Şimdi Ara

Avea Bursa'da her yerde çekiyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bursa merkez ve gemlikte çekim gücü nasıl arkadaşlar?
    Turkcell den geçmek istiyorum avea ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NerdenEsti -- 7 Ağustos 2014; 22:18:10 >

• Avea bu belli olmuyor ki bir adimda bile hersey degisiyor merkezde problem yasatmaz diye dusunuyorum gemlikte internet edgeye duser bazi yerlerde ben kullandim bir sure evde bazen konusurken kesilme oluyordu catiya cikinca cozuluyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NerdenEsti

bursa merkez ve gemlikte çekim gücü nasıl arkadaşlar?

Osmangaziden metroya biniyorum yer altındaki hiç bir metro istasyonunda çekmiyor, güzelyalıda sahil yolunda çekiyor ana yolda çekmiyor, özlüce yüzüncüyılda çekmiyor, daha sayabilirim. Vodafone a geçtim kafam rahat
  • ev açıklık bir yerdeyse yani etrafta çok fazla yüksek binalar yoksa sorun olmaz diye düşünüyorum
  • Altgeçit veya iş merkezleri gibi yerlerde sinyal dip seviyeye düşüyor yada tamamen gidiyor.
    Eğer telefonum sürekli çeksin diye düşünüyorsan geçmeni tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteveMeade

quote:

Orijinalden alıntı: NerdenEsti

bursa merkez ve gemlikte çekim gücü nasıl arkadaşlar?

Osmangaziden metroya biniyorum yer altındaki hiç bir metro istasyonunda çekmiyor, güzelyalıda sahil yolunda çekiyor ana yolda çekmiyor, özlüce yüzüncüyılda çekmiyor, daha sayabilirim. Vodafone a geçtim kafam rahat

yalan konusma bari neyi çekmiyor yer alltında kucuk sanayiden sonra özlüce altınşehir yüzüncüyıl tamam cekmiyordur yeni istasyon 3 senedir yokum bilmiyom
    ama kçük sanayiden yüksek ihtisasa kadar sorun yoktu acemler osmangazi sehreküstü demirtaşpaşa gökdere sıkıntı yoktu tünelde

• Bursada hic bir sikinti yasamadim avea kullanirken. Oturdugumuz yer kapalicarsinin altlarindaki osmangazi heykelinin oldugu kavşak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.