Şimdi Ara

Tarife önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu ay muhteşem 15lik tarifemin taahhüdü bitti ve yeni tarife arayışı içindeyim istediğim şeyler;
    250 dk
    500 sms
    2 GB
    yani internet ağırlıklı istiyorum sms ve dakika kulanınım fazla değil sadece avea içerisinde olmasına gerek yok başka öperatörlerdende önerebilirsiniz.
    şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell 25 tl lik paket 25 yaş altı için. 25 tl ye 500 dakıka 1000 sms 2 gb internet
    sen 25 yaşından buyuksen 25 yaş altı akrabanı kullanıcı gosterıp paketı alabılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

turkcell 25 tl lik paket 25 yaş altı için. 25 tl ye 500 dakıka 1000 sms 2 gb internet
    sen 25 yaşından buyuksen 25 yaş altı akrabanı kullanıcı gosterıp paketı alabılırsın.

aynı rakamlar aynı fiyata 3 tarifedede var sizce hangisini tercih etmeliyim ? avea olucak büyük ihtimal ama gene sorayım dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell varken avea almak çokta mantıklı değil bence çünkü 5 adım yer değiştirseniz avea sürekli değişiyor. Turkcell ne kadar normalde pahalı olsada bu koşullarda Turkcell tercihi en mantıklısı olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 8 Ağustos 2014; 20:38:59 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • turkcell bu fiyat için çok ideal hocam. Avea da güzeldir ama sağ sol belli olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.