Şimdi Ara

Digitürk Kampanya Tanıtım Telefon Numaraları [Digitürk Şikayet]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
7.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Digitürk telefon numaramı nereden bulmuşsa beni sürekli arayıp duruyor ve kampanyalarından bahsediyor. Her defasında aramayın dememe rağmen aranmaya devam ediyorum. Hatta bazı günler günde 2-3 defa arandığım oluyor. Haftada 1 ila 10 arasında aranıyorum genel olarak. Her defasında da farklı numaralardan aranıyorum. Bu başlık altında arandığım Digitürk numaralarını devamlı olarak paylaşacağım. Bizzat SPAM adı altında bir kişi oluşturdum ve numaraları burada depoluyorum, eğer kampanya telefon numaralarından rahatsız olmam diyorsanız veya kampanyalarla ilgileniyorsanız kendiniz arayın. Yok beni rahatsız etmesin diyorsanız telefon numaralarını buradan takip ederek istediğinizi yapabilirsiniz.

Beni arayan Digitürk Telefon Numaraları:

0 212 473 73 73
    0 216 235 01 45
    0 216 299 08 02
    0 216 235 07 75
    0 850 228 81 36
    0 850 210 37 75
    0 216 299 08 02--- YENİ

Digitürk Kampanyalarıyla İlişkili Diğer Numaralar:

0532 558 43 73 --- zxqw tarafından
    0212 963 17 03 --- Aydoğan* tarafından
    0850 202 62 18 --- Dr. Boone tarafından

(Digitürk Kampanya numaraları ve ilişkili diğer numaralar devamlı güncellenecektir)

Ayrıca Digitürk Şikayet Var Şikayetim:

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2581101

Edit: Benim gibi bu kampanya telefon numaralarından rahatsız olan çok kişi görüyorum. Konuya telefon numarası vererek katkıda bulunmak isteyen arkadaşların numaraları da eklenecektir.

Edit 2: Bugüne kadar günlerce şikayet etmiş olmama rağmen, aramaya devam ettiler. Başlığı açtıktan sonra son zamanlarda arama almıyorum, diğer arkadaşlar arama alıyor mu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirvahdet -- 29 Aralık 2014; 13:43:01 >

• 0532 5584373 Numaralı telefon arayarak superonline abonelerine özel ayda 5 TL farkla Digiturk'e abone olabileceğimi, sadece 30 TL aktivasyon ücreti haricinde hiçbir ücret ödemeyeceğimi söyledi. Ancak 20 TL farkla abone yapıldığımı öğrendim. 0212 473 7373 Digiturk hattını aradım. Kampanyanın 20 TL farkla olabildiğini söylediler. İptal ettirdim, bu sefer de kurulum ücreti eklenmiş olan fatura geleceğini öğrendim. Aldatılarak abone yapılıp 4 gün sonra öğrenip iptal ettirdiğim halde aktivasyon ücreti, kurulum ücreti adları altında haksız ücretler alınmıştır. Digiturk kampanyaları için arayanlar kasıtlı olarak cazip kampanyalar varmış gibi anlatıyorlar. Elini verip kol dahil epey bir yerinizi kaptırıyorsunuz.
  • Verdiğiniz numarayı ekledim hocam, ayrıca yeni bir telefon numarası ekledim.
  • Onlarda telefon numarası ve mesaj bitmez.

Reklamın iyisi kötüsü olma mantığı gibi.
  • Bunlara ne desek boş.

Numara bitmiyor adamlarda, hepsi reddetme listemde. Huzurumu kaçırdılar artık, yazıklar olsun.
  • 0212 473 73 73 hariç diğer numaraların hepsi aç gözlü taşeron bayi numaraları. Elektronik haberleşme işiletmecileri kişisel bilgilerimizi önüne gelene peşkeş çekiyor. Kurtulmak neredeyse imkansız.
  • Tacizler ve insanlıktan uzak davranışlar devam ediyor.

Mesaj ve telefon tacizi yine var. Ben bile bazılarını hiç paylaşmıyorum.

Bugün gelen mesajın özeti:

"Bir lira dahi kurulum parası yok.

Ayda şu kadar film bedava. Üstelik lig tv hediye.

Ayda sadece 15 TL."

Yüzsüzlüğün ve ahlak kurallarını çiğnemenin ancak bu kadarı olur.

