Şimdi Ara

sizce Z2 almalımıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xperia z2 ya da z1 hangisini almalıyım kararsızım. ben sadece intenet sitelerini takip eder, video film vs izler, arada sırada dosya indiririm. aralarında 400-500 tl kadar fark var. bildiğim kadarıyle teknik olarak aralarındaki en büyük fark birinin 2gb ram diğerinin ise 3gb ram'a sahip olması. sizce bu kadar fiyat farkını verip z2 mi almalıyım yoksa z1 benim hayli hayli işimi görürmü. yani z2 ile z1 arasında öyle benim çok farkedebileceğim derecede bir fark varmıdır?

• z1 işini görecektir
  • G2 al daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z2 alın hem daha hafif hemde ekranı z1'e göre daha iyi (video izlemek için )
  • z2 derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almışken Z2 al uzun yıllar kullanırsın. Bu koreli üreticilerin cihazlarına bulaşma. Sony'nin kalitesi belli.
  • Z1 al . Günlük kullanımda arasındaki farkı anlamazsın bile , tasarım da aynı neredeyse . 1 ay sonra z3 çıkacak zaten Z2 de eskiyecek . Bence o kadar fark verip neredeyse aynısını almaya değmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batlı B kullanıcısına yanıt
    eğer sıkışmayacaksam imkanın varsa z2 alman daha mantıklı ama örneğin z1'in açamayıpta z2'nin açtığı oyun yoktur öyle deyeyim. günlük ve senin dediğin gibi kullanımda imkanı yok farkı hissedemezsin.
  • gerek yok ama z2 nin artıları senin için önem taşıyorsa kesinlikle z2 almalısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.