Şimdi Ara

Crytek, Ryse: Son of Rome'u PC için Duyurdu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Xbox One'ın çıkış oyunları arasında yerini alan Ryse: Son of Rome, grafiksel açıdan adından söz ettiren bir oyun olmuştu. Crytek'in beğeni toplayan oyunu Ryse, PC için de duyuruldu.

Yapılan açıklamalara göre Ryse: Son of Rome, önümüzdeki Sonbahar döneminde PC için çıkacak. Oyunun dijital versiyonunun yayıncılığını Crytek yaparken, kutulu sürümün yayıncılığı Deep Silver'a ait olacak. Ryse: Son of Rome'un PC sürümünde bütün DLC'ler bulunacak ve oyun doğal yollarla 4K çözünürlüğe kadar destek sunacak. 

Çözünürlük özelliğiyle ilgili yaptığı açıklamalarda Crytek'ten Carl Jones, "4K oyunculuğu PC oyunculuğundaki bir diğer sıçrama noktası olacak. Ryse ile birlikte yüksek donanımlı PC'lerde neler yapılabileceğini göstereceğiz. Kaliteden ödün vermeden Ryse'ın PC grafiklerinde bir kriter olması için uğraşacağız." sözlerini söyledi.

• OYŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ DERİM

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • siz şu batakdan çıkın da hayırlısı olsun

• xbox one a bir tokat daha

• quote:

Orijinalden alıntı: edd121

siz şu batakdan çıkın da hayırlısı olsun

bakmanın eşiğinde hala grafik demeleri beni deli ediyor

• çırpınışlar başladı xbox ve crytek kanadında

• Belliydi zaten böyle olacağı.
  • Buralar çok pis karışır

• crytek'in beğeni toplayan oyunu mu ? Oyunun bir tek grafiği iyi sanıyordum :) İnceleme puanları yerlerde sürünüyor...

• Adamlar aylar önce hep "XBOX ONE dışındaki platformlara bu oyun çıkamaz" diye tutturmuştu. Demek ki çıkabilirmiş.

Not: Oyun Dead Rising 3 gibi basit bir port olmasa iyi olur.

• xbox onede exc oyunların çoğu diğer platformanlarada gelmeye başladı xbox in hali zor

• Tabiki optimizasyon olmaz.Ayrıca CRYTEK adına iyi birşey bu.
    Birşey sorucam.CRYTEK bu oyunu PC'ye çıkarıp MS ile anlaşmasını bozduğu için MS'ye para ödeyecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winxperror -- 7 Ağustos 2014; 18:33:15 >
  • Hadi lan Crytek PS4 için de duyur şunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geleceğini düşünüyordum ve geliyor. :D
    Oyunu çok kötülediler ama tabi bunu PC oyuncuları genelde bench testi kıvamında kullanırlar.

Bu gidişte Forza'da gelse şaşırmam artık. :D

• Gelmesi beni şaşırtmadı. Crytek'de finansal kriz var ve PC'ye çıkarmayı uygun gördüler. Microsoft'un kendi stüdyosuda olmadığına göre çıkmasını normal karşılıyorum. Dead Rising'den sonra ama oyun 60 $'ı hakeder mi orası meçhul

• 20 gün önce söylediğim tahminim tuttu:https://twitter.com/TayfunKey/statuses/489909535143108608

• Belki de saçmalıyorum ama MS bu EXC. lerin hepsini PC'ye getirip öyle iyi kar edip (yoksa zarar edebilir bu oyunlardan belki) sonra da hazırlanıp iyi bir konsol çıkarsa stüdyolar da şuan ki oyunlarını bitirdikten sonra yeni konsol çıkana kadar oyunalarını hazırlasa XBOX TWO adında çok iyi bir konsol yapsalar.Nasıl olurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zumber4428

Geleceğini düşünüyordum ve geliyor. :D<br>Oyunu çok kötülediler ama tabi bunu PC oyuncuları genelde bench testi kıvamında kullanırlar.<br><br>Bu gidişte Forza'da gelse şaşırmam artık. :D

windows microsoftun diye getiriyorlar oyunları hadi hayırlısı bu gidişler xbox kanadı satılır

• quote:

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

Belki de saçmalıyorum ama MS bu EXC. lerin hepsini PC'ye getirip öyle iyi kar edip (yoksa zarar edebilir bu oyunlardan belki) sonra da hazırlanıp iyi bir konsol çıkarsa stüdyolar da şuan ki oyunlarını bitirdikten sonra yeni konsol çıkana kadar oyunalarını hazırlasa XBOX TWO adında çok iyi bir konsol yapsalar.Nasıl olurdu?

saçma sapan kol için 100milyon harcamışlar kolun para için daha çok oyunu getirmeleri lazım pcye konsolu geliştirme parasını söylemiyorum bile

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.