Şimdi Ara

LG'den G3'e yeni bir versiyon daha geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG'den G3'e yeni bir versiyon daha geldi

G3 amiral gemi modelinin lansmanı sonrasında daha yüksek veya daha düşük donanıma sahip çeşitli versiyonlarını tanıtmaya başlayan LG için sıradaki model G3 A oldu. 

G3 A modelinin donanımına baktığımızda G3 Cat. 6 - G3 - G3 A - G3 s şeklinde bir sıralama ortaya çıktığını görüyoruz. Model donanımı itibariyle üst seviye segmentinde yerleşiyor. 

Güney Kore'de SK Telecom operatörü için lanse edilen G3 A aslında geçen yılın G2 amiral gemi modelinden de pek çok özelliği miras alıyor. Bunların başında 5.2 inçlik Full HD ekran ve Snapdragon 800 yongaseti geliyor. LG G3'den gelen en önemli özellik ise lazer odaklamalı 13MP çözünürlükte arka kamera. Ayrıca dış tasarım da yeni amiral gemi modelinden esinlenmiş. 

Bunun haricinde cihazda 2.1MP çözünürlükte ön kamera, 2GB RAM, 32GB artırılabilir hafıza, Android 4.4 işletim sistemi, LTE-A desteği, 2610mAh gücünde batarya şeklinde özellikler mevcut. 

Modelin kendine has özelliği ise kullanıcıların çeşitli bilek hareketleri ile bazı fonksiyonları kontrol edebildikleri yeni bir teknoloji sunması. Bu sayede alarm susturma veya müzik oynatıcıyı kontrol etme gibi işlemler bilek hareketleri ile yapılabiliyor. 

Güney Kore içerisinde kalacak gibi görünen LG G3 A modelinin iki farklı rengi mevcut ve arka kasada metalik bir 3D logo yer alıyor. Cihazın fiyatı ise belli değil.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/LG-G3-A-announced-as-a-smaller-G3-that-doesnt-feature-a-Quad-HD-screen_id59072

• Bu haberi sabah okudum donanim haber yeni koyuyor hiz konusunda uzerinize tanimam o kadar ciddiyim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve alfabe başlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

Bu haberi sabah okudum donanim haber yeni koyuyor hiz konusunda uzerinize tanimam o kadar ciddiyim...

Haklisin çoğu haberi DH geç koymaya basladi ancak hemen hemen butun haberleri Ekrem71 yaptigi icin boyle gecikmeler dogal birini ise alma vakti geldi sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg, samsung'u arkadaş olarak ekledi.

• Yeter lg, samsunga bagladın. G3u erken cıkardın, 805 ayrı, hareketli versiyon ayrı, hepsini alacagımızı mı sanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih__bjk

quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

Bu haberi sabah okudum donanim haber yeni koyuyor hiz konusunda uzerinize tanimam o kadar ciddiyim...

Haklisin çoğu haberi DH geç koymaya basladi ancak hemen hemen butun haberleri Ekrem71 yaptigi icin boyle gecikmeler dogal birini ise alma vakti geldi sanirim

Tatil zamanı Makineler boşa akıyor. Eylül'de tekrar hızlanır!

• Logosu metalmiş. En büyük gelişme sanırım bu.

• Acaba Samsung LG'yi satın mı aldı da bizim mi haberimiz yok

• Cikarmayin yav g2 yi yeni aldim

• Pek bi farkı yok aslında..

• G3 big de gelsin tam olur

• Lamlung (inceyi kes)

• Harbiden samsunga bagladi lg de ama ama millet aldikca bunu firmalar daha coook yapar bence

• Eyvah eyvah G3 zoom active bekliyorumcular gelmeye başlayacak yakında,lg de versiyonlarına bu hızla devam eder bir yapıya bürünürse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaygınlaşırsa G2 biter.
  • LG neysede Samsung son bir iki haftadır telefon üretmiyor başlarına bişey mi geldi acaba Harbi harbi forumlarda samsung'un yeni telefon modellerini görmüyorum nerde kaldı bu samsung. acaba ceo'su 39 kere bıçaklanıp gözlerini kaşıkla çıkartıp suratına kızgın yağ döküp bide tecavüz edip sonra çalılara gelinlik giydirip attılarmı acaba insanın aklına herşey geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 8 Ağustos 2014; 9:34:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

LG neysede Samsung son bir iki haftadır telefon üretmiyor başlarına bişey mi geldi acaba Harbi harbi forumlarda samsung'un yeni telefon modellerini görmüyorum nerde naldı bu samsung. acaba ceo'su 39 kere bıçaklanıp gözlerini kaşıkla çıkartıp suratına kızgın yağ döküp bide tecavüz edip sonra çalılara gelinlik giydirip attılarmı acaba insanın aklına herşey geliyor

Gece gece kahkaha attım

• Bence LG G3'ten daha alınabilir bir telefon olmuş. SD kart takabilme, pilin çıkartılabilir olması büyük avantaj. Ancak şu akıllı hareketler zavazingosuna hiç gerek yoktu, kimse kullanmıyor o özellikleri.

Fiyatı 1300-1400 TL civarında olursa baya satar.
  • samsung ortalama 2 haftada bir yeni cihaz piyasaya sürüyor... 512 ram'li pixel yoğunluğu 250 olan dandik cihazlar...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.