Şimdi Ara

dünyanın eeeen kötü oyunu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
18.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en dandik oyunuz yazacam arkadaşlar küfür etmeyin ama. hal life evet budur abi artık bu oyundan da bu oyunu yapanıda bunun 2 sini piyasaya çıkaracak adamıda yayıncıyı ve yapımcıyıda oyunun kapak resimlerini pasacak matbaanında.......!!!!!!!!!!!! neyse kardeşim konuşturtmayın beni. en dandik oyuun bence half life.
  • bence mario
  • quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

en dandik oyunuz yazacam arkadaşlar küfür etmeyin ama. hal life evet budur abi artık bu oyundan da bu oyunu yapanıda bunun 2 sini piyasaya çıkaracak adamıda yayıncıyı ve yapımcıyıda oyunun kapak resimlerini pasacak matbaanında.......!!!!!!!!!!!! neyse kardeşim konuşturtmayın beni. en dandik oyuun bence half life.

Offf Offfff Ne diyem
  • arkadaşlar mario zamanında çok iyiydiii.o zaman onun kadar iyi bir oyun yoktuu...Yani şimdiki zamanın oyunları ile eski oyunları kıyaslamayalım dimi arkadaşlar...
  • CATWOMEN CATWOMEN CATWOMENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

• kİM NE DERSE DESİN MARIO ZAMANININ ENGÜZEL OYUYDU VALLA ARKADŞLA SAATLERCE OYNARDIK OKULDAN SONRA TEK EKSİĞİ İYİ Bİ SONUNUN OLMAMASI HATTA SONUNUN OLMMASI AMA YİNEDE ONUN YERİ AYRIDIR 8 YAŞINDAKİ KARDEŞİMİZİN BUNU BİLMEMESİ ÇOK NORMAL ÇÜNKÜ BİRÇOK ALTERNETİFİ VAR VE BUNLAR GERÇEKTEