Şimdi Ara

LG G2 - Sony Z1 - Nexus 5 arasından hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında Nexus 5 istiyorum ama pil konusunda endişelerim var. G2 de olabilir ama çok fazla sorunu varmış galiba, sarı leke, cızırtı vs. Sony'nin bir sorunu var mı bilmiyorum, siz olsanız tercihiniz hangisi olurdu?

• z1
  • Nexus 5 i ele . G2 , Z1 arasından hoşuna gideni al.
  • Nexus 5 . Kullanıyorum tavsiye ederim soru varsa sorabilirsin yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Nexus 5 . Kullanıyorum tavsiye ederim soru varsa sorabilirsin yardımcı olurum

Pil olarak nasıl? Ne kadar ekran süresi alabiliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdilKullanımKotası

quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Nexus 5 . Kullanıyorum tavsiye ederim soru varsa sorabilirsin yardımcı olurum

Pil olarak nasıl? Ne kadar ekran süresi alabiliyorsunuz?

Genelde 4 saat 40 dakika civarı alıyorum pek aktif kullanmasam 5 saat üzeri alıyorum. Bir günü çıkarırsınız rahat rahat

• 1-Z1 veya Z1C
    2-Nexus 5
    3-G2

• Z1c ve G2 o butcenin en ideal cihazlari bence,helede performans ile birlikte bataryadanda vazgecmek istemiyorsan..

• quote:

Orijinalden alıntı: Slow-Step

Xperia Z1
    LG G2 32gb
    Nexus 5

Sıralama bu, bütçe nedir?

Bütçe en fazla 1300-1400 aralığı, 1349'a Delta garantili Z1 buldum. Onu düşünüyorum ama aklım Nexus'ta.
  • Z1
  • nexus 5 i ele. daha düşük kamera ve bataryaya sahip. ya lg g2 al ya da sony xperia z1 veya küçük olsun dersen z1 compact.
  • Tamam arkadaşlar, ben de Nexustan sonra Z1 düşünüyordum zaten. Paralel ithalat garantili olarak alacağım hangi firmayı önerirsiniz?
  • z1 ve g2 arasında ihtiyaçlarına göre seçim yap
  • z1
  • Nexus 5 batryası soylenıldıgı gıbı falan degıl rahat raht 1 bck gunu cıkryrm 4-5 saat ekran suresı alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdmrl17

Nexus 5 batryası soylenıldıgı gıbı falan degıl rahat raht 1 bck gunu cıkryrm 4-5 saat ekran suresı alıyorum

3g, wi-fi kullanımınız nasıl ve oyun oynuyor musunuz? 2000 mah pili olan Huawei P6 cihazım yetmiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdilKullanımKotası

quote:

Orijinalden alıntı: brkdmrl17

Nexus 5 batryası soylenıldıgı gıbı falan degıl rahat raht 1 bck gunu cıkryrm 4-5 saat ekran suresı alıyorum

3g, wi-fi kullanımınız nasıl ve oyun oynuyor musunuz? 2000 mah pili olan Huawei P6 cihazım yetmiyor bana.

Wifi surkli ack hic kaltmyrm oyn yrm saat 1 saat arsi oynrm whatsp ssyl medya sk kullanrm

• z1 veya g2 arasında kararını ver
  • Üçüde memnun eder,birbirlerine göre artıları var

Z1 Eksi ve Artılarıyla:Ekranı daha soluk,Su Geçirmezlik,Kamera ve Malzeme Kalitesi Artıları var.
    Nexus 5 Eksi ve Artılarıyla:Saf Android ve Güncelleme Desteği ile daha stabil ve güncel,ama batarya ve kamera handıkapı var.
    G2:Malzeme kalitesi daha düşük,ısınması çok az fazla,kronik bir sorunu yok.
    Z1 Compact:Sorunsuz bir cihaz on numara beş yıldız,ekran sorun değilse havada karada alınır.

İhtiyacına göre al derim.
  • xperia z1c
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.