Şimdi Ara

telefona kasko sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet basliktada belli oldugu gibi bir kac sorum olucak
    1.en iyi kasko sirketi hangi magazada vardir (teknosa vatan mediamarkt ...)
    2.telefoni baska magazadan alsam istedigim magazadan kasko yaptirabilirmiyim ?
    3.normal sigorta sirketlerinde telefona kasko yapma sansimiz var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vatanbilgisayar cepkask kaskosumu yapiyor ?

• Kimsr yok mu bilgisi olan beyler bu konularda ?

• kasko yenı bır garantı demek. tek avantajı calınırsa para ıadesı yada yenı telefon.

onun harıcınde 5 para etmez neden mı ?

kullandıkları urunlerın orjınal olması gerektıgı gıbı bır sartları yok. yanı herhangıbır yan sanayı urun kullanabılırler.

kasko mudahale ettıgı ıcın garantılı ıse o garantısı oluyor ve artık sadece kaskonun ınsıyatıfınde kalıyorsunuz.

taktıkları urun(mısal ekran) sorun cıkartırsa kullanıcı hatası deyıp kendı garantısını de ıptal edebılıyor :)

demem o kı 200 300 TL nızı bosa harcamayın.

edit:telefonu aldıgınız yerlerden yapılıyor genelde kasko. belkı faturası ıle gıdıp yaptırabılırsınız acılmamıs kutu olması sartı ıle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 8 Ağustos 2014; 10:47:30 >
  • bugün golda gittim ve sordum kasko yapıyormusunuz diye yapıyoruz dediler dedim cam felan kırıldığında orjinal ürün ilemi değişiyorsunuz evet dediler çalınırsa %70 ini karşılıyoruz dediler bide golddan ürün alınır mı bana lg g3 ün lg türkiye garantili olduğunu söylediler .
  • satarken hepsi ballandırıp ballabdırıp satıyor sonra işim rengi değişiyor kesinlikle inanma
  • bequite61 B kullanıcısına yanıt
    onlara bıde kasko ıle mudahale edıldıgınde resmı garantının ne durumda oldugunu sorun :)

o laflar sadece sıze telefonu satana kadar ve kaskoyu yaptırana kadar. parayı aldıktan sonra karsınızda muhattab bıle bulamazsınız.

ne garantılı satıyorlar bılgım yok ama kasko konusunda orjınal urun takmadıklarının garantısını verebılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bequite61

bugün golda gittim ve sordum kasko yapıyormusunuz diye yapıyoruz dediler dedim cam felan kırıldığında orjinal ürün ilemi değişiyorsunuz evet dediler çalınırsa %70 ini karşılıyoruz dediler bide golddan ürün alınır mı bana lg g3 ün lg türkiye garantili olduğunu söylediler .

Öncekli telefonum discovery idi. Şarj soekti sorununu bilirsiniz, ondan korktuğuum için 60tlye kasko yaptırdım. 'vip gold' mudur nedir? Ordaki adam işle baya muhabbet ettik. Hatta kasko yaptırmana gerek yok bile dedi.

10.aya giriyorum. Telefon babamda. EKranı falan çizildi, telefonun ekranı kırılsa oraya götürsem poara vermeden yeni ekran taktırıcam. AMa bu süreç nasıl işliyor bir fikrim yok. Bilen varsa aydınlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgahan22

satarken hepsi ballandırıp ballabdırıp satıyor sonra işim rengi değişiyor kesinlikle inanma

Benim düşüncem herkes aynı şeyi yapmıyor. En başta ben GMD Alırken hepsiburada sitesinden alıp cepkask yaptırıcaktım.

Golda gittiğimde gmd aynı fiyataydı. Direk ordan aldım. Muhabbet ettiğim adama sordum kasko cepkask mı dedim? Aman allah korusun, gold'un kendi kaskosu vip kask gibi birşey dedi emin değilim.

Özet oalrak cepkask ile vip gold kasko kıyaslanamaz.
  • Bende önceden s4 vardı ama hiç birşey olmadı bu işler birazda şans işi ama ne olursa olsun kasko yaptırırım düşünün bi telefonun camı kırıldı 700 küsür TL para verip yaptırabiliyorsun garantinin bozulacağını sanmıyorum sonuçta bunlar yetkili servise parayı ödeyip yaptırıyolardır .
  • hiçde düşündüğün gibi garantiye para ödeyip yaptırmıyorlar yurtdışıdan getirttikleri parçaları veya talebe göre alıp takıyorlar biraz araştır gör garanti bozuluyor mu bozulmuyor mu enazından şikayet var.com a gir sorunları gör.

ayrıca çok istersen yaptır kimseye zorla yaptırma dicek halimiz yok her kullanıcı sorun yaşıcak diye bi olayda yok ama satarken yere vur kır değiştirelim işini yapmıyorlar satarken vaad ettiklerini sattıktan sonra tavırlarını merak ediyorsan konu açmakla olmaz başkasının yaşadığı sorunu internetten sen arayıp bulacaksın ki gerekli ilgiye ulaşasın. sonuçta başına sorun gelen adam her gün nette bu konyu aratıp yaşadıklarını yazmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahan22 -- 10 Ağustos 2014; 3:25:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.