Şimdi Ara

Android için jetAudio Türkçe dil desteği ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android için jetAudio Türkçe dil desteği ile güncellendi

Windows platformunun beğenilen müzikçalar uygulaması jetAudio bir süredir Android kullanıcılarının da kullanımında bulunmaktaydı. Uygulama son güncellemesinde Türkçe desteği de kazandı.

Ses kalitesi ve kolay kullanımı ile beğeni toplayan uygulamada ekranda kaydırma yaparak oynatıcıyı yönetme, parçalar arasındaki ses dalgalanmasını önleme, 10 bant grafik ekolayzır, YouTube üzerinden çalan parçayı bulma, detaylı arama, uyku zamanlayıısı, kilit ekranı desteği, Bluetooth kulaklıktan düğme kontrolü, cihazı sallayarak parçalar arası geçiş şeklinde özellikler yer alıyor. 

Ücretsiz olan uygulamanını ücretli sürümünde ise 20 bant grafik ekolayzır, etiket düzenleyici, 14 adet widget, hız kontrolü, bildirim çubuğu gibi ekstralar yer alıyor.

Android için jetAudio Türkçe dil desteği ile güncellendi

• Ses efektleri ile mükemmel bir hale gelen uygulama.
  • Bunun yerine alternatif programlar kullanmayı denedim. Sonunda yine jetaudio'ya döndüm. Ücretli sürümünü satın aldım.Uzun süreden beri kullanıyorum. Jetaudio için mp3 çalar tercihimi Android sistemli bir cihazdan yana kullandım.. Gayet kaliteli bir programdır kendisi.

• Türkçe destek ile güncellendi yazmışsın ama ekran görüntüleri İngilizce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TırnakMakasındaKiZincir

Türkçe destek ile güncellendi yazmışsın ama ekran görüntüleri İngilizce.

Yine bir Ekrem71 klasiği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun hareketli Türkçe ekran görüntüsü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.