Şimdi Ara

Yenilenen Foursquare, kişiselleştirilmiş bir deneyim vaat ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yenilenen Foursquare, kişiselleştirilmiş bir deneyim vaat ediyor

Konum bazlı sosyal paylaşım servisi Foursquare, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için yenilik çalışmaları içine girmiş durumda.

Bu çalışmalar kapsamında yenilenen, yepyeni bir Foursquare uygulaması da bizleri bekliyor. Yeni uygulamanın getirdiği yenilikler arasında, elden geçirilmiş bir arayüz ve kişisel deneyimlerin ön planda olduğu öneriler bizleri bekliyor. 

Söz konusu öneriler, kullanıcının tercihleri ve zevkleri doğrultusunda şekilleniyor. Bu sayede her bir kullanıcı için ayrı öneriler oluşturuluyor. Kişisel deneyimlerin ön plana çıkarılması yenilenen Foursquare'i bir konum bildirme uygulaması olmaktan çok, kullanıcıları etkin bir şekilde yönlendirebilen bir uygulama haline getirecek gibi görünüyor. 

5 yıldır kullanıcılarına hizmet veren ve bu süreçte 6 milyar check-in, 55 milyon tavsiye ve 65 milyon mekan aktivitesini bünyesinde barındıran Foursquare'ın kısa bir süre içerisinde yenilenecek olan mobil uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Yenilenen Foursquare'dan görüntüler

Güncelleme: Foursquare, mobil uygulamalarını yenilemeye başlamıştır. Yenilenen mobil uygulamalara "buradan ulaşabilirsiniz" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 

• Foursqare'yi swamp ile ayırarak büyük hata yaptınız...

• Siteye girip inceleyelim

• Hayatımda gördüğüm en gereksiz uygulama. Sırf yer bildirimi yapmak için bile gezelim diyen arkadaşlarım var. kafeye girmeden yer bildirimi yapıyorlar. ben böyle özenti işi ve itici program görmedim hayatımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 6 Ağustos 2014; 20:19:13 >
  • swarma aldınız tamam bildirim olayını da arkadaş şu an foursquare ne işe yarıyor hala çözebilmiş değilim
  • İşsizlik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayırma işlemi foursquare yaramıycak herkes checkin için kullanyordu.

• Bir face var bir whatsapp ama kimseyle konuşmuyorum bence gereksiz uygulamalar ve çoğunlukla özenti bence
  • Sevmiyorum aslında ama Windows Phone'daki rezalet derecede. Başkasını geliştireceğine her platformu eş seviyeye getir.
  • bu uygulama kadar gereksiz bir uygulama gormedim resmen hava atmak icin kullaniliyor sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence o kadar da gereksiz değil. Örneğin bilmediğim bir mekana girmeden önce bakıyorum daha önce yer bildirimi yapmış insanların tavsiyelerine. Eğer mekana iyi yorumlar yapılmamışsa boşu boşuna kötü hizmete para harcamamış oluyorum.

• Valla ben bazen adres bulmak icin kullaniyorum.

• mekanist'in yandan yemişi olmuş.

• Amaçlarını anlamış değiliz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foursquare'in hiç cazibesi kalmadı. Özellikle swarm ile ayırmak başlı başına bir hata

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz ve hava atmak için diyen arkadaşlara katılmıyorum ben aktif olarak kullanıyordum illa check-in için değil ilk kez gideceğim bir yere harita yönlendirmesini kullanarak navigasyonla gidiyordum ayrıca işletmeler hakkında yapılan iyi kötü yorumları görüp ona göre tercih yapabiliyorduk.
  • Valla hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum da bu uygulamadan çok kız kaldıran arkadaşlarım var :)

• Swarm ile ayırmaları saçma oldu ama foursquare i gereksiz bulanlar, hiç kullanmadan yorum yapmış sanırım. Herhangi bir mekana (lokanta, cafe, tarihi yer, vs..) gitmeden önce yapılan yorumları okumak, fotoğraflara bakmak, fikir edinmek kadar güzel birşey yok. Fiyatlar nedir, yemeklar nasıldır, ortam nasıldır, yeri nerededir vs. her türlü güzel bilgilere erişirsiniz.

• windows phonedakilerde hala check-in yapildigi zaman bildirim beklesin:-)

• quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Foursqare'yi swamp ile ayırarak büyük hata yaptınız...

Swarm konusuna bende katılmıyorum Hayır böyle aşağılık bi politika olamaz ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.