0212 963 17 03

Tarafıma gönderilen mesaj ve aramalara yetişemiyorum.

• Ayda sadece 15 lira.

Kurulum parası yokmuş.

Lig tv hediyeymiş.

• "Bu mesaj ve telefonlara kananlar elini verip kolunu alamazlar." sözü neredeyse atasözü oldu.

Gerçek ise bunun kat be katı farklı durumda.

En son şahsıma söylenenin özeti:

Telefona cevap vermeyin ve bizden gelen mesajı okumayın.

• "Ayda 15 TL ve LİG TV hediye."

Bu gerçek mi yoksa kandırmaca mı?

Yok şöyle, yok böyle demeyin.

Gerçekten ayda 15 TL ile Lig tv varsa, abone olmayan kalmaz gibi.

Üstelik şahsıma söylenen kurulum ve diğer normal kanallar ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 30 Ağustos 2014; 6:21:52 >
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Tabiki palavra. İlk 1-2 ay için geçerli fiyattır o sonra kazık fiyatı döşerler nasıl olsa taahhüt var.
  • Digitürke sinema ve dizi paketlerimin açılması için başvurdum bana anteniniz tuksat a baktığı için kanallar açılmıyor televizyoncu çağarıp antenimin yönünü değiştirin dediler. hayatımda böyle saçmalık görmedim nedir bu digitürkten çektiğimiz !
  • Yeni numaralar eklendi.
  • 0 850 210 37 75 nolu numaradan arandım bu sefer.
  • 0850 202 62 18
    1 haftadır her gün düzenli taciz etmeye başladı. Numara turkcell iştiraki olan global iletişim adına tahsisli. Direk meşgule aldığım için tahmin yürütüyorum: digiturk veya superonline taşeronları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 6 Kasım 2014; 16:21:07 >
  • 0216 299 08 02 yeniden arandım, numara eklendi.
  • Engellemekle bitmiyorlar ki; otomatiğe bağlanmış farklı farklı numaralardan arama yapabiliyorlar. 104 tane numara var engelli listemde çoğu digiturk, superonline, kredi kartı aidatımı iade etmek isteyenler, bankalar vs. zaten numaradan belli karşıma telesekreter çıkarsa dinlemeden kapatıp engelliyorum. Eğer callcenterdan arayan canlı bir ses ise çok fena bozuyorum. ilk cümle genelde "iyi günler ...... ile mi görüşüyorum" oluyor. ben de "evet aradığınıza göre görüşüyorsunuz ama ben hiç ilgilenmiyorum teşekkür ederim beni bir daha aramayın" diye kapatıyorum. öyle kalıyorlar. Geçende TTNET i şikayet ettim arayınca da fena bozdum. Bir de şu tehditkar cümleyi söylerler "görüşmemiz kayıt altında" kayıt altında olunca ben sana küfür edemez miyim yani. yine de küfürbaz biri olmadığımdan o noktalara gelmem.
    Aslında hep bunlara biz kendimiz izin veriyoruz. banka kartları migros club kart vb alışveriş kartları benzinci kartları paro kartları, telefon operatörleri alışveriş yaptığımız mağazaya verdiğimiz cep telefonu numarası vs. Artık indirim kartı falan almıyorum çekilişlere de katılmıyorum. Yok neymiş şifreyi gönder kahve makinesi kazan vs. Yalan dolan hepsinin amacı numara toplamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 10 Nisan 2015; 16:56:56 >

• emirvahdet E kullanıcısına yanıt
    Son günlerde sürekli 850 228 81 39 numaradan arıyorlar. ayrıca bir de 212 963 10 73 var.

Hayatımda digitürk abonesi olmadım, TV izlemem, adamlar yakamdan düşmüyor. Engelliyorum, başka numaradan arıyorlar.

Yeter artık.
  • jass kullanıcısına yanıt
    Eğer telefonunuz veya kullandığınız uygulama destekliyorsa 850, 2129, 2169, 3129 ile başlayan numaraları engelleyin, %90 kurtulursunuz
  • Artık küfür etmeye başladım , arama beni diyorum karşıdaki eleman telefonu suratıma kapatıyor. 3 gün sonra tekrar telesekter beni olur olmadık zamanlarda arayıp rahatsız ediyor. Bu şirket batsa üzülmem yazıklar olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.