bilginize.yani 10 tane ağaç kesseniz 500k ile 1M arası para yaparsınız..(Ağacı sürüklerken biraz zorlanıyoruz ama bazen çok kolay bazen zorlu oluyor ama gelen paraya değiyor)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolbey -- 15 Kasım 2014; 12:33:45 >
  • Merhabalar arkadaşlar, oyunu orjinal aldım ve gerçekten 2015 daha güzel ve makine çeşitliliği çoğalmış, ben oyunda traktörün birini ters devirdim tekrar nasıl düzelteceğimi bulamadım, reset tuşu varmı bunun? Birde birlikte oynamak için sizlere katılabilirim steam nikim; cemtr eklerseniz sizlerle multi oynarım herkese kolay gele bol ürünler kazasız hasatlar...
  • ormancılık için ayrı bir profil açtım çiftçilikle çok karışıyordu :D temiz oynayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Merhabalar arkadaşlar, oyunu orjinal aldım ve gerçekten 2015 daha güzel ve makine çeşitliliği çoğalmış, ben oyunda traktörün birini ters devirdim tekrar nasıl düzelteceğimi bulamadım, reset tuşu varmı bunun? Birde birlikte oynamak için sizlere katılabilirim steam nikim; cemtr eklerseniz sizlerle multi oynarım herkese kolay gele bol ürünler kazasız hasatlar...

I tuşuna basıp yukarıdaki ok ile sağa doğru git ve ters dönen aracını bul sıfırla de. Çiftliğinde yeniden çıkıyor araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

ormancılık için ayrı bir profil açtım çiftçilikle çok karışıyordu :D temiz oynayalım

Hasan arkadaşım bu oyuna hakim olduğunu düşünüyorum...Acaba yukarıda da yazmıştım söylediğim gibi yanyana olan tarlaları birleştirebiliyor muyuz?..Bir de tarla yı satabilmek gibi bir durum var mı?. Yardımcı olursan sevinirim....Teşekkürler
  • erolbey kullanıcısına yanıt
    tarlayı satma durumu yok
    birleştirmek için saban/pulluk al geç yada oto pilota ver tarla birleştirmeyi aç o yapar

sılaj işleriyle cebelleşiyorum şuan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

tarlayı satma durumu yok
    birleştirmek için saban/pulluk al geç yada oto pilota ver tarla birleştirmeyi aç o yapar

sılaj işleriyle cebelleşiyorum şuan :D

Pullukla denedim maalesef benim olan iki tarlanın arasını tarla yapmıyor ve tek tarla haline getirmedi...Nasıl olacağı konusunda yardımcı olur musun dostum...Şu anda multi oynuyorsan seninle beraber oynayabilirim arkadaşım....

PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 15 Kasım 2014; 15:12:56 >
  • Her halde bağlantı sorunları yaşadın kapadım oyunu. @hidayet80
    sabanla o tuşuna basınca tarla oluşturmaya izin veriyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan525 -- 15 Kasım 2014; 15:21:50 >
  • diktiğim fidanlar büyümüşte ağaç olmuş :D
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan525 -- 15 Kasım 2014; 15:23:45 >
  •  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Of of görüntüye bak tam demli çay

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Her halde bağlantı sorunları yaşadın kapadım oyunu. @hidayet80

kusura bakma işim uzadı , biçtiğin otları toplamaya başlamıştım ki oyunu kapattın

nasipse başka zamana..
  •  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Strong

Motor hafif rampada yırttırıyor ortalığı kulakları sağır edercesine.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.