Şimdi Ara

Asus Tablete Format Atmak Deneyimim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baktım ki iki senelik tabletim artık kasıyor ve gerekli gereksiz bir sürü zımbırtıyı kurmuşum. Dedim bir format atayım da eski haline dönsün. Tıkanıp duruyor.

Yapılacaklar aynen şöyle:

1. Tabletiniz kapatın. Kapalı konumdayken SESİ AZALTMA ve POWER tuşlarına aynı anda basın.
    2. Asus logosunu geçtikten sonra RECOVERY MODE açılacaktır. Daha doğrusu ortada üç tane simge resmi olan ve sol köşede de siyah üzerine beyaz küçük işlem yazıları olan bir ekran gelecek.
    3. Bu ekranda dokunmatik çalışmadığı için sadece ses butonlarını kullanıyorsunuz.SES AZALTMA tuşu yardımıyla Ekrandaki üç simgeden en sağdaki wipe data / factory reset'i seçin. Seçmek için SES YÜKSELTME butonuna basmanız gerekiyor.
    4. POWER tuşuna basın.
    5. Sonra Android simgesi çıkıyor ve format başlıyor ve işlem tamam. Artık tabletiniz ilk günkü hali kadar stabil ve hızlı.

Elimdeki tablet: ASUS Tf300t-1a090a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 7 Ağustos 2014; 10:01:51 >

• Kingoroot ile rootlayin, titanium ile ne kadar gereksiz program varsa dondur, kalanlari da greenify ile uyut

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
    Asusum yavaşladığından format atmak istedim. Verilen talimatlar aynen yerine getirdim . Uzun format atmak istedim. Aksilik pil vaktini hesaba katmamışım kapnmış ve sonra bu problem başladı. Benim ekranda Asus logosu takılıp kaldı. Yani hiçbir komuta tepki yok kısacası.
    Açıp kapatırken ve power ile ses kısma yada açmaya birlikte basınca da değişme yok. Kapanıyor tekrar logo sürekli açık kalıyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • rehber3 R kullanıcısına yanıt
    Bu tür acil önemli durumlarda ASUS müşteri hizmetleri teknik servisini aramanızı tavsiye ederim.

Sanıldığının aksine öyle aman aman sıra beklemeler veya direkt servise yönlendirme değil sorununuzla ilgili en direkt yardımlar yapılıyor. Formatı da ben kendileri ile birlikte yaptım.

(0216) 524 3000
  • keşke yazsaız buraaya ne yaptığıı nızı
  • efsane61 E kullanıcısına yanıt
    Şaka gibisiniz. Yukarıda tane tane nasıl yaptığımı anlatmışız, evinize gelip kendim mi format atayım biraz okuyun beyler bayanlar tembel tenekeler alooo...
  • Dostum olayın senle alakası yok. Ekran Asus da takılı kalıyor. Aynı şeyden bahsetmiyoruz. Power tuşu ses kısmı da çalışmıyor tembel teneke sende oku mesajları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.