Şimdi Ara

tahsisli numara bedeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=64

59+5 lira fatura geliyor, halbuki telefon filan da kullanmıyoruz ev telefonu bile yok, bunu nasil iptal edebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abonelik sözleşmelerini faks ile başvuruda bulunarak feshetmek isteyen bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, fesih taleplerini teyit edilmiş olmak kaydıyla 0850 222 0 225 faks numarasına imzalı olarak göndermeleri gerekmektedir.

Müşteri Numarası
    Ad Soyad
    İrtibat Bilgileri
    Hizmet Adı
    Tarih ve İmza
    Dilekçenin teyit edilmemesi durumunda iptal işlemleri tamamlanamayacaktır.
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Başlarda öyleydi ama sonradan 5 lira minimum kullanım bedeli almaya başladılar. Hatta bu duyuruyu faturada yapmış olmaları lazım. Müşteri hizmetlerini arayarak ses hizmetini iptal edebilirsiniz.
  • Kafalarına göre numara tahsisi yapıyorlar. Bende başvururken ısrarla telefon istemiyorum dememe rağmen, yapmışlar. Sözleşme ve taahhütte herhangi bir talimatınız yoksa numara tahsisi ile alakalı. Müşteri hizmetlerini arayıp düzeltebilirsiniz. Uyanıklık yapmaya çalışıyorlar dikkat. Numara tahsisini iptal edersek aylık faturanız 79 liraya çıkar diye yalan yanlış bilgi veriyorlar, kabul etmeyin. İmzaladığım evraklarda şu kadar ödeyeceğim yazıyor. numara tahsisi istediğime dair bir evrak yok elinizde. Ya iptal edin ve aylık faturamı 59/69 olarak ayarlayın yada resmi yollara başvuracağım diyebilirsiniz. Ben bu şekilde çözdüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.