Şimdi Ara

Peugot 206 Egzoz Sesi ve Muayanesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç dün elime geçti 2002 model Peugot 206, bana gelmeden önce genel bir tamirden geçmiş frenlerinde bir sorunu kalmış o kadar birde egzozu açık gibi geldi, aşırı fazla ses çıkartıyor. Orjinal egzozu değil gibi yani en azından bana öyle geldi, muayaneye götürüceğim zaman bu egzozla geçemem gibi orjinali ile değiştirmem gerekir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Araç dün elime geçti 2002 model Peugot 206, bana gelmeden önce genel bir tamirden geçmiş frenlerinde bir sorunu kalmış o kadar birde egzozu açık gibi geldi, aşırı fazla ses çıkartıyor. Orjinal egzozu değil gibi yani en azından bana öyle geldi, muayaneye götürüceğim zaman bu egzozla geçemem gibi orjinali ile değiştirmem gerekir mi?

UStam eğer egzosta bir açıklık varsa tüvtürk geçirmez. Siz bence bir sanayiye uğrayın egzoscu abiler çözelerler sesi :) eğer açıklık varsa kaynakla veya egzos değişimi yapılabilir sizin dediğiniz gibi. Ancak muayeneden geçemz egzos sesi ve frenler düzelmezse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan96

quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer26

Araç dün elime geçti 2002 model Peugot 206, bana gelmeden önce genel bir tamirden geçmiş frenlerinde bir sorunu kalmış o kadar birde egzozu açık gibi geldi, aşırı fazla ses çıkartıyor. Orjinal egzozu değil gibi yani en azından bana öyle geldi, muayaneye götürüceğim zaman bu egzozla geçemem gibi orjinali ile değiştirmem gerekir mi?

UStam eğer egzosta bir açıklık varsa tüvtürk geçirmez. Siz bence bir sanayiye uğrayın egzoscu abiler çözelerler sesi :) eğer açıklık varsa kaynakla veya egzos değişimi yapılabilir sizin dediğiniz gibi. Ancak muayeneden geçemz egzos sesi ve frenler düzelmezse.

Cevabınız için teşekkür ederim, araçta şuan sigortada yok ilk başta onu halledip bir ustaya göstermeye düşünüyorum 35liraya bakıyolarmış ne eksiği varsa çıkartıyolarmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.