Şimdi Ara

Godus, tüm dünyadaki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Godus, tüm dünyadaki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Mayıs ayında Yeni Zelanda Appstore'undaki yerini alan Godus, nihayet tüm dünyadaki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Tanrı simülasyonu olarak nitelendirilen Godus'ta strateji oyunlarında olduğu gibi insanları yöneterek medeniyetler kurmalarına ve onları genişletmelerine yardım ediyoruz. Ayrıca, Godus'un oyun alanına istediğimiz doğrultuda şekil verebiliyoruz.

Godus'un izometrik kamera açısından gördüğümüz üç boyutlu dünyasını tek bir dokunuşla rahatlıkla kontrol edebiliyoruz. Farklı görsel yapısı ve hafif tondaki müzikleriyle dikkatleri üzerine çeken oyunu çalıştırmak için iOS 7 veya üzeri yazılıma sahip, sürekli bir çevrimiçi bağlantısı olan cihaza ihtiyaç duyuyoruz. Tüm bu gereksinimlerin yanı sıra, Godus'a devam edebilmek için belli bir sürenin sonunda Mobage veya Facebook hesabıyla oturum açmak gerekiyor.

Derin strateji unsurları aramayan mobil oyunculara önerebileceğimiz free to play yapıdaki Godus'a aşağıdaki market bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu arada Godus'un aralarında Türkçe'nin de yer aldığı 7 farklı dile destek verdiğini de belirtelim. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Godus'tan ekran görüntüleri

• malum yerden indirmistim .. heyecanla populus gibi dusundum ama cok bayik bir oyun cikti..

• Ya ne var bu yeni zelanda appstore'unda ? Her şey ilk oraya çıkıyor, bu bariz ayrımcılığın sebebini bilen biri açıklama yapabilir mi ?

• çünkü en ileri saat ve tarih yeni zellandada :)

• malum yerden indirmistim .. heyecanla populus gibi dusundum ama cok bayik bir oyun cikti..

• SteveMeade S kullanıcısına yanıt
    yeni zelanda bütün dinlerden milletlerden insanların yaşadığı bir yer ve genelde ingilizce konuşulduğu için orada test edilir uygulamalar. ios tarafında hep orada çıkar yeni uygulamalar. sonra açılır dünyaya... o nedenle her ios kullanacısında 2 tane hesap olur :P :D en azından bende ve bir çok arkadaşımda öyle :D
  • Başlıkta söylendiği gibi tüm dünyadaki iOS kullanıcılarının beğenisine sunulduğu doğru değildir. Zira uygulama kullanıcıyı güncelleme yapmaya zorlayan diğer birçok uygulama gibi sadece iOS 7 ve üstünü destekliyor.

Hem protesto etmek açısından, hem de zorunluluktan dolayı bu uygulamayı indirmiyor ve yapımcılarının kazançlarına katkı sağlamıyorum. Herkesi de aynısını yapmaya davet ediyorum.

Teşekkürler.
  • Güzel bir hikaye ve multiplayer seçeneği ile daha güzel hale gelebilirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil platforma bu kadar çok Türkçe destekli oyun,uygulamalar görmek güzel.
  • zoraki facebook bağlantısı olayını sevmiyorum
  • Gemiyle Adaları gezdiğimiz yerdeki son bölümü geçemedim bir türlü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepinizin irade özgürlüğüze ve inancınızı seçim hakkınızı saygım var. Bu oyunda tanrı görevini oynuyorsunuz, Allah' a inananlar için bu oyun itikadi/ inanç yönünden oldukça sakıncalıdır, biliyorum bu sadece bir oyun ama yine de saygısızlıktır, şahsi fikrim değildir dilerseniz diyaneti ya da bulunduğunuz yerdeki müftülüğü arayıp sorabilirsiniz, iyi forumlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Arkadaşlar hepinizin irade özgürlüğüze ve inancınızı seçim hakkınızı saygım var. Bu oyunda tanrı görevini oynuyorsunuz, Allah' a inananlar için bu oyun itikadi/ inanç yönünden oldukça sakıncalıdır, biliyorum bu sadece bir oyun ama yine de saygısızlıktır, şahsi fikrim değildir dilerseniz diyaneti ya da bulunduğunuz yerdeki müftülüğü arayıp sorabilirsiniz, iyi forumlar..

Ya şuradan bir git Osmanlı yi yıktınız bu geri kafalılikla sıra Turkiye de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    gerikafalı demeden de katılmadığınızı ifade edebilirsiniz ama her neyse önemli değil kırgınlık yok, buradan daha fazla uzatmaya da gerek yok başka bir şey söylemek isterseniz dilerseniz özelden yazın, dilerseniz bu şekilde kalsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: SteveMeade

Ya ne var bu yeni zelanda appstore'unda ? Her şey ilk oraya çıkıyor, bu bariz ayrımcılığın sebebini bilen biri açıklama yapabilir mi ?

Sen bunu coğrafya hocana sor o bilir doğrusunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.