Şimdi Ara

MEDİAMARKT SONY A 3000 DSLR 699TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
5
Favori
12.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ellerim biraz iri :)) Eos M ergonomi konusunda bana çok sıkıntı yaşattı.Makina çok çok güzel, ancak SLR gövde gibi rahat kullanamıyorum.Bu nedenle a3000 bana çok uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 29 Ağustos 2014; 9:50:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Hocam ellerim biraz iri :)) Eos M ergonomi konusunda bana çok sıkıntı yaşattı.Makina çok çok güzel, ancak SLR gövde gibi rahat kullanamıyorum.Bu nedenle a3000 bana çok uygun.

İlginize teşekkür ederim. Bende halihazırda 1100d kullanıyorum ve ellerim iri ama eos m e kafayı taktım yarı fiyatına 650 d bin yaptığı işi yapacak gibi görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sipariş verdim ama internetten otomatik modda çekilmiş fotoğraflara bakinca biraz hayal kirikligina ugradim.

Manuel ayarlarla uğraşmak istemiyorum, fotografciliga da en ufak bir ilgi duymuyorum. Sadece otomatik modda ani fotografi çekme amaçli kullanmak istiyordum ama halihazırda kullanmakta olduğum 200 TL'lik Canon SX150, Nikon S3300 ve zamaninda 109 TL'ye aldigim Panasonic kompakt makinadan cok da bir ustunlugunu goremedim internetteki fotograflarda.

Bilmiyorum, belki de yanlis fotoğraflara baktim ama bu boyutta sensoru olan bir makineden çok daha keskin fotograflar bekliyordum şahsen.

• kenya64 K kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler. Fotoğraf çekimi aynı olacaksa diğer artılar pek önemli değil benim için. O zaman en iyisi diyebilirim bu fiyat aralığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Ben de sipariş verdim ama internetten otomatik modda çekilmiş fotoğraflara bakinca biraz hayal kirikligina ugradim.

Manuel ayarlarla uğraşmak istemiyorum, fotografciliga da en ufak bir ilgi duymuyorum. Sadece otomatik modda ani fotografi çekme amaçli kullanmak istiyordum ama halihazırda kullanmakta olduğum 200 TL'lik Canon SX150, Nikon S3300 ve zamaninda 109 TL'ye aldigim Panasonic kompakt makinadan cok da bir ustunlugunu goremedim internetteki fotograflarda.

Bilmiyorum, belki de yanlis fotoğraflara baktim ama bu boyutta sensoru olan bir makineden çok daha keskin fotograflar bekliyordum şahsen.

Baktığınız fotograflarda bir yanlışlık olabilir. Sony nin otomatik mod seçenekleri gerçekten iyi. Ben normalde sadece manuel kullanırım ama bazen ayarlarla uğraşmak yerine otomatik moda alıp kullandığım da oluyor ve gayet tatmin edici sonuçlar veriyor.

• Dün şipariş gecenlerden makinası kargoya verilen varmı

• Ben de kısa bir ön araştırma ve forum yorumlarına bakarak alelacele almış bulundum.İnşallah güzeldir. Bir süredir aklımda vardı ama amatör fotoğrafçılığı bırakın , yakınında bile olmayan birisi olarak çok fazla bütçe ayırmak istemiyordum. Bu arada kargo süresi ne kadar sürüyor? Alan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Ben de sipariş verdim ama internetten otomatik modda çekilmiş fotoğraflara bakinca biraz hayal kirikligina ugradim.

Sony'nin aynasız makineleri otomatik modda 2.000 liraya kadar alınabilecek tüm cihazlardan iyi kalite ve keskinlik sunmakta. Ayrıca ISO başarımı da yine aynı derecede iyi. Bu yüzden otomatik mod'da kullanılacaksa 2.000 lira altına alınabilecek en iyi cihazlar..

• Genellikle 3 is gunu suruyor kargo. 3. Gunde siparisim kargoya verilmisti benim.

• Ben de dün sabah almama ramen hala kargoya verilmedi.. cumartesi iş gününden sayılıyor mu acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Stoktan hızlı gönderi" yazmak kolay ama göndermesi zor oluyor demek ki. Ayıp ayıp.
    Bende halen kargo bekliyorum. Tam da İzmir Fuarında açılışta kullanmak için almıştım açılış bugün saat 15:00 de :-(
  • bu ürününü lenslerinin çok pahalı olduğu doğrumu.
  • Müşteri hizmetleri 48 saat içinde dedi inşallah bugün gönderirler

• Yurtdışı fiyatı 200 usd, olması gereken Türkiye fiyatına inmiş. Çok ucuz diye acele etmeyin kısa sürede her yerde aynı fiyata bulunabilir. N11 çekleri, puanlar vs. ile daha ucuza alabilirsiniz.
  • bence arayıp sorun stokta ise neden hala kargolanmadı diye.. şu anda işteyim arayamıyorum

• Arkadaşlar lenslerini nereden alacağız? Sitelerde bulamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Genellikle 3 is gunu suruyor kargo. 3. Gunde siparisim kargoya verilmisti benim.

Bugün öğle vakitlerinde aldığım ürün an itibariyle gönderildi olarak gözüküyor. Birkaç saat sonra gönderdiler yani.

Edit : Tekrar hazırlanıyora döndü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asy06 -- 29 Ağustos 2014; 16:47:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

Gece kullanımı için büyük sensör ön plana çıkıyor. Hele bir de 50mm F1.8 lens alırsanız (Manuel olanı adaptör ile beraber 100 TL gibi bir fiyata bulursunuz) tadından yenmez.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-helios-44m5-176674105/detay
    58mm helios F2.0 bende var bu lensten, bu fiyata bedava gibi. Adaptörü de ebay üzerinden 10-15 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz.

Bence bu fiyat aralığında bu makine ilk sırada.

Tavsiyeniz üzere, helios 44m satın aldım bir tane. Çok keskin kareler elde edilebiliyormuş hakkikaten.

Adaptör için Ebaya bakındım ama karar veremedim tam olarak.

Uyumlu olması açısından sony a3000'e hangi ürünü sipariş etmemi tavsiye edersiniz acaba.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40%7CR40&_sacat=0&_nkw=sony+a3000+adaptor&_sop=15

• quote:

Orijinalden alıntı: asy06

quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Genellikle 3 is gunu suruyor kargo. 3. Gunde siparisim kargoya verilmisti benim.

Bugün öğle vakitlerinde aldığım ürün an itibariyle gönderildi olarak gözüküyor. Birkaç saat sonra gönderdiler yani.

nereden gördünüz email mi gonderdiler? ben dün sabah aldım halen gonderilmedi de

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.