Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genso -- 5 Nisan 2021; 12:45:22 >

• up up
    hiç bilen yok mu yav
  • La olum hiç mi bilen yok yav mutlaka vardır ama konu dışındaki gereksiz konular yüzünden görüülmüyo galibi seri up atsam görülürmü
  • Up Up
  • up
  • up up
  • up up yeter kaç kere uplıcam
  • up beyler bilen yok mu hiç
  • Bilen yok galiba ben gidiyom la
  • up up bu son uplayışım cevap gelmezse uplamyacam
  • dostum bir sakin ol :) o netbook'a hiç windows7 ultimate kurulurmu bunu yapan bence bilgisayarcı değil cahilin teki bendede netbook var ilk başta windows 7 starter vardı sonra windows 8.1 pro yükledim kendi microsoftun antivirüsünü kapatıp antimalwarbytese yükledim şimdi windows 7 'den daha hızlı gta 3 windows8.1 de çalışırmı bilmiyorum ama cidden öneririm :)

Not: Pm attım
  • Windows 7 starter yükle yeniden kendine driver pack 14 gibi bir driver cd'si hazırlarsan iyi olur. Muhtemelen işten anlamayan bilgisayarcı driver kurmamıştır
  • xp yükledim driver bulamadım şu an win 7 home basic kullanyom orcinal
  • millet atmışda atmış :)

bir kere yıl oldu 2014 hala format için bilgisayarcıya götürenler var :(
    win7 ultimate yüklü benim netbookda atom n570 2 gb ram dediğin o oyunları 1 yıl önce oynuyordum çöz. düşük olunca kasma yapmıyordu.
    sen antivürüs programını sil o pc uçar
  • silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genso -- 5 Nisan 2021; 12:45:55 >
  • Bilmediğiniz markaları almayınız fakat bütçeye birşey diyemem driver programi indirip driverleri guncelleyin yada driverlar destekliyorsa win8 kurun çözülür büyük bir ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece win 7 driverı var
    vatandan hafta sonu indirimiyle 517 tl ye aldık vatana gittiğimizde garatisinin yazılımı silindiği için bittiği söylendi
    acerın yan firması pu packard bell asla tavsiye etmen acer bile kötüyken bunun iyi olmasını beklemiyodum ama işte fiyatı cezbetti neyse saolun zaten yeni pc almayı düşünüyom
  • Bilgisayarı ilk aldığında DeepFreeze kurup kullanacaktın. İşletim sistemi şişmeyecekti böylelikle. Bilgisayarın yetersizliğinden değil bu yaşadıkların, işletim sistemine ne varsa doluşmasından..
  • Zaten deepfreezle kullanıyom ama hala kasıyo
    xp için driver yok

Neyse bu şekilde kasıla kasıla kullanacaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: genso

Zaten deepfreezle kullanıyom ama hala kasıyo
    xp için driver yok

Neyse bu şekilde kasıla kasıla kullanacaz artık

İlk geldiğinde kurmuş mjydun DeepFreeze'i?

İlk stabil halini kesinlikle korurum bilgisayarın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.