Şimdi Ara

800-900 TL'ye Dağ Bisikleti Önerisi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce Biacnhi AFX 9500 bisikletim vardı çok memnundum ama bazı nedenlerden dolayı istemeyerek sattım.Şimdi tekrar günlük kullanım[geneli uzun yol (en az 5 en çok 70km ) olmak üzere] bir bisiklet tavsiyesi yaparmısınız.Bütçem en faz 900 TL ve bu fiyata gidebilecek en iyi bisikleti nereden temin edebilirim(internetten almayı düşünmüyorum onun için pazarlama sitelerine yöneltmeyin)

• Valla kardesim bi 40-50 tl daha koy kron xc 500 v al..gecen yaz aldim bir yildir kullaniyorum bu kadar memnun kalacagim aklima gelmezdi kadrosu cogu sedonadan yada baska bir markadan saglam..digerlerini de kullandim ama bu bisikletin konforu ve saglamligi kadar görmedim..eger alirsan pisman olmayacagin bi secim yapmis olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fultraslan7

Valla kardesim bi 40-50 tl daha koy kron xc 500 v al..gecen yaz aldim bir yildir kullaniyorum bu kadar memnun kalacagim aklima gelmezdi kadrosu cogu sedonadan yada baska bir markadan saglam..digerlerini de kullandim ama bu bisikletin konforu ve saglamligi kadar görmedim..eger alirsan pisman olmayacagin bi secim yapmis olursun

İlk tercihim Bianchi'den yana olacak çünki ilk yorumda bahsettiğim bisikletten gerçekten çok memnundum.
  • Çünkü sen kron kullanmamissin heralde..Kalite ve Konfor açısından kat kat ıyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: fultraslan7

Çünkü sen kron kullanmamissin heralde..Kalite ve Konfor açısından kat kat ıyidir

Sadece gülüyorum ve geçiyorum. Kron 1 numara he ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrahmanS -- 7 Ağustos 2014; 15:40:01 >
  • Eger Illa Bianchi diyorsan speed 6000 var bende cok memnunum

• ghost se 1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

ghost se 1000

Attan inip eşşeğe binmek diye bi tabir vardır.Onu yaptın şuan...
  • dağa çıkmayacaksan mtb önermem. boşuna kendini yorarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: •BuuReN•

quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

ghost se 1000

Attan inip eşşeğe binmek diye bi tabir vardır.Onu yaptın şuan...

Konuyu okumadım sadece başlığa baktım.
  • Dağa çıkacakmısın yoksa şehir içimi istiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HodorunEmmisinOğlu

Dağa çıkacakmısın yoksa şehir içimi istiyorsun

Hocam şehir içide kullanıcam ama izin günleri hafta sonları falan arkdaşlarla uzun yola çıkıyoruz hava güzel olduğu zamanlarda,mesela 70 km lik yol gittiğimiz oluyor bazen,arada şehir içine giriyoruz mola vermeye güzel göl baraj doğal bir şey görünce dağa bayıra çıktığımızda oluyor yani neyin ne zaman geleceği belli değil.Dağada çıkıyoruz şehirdede biniyoruz.
  • bütçeniz 800 900 tl ise ve sıfır alacaksanız ben de kron tavsiye ediyorum. Tabiki üst sınıf bir bisiklet değil ancak bakımlarını yaptığınız zaman gerçekten sıkıntı yaşamıyorsunuz..1100 1200 civarı verebilirseniz sedona 910 da işinizi görecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: •BuuReN•

quote:

Orijinalden alıntı: HodorunEmmisinOğlu

Dağa çıkacakmısın yoksa şehir içimi istiyorsun

Hocam şehir içide kullanıcam ama izin günleri hafta sonları falan arkdaşlarla uzun yola çıkıyoruz hava güzel olduğu zamanlarda,mesela 70 km lik yol gittiğimiz oluyor bazen,arada şehir içine giriyoruz mola vermeye güzel göl baraj doğal bir şey görünce dağa bayıra çıktığımızda oluyor yani neyin ne zaman geleceği belli değil.Dağada çıkıyoruz şehirdede biniyoruz.

Bunu önerrim hocam Bisan XTY 5600 MD
  • 900 liraya pazarlıkla Kron XC 500 alabilirsiniz. 2. el bisiklet istemiyorsanız tabi ki. Siz illa yol bisikleti al diyenleri takmayın arada gidersiniz dağa bayıra güzel olur hem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirliv-a

900 liraya pazarlıkla Kron XC 500 alabilirsiniz. 2. el bisiklet istemiyorsanız tabi ki. Siz illa yol bisikleti al diyenleri takmayın arada gidersiniz dağa bayıra güzel olur hem

Biraz araştırdım fakat çok ilgimi çekmedi bu kron xc 500.2. el düşünmüyorum
  • Aradığın fiyat aralığında bianchi afx 5000 kullanıyorum memnunum tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrjudge

bütçeniz 800 900 tl ise ve sıfır alacaksanız ben de kron tavsiye ediyorum. Tabiki üst sınıf bir bisiklet değil ancak bakımlarını yaptığınız zaman gerçekten sıkıntı yaşamıyorsunuz..1100 1200 civarı verebilirseniz sedona 910 da işinizi görecektir.

Ben de Kron diyorum hocam kadrosu maşallah.
  • Kadro ne la iskeleti mi?
    800 tl tavsiye verin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Kadro ne la iskeleti mi?
    800 tl tavsiye verin lütfen.

Arama motorundan aratsanız çıkardı. Bisikletin jant, gidon ve maşa olmadan olan halidir kısaca.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.