Şimdi Ara

Football Manager 2015 Kasım Ayında Oyuncularla Buluşacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Ülkemiz dahil pek çok yerde sevilerek oynanan Football Manager serisi yeni oyunuyla oyucuları meraklandıran yapımlar arasında. Oyunun geliştiricisi Sports Interactive, Football Manager 2015'in Kasım ayında oyuncularla buluşacağını duyurdu. 

Bunun yanında oyun hakkında daha fazla bilginin Ekim ayında paylaşılacağı belirtiliyor. Football Manager 2015 hakkında yeni bilgiler verildiğinde sizlere aktaracağız.

• türkçe varmı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • valla zevk meselesidir ama eskiden başından kalmadığım oyun artık çok sıkıcı geliyor

• Keşke lisans sorununu çözseler..

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyMeat

türkçe varmı

Adamların en iyi müşterisi Türk'ler. Sega türkce çıkacaracak oyunu

• kaç senedir kendini tekrar ediyor artık her yönden radikal yenilikler lazım oyuna
  • Artik su oyun konsola ciksin yeter arkadas.Biktim Crash Dump hatasindan.Orjinal aldigim halde 2014 u oynayamadim hatasiz sekilde.Sonra CD yi rafa kaldirdim sinirden.
  • FM Serisi 08den itibaren kendini tekrar eden ve Simülasyon türünden çıkan bi oyuna dönmeye başlamışti. Yeni bir taktik motoruna ve gelişime ihtiyaçları var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Artik su oyun konsola ciksin yeter arkadas.Biktim Crash Dump hatasindan.Orjinal aldigim halde 2014 u oynayamadim hatasiz sekilde.Sonra CD yi rafa kaldirdim sinirden.

Oyunu yaklaşık 350-400 saat oynadım. Orjinal oyunda en fazla 3 kere hata almışımdır.

• Football Manager, 2015 Kasım ayında mı bizlerle, yoksa Football Manager 2015, Kasım ayında mı bizlerle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.