Şimdi Ara

Razer Kraken 7.1 270 lira EREYON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Profesyonel gamer arkadaşlar için bir alt bölüm mü açılsa acaba?

ben böyle 270TL'ye çok uygun kulaklık, 200 liraya klavye, 50 liraya mousepad vs görünce bir tuhaf oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat fena degil ama 1 hafta once g930 aldim 230TL ye amazondan. Ama ihtiyaci olan degerlendirebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Profesyonel gamer arkadaşlar için bir alt bölüm mü açılsa acaba?

ben böyle 270TL'ye çok uygun kulaklık, 200 liraya klavye, 50 liraya mousepad vs görünce bir tuhaf oluyorum.

kulaklık falan neysede 50 TL mouse pad
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

quote:

35 liraya aldım,bir daha olsa yine alırım.Bozulsa yine alırım.Yüksek DPI mouse kullanırken çok işe yarıyor.Ayrıca 100 liralık mouseları masada kullanıp altını mahvetmeye gerek yok.
  • laider kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim. Oyunculara özel bir bölüm açılmalı. Bana göre israf..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

quote:

35 liraya aldım,bir daha olsa yine alırım.Bozulsa yine alırım.Yüksek DPI mouse kullanırken çok işe yarıyor.Ayrıca 100 liralık mouseları masada kullanıp altını mahvetmeye gerek yok.

neyden yapılma polikarbon falan mı
    bunların çoğu şişirme
    5 lira etmeyecek pad 50 TLye satılıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

quote:

neyden yapılma polikarbon falan mı
    bunların çoğu şişirme
    5 lira etmeyecek pad 50 TLye satılıyor

Kullanıyorum,memnunum.Kullanan bu kadar kişi var,memnun olmayan görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Bu üründen aldım gayet güzel bir mouse pad cidden tavsiye ederim.
    http://www.aliexpress.com/item/325-245-3-2mm-locking-edge-no-Packed-OEM-Razer-gaming-mouse-pad-handling-the-Wang/801736218.html

Hocam 2 tllik mousepade göre güzel fakat sahte ve gerçekten kalitesiz bi mousepad o resimdeki. Gerçek performans istiyorsanız burdan başlamakta fayda varhttp://www.ebay.com/itm/Razer-Mantis-Gaming-Mouse-Mat-Mice-pad-AVA-Special-Package-/120950000660?pt=US_Mouse_Pads_Wrist_Rests&hash=item1c292e8c14

• Sahte olabilir orasına bir şey diyemem fakat kalitesiz değil kullanıyorum arkadaşa da almıştım gören de kullanan da elleyen de gayet memnun sorun yok yani.
    Almak isteyen alabilir 12-13 Tl civarı bir şeye denk geliyor ve memnun kalacağınıza da eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

quote:

http://www.aliexpress.com/item/325-245-3-2mm-locking-edge-no-Packed-OEM-Razer-gaming-mouse-pad-handling-the-Wang/801736218.html

Hocam 2 tllik mousepade göre güzel fakat sahte ve gerçekten kalitesiz bi mousepad o resimdeki. Gerçek performans istiyorsanız burdan başlamakta fayda varhttp://www.ebay.com/itm/Razer-Mantis-Gaming-Mouse-Mat-Mice-pad-AVA-Special-Package-/120950000660?pt=US_Mouse_Pads_Wrist_Rests&hash=item1c292e8c14

O kadar da kalitesiz degil bende kullabiyorum arkadasta orjinali var her gun kufur ediyor keske bunu alsaydim diye 1 yilsir kullaniyorum hic bir sikintisi yok

• quote:

Aynı ürünü aynı satıcıdan almışız bende memnunum ama resimdeki çok büyük gözüküyor o kadar yok boyutu

• nomox1 kullanıcısına yanıt
    Gelince ben de şaşırmıştım ama masaya iyi oldu yani daha büyük olsa bana sıkıntı çıkaracaktı
  • 7+1 ses sistemi sandımda girdim iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Fiyat fena degil ama 1 hafta once g930 aldim 230TL ye amazondan. Ama ihtiyaci olan degerlendirebilir.

Hocam nasil aldin 230tl ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen varsa 350 tl den RAZER TIAMAT 7.1 ELITE SURROUND ANALOG KULAKLIK veriyorum 1 sene garantili..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

Fiyat fena degil ama 1 hafta once g930 aldim 230TL ye amazondan. Ama ihtiyaci olan degerlendirebilir.

Konu acilmisti 1 hafta kadar once ama turkiyeye gondermiyordu satici sonra 1-2 saatligine 87 dolar dusurdu amazon. Kaptim bi tanr 105 dolar odedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

Konu acilmisti 1 hafta kadar once ama turkiyeye gondermiyordu satici sonra 1-2 saatligine 87 dolar dusurdu amazon. Kaptim bi tanr 105 dolar odedim.

Tüh:( uzun zamandır aklimdaydi almak kacirmisim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sahte olabilir orasına bir şey diyemem fakat kalitesiz değil kullanıyorum arkadaşa da almıştım gören de kullanan da elleyen de gayet memnun sorun yok yani.
    Almak isteyen alabilir 12-13 Tl civarı bir şeye denk geliyor ve memnun kalacağınıza da eminim.

Sağ olsun bana da almıştı. Çekinerek almıştım ama gelince kalitesi beni bayağı bir şaşırttı. Boyutu tartışılabilir ama fiyatına göre kalitesi 1.numara.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.