Şimdi Ara

Dying Light'ın Gamescom 2014 Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Techland'ın geliştirdiği ve Warner Bros Home Video Game'in dağıtımcılığını üstlendiği, en çok beklenilen oyunlardan Dying Light'ın Gamescom 2014 videosu yayınlandı. 

Dünya basınından alınan övgüleri ve oyundaki dinamikleri gözler önüne seren videoda, ayrıca dört kişilik co-op modundan da görüntüleri görebilirsiniz. Son zamanların en iyi zombi oyunu olmaya hazırlanan Dying Light'ın yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dying Light, PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One için Şubat 2015'te piyasadaki yerini alacak.

• çok güzel bir oyun olacağa benziyor.En azından tanıtımı harika :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun süper gözüküyor

• Videonun sonu size de Resident Evil 2'nin açılışını hatırlatmadı mı? Umarım güneş battığında aksiyon yerini korkuya bırakır. Beni oldukça heyecanlandırdı :) :D
  • techland bu işi kaptı.. ama ben hala dead island 2 yi bekliyorum
  • Dört kişi Co-Op zevkten uçurur milleti, fena durmuyor. Ancak keşke şu elektrikli, ışıklı bıçakları koymasalar. Atmosferin içine ediyor bildiğin!

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

techland bu işi kaptı.. ama ben hala dead island 2 yi bekliyorum

Dead Island 2 de güzel oyun olacak, onun yapımcısı Techland değil, üstelik Unreal Engine 4 ile daha iyi görünüyor, Chrome Engine 6'yı beğenmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 9 Ağustos 2014; 9:04:14 >
  • oyun harika görünüyor umarım bu görüntüyü bu akıcılıkta oynamak için çok özel sistemler istemez
  • Yine şiddet ve sadistlik üzerine kurulu bir oyun.İnsan hayatına ve tecrübesine yararına hiç artısı olmayan,insanı canileştiren vahşileştiren daha sonra insanların animasyonla tatmin olmayıp gerçek kafa kopma kesilme videolarını izlemeye sevk eden dangalak bir oyun daha geliyor.

Amerika gibi ülkelerden ne beklenir zaten.
  • Oyunu oynarken hareket serbestliğini istediğimiz düzeyde verecek gibi. Güzel bir oyun olacağına benziyor. Yalnız bildiğim kadarıyla harranda geçiyordu. En ufak bir benzerlik bulamadım :D.

• videoda, üstünde 112 police yazan araba var, biraz ilerledikten sonra 112 ambulance yazan araba da var. 911 acil durum servisleri mantığıyla yürümüşler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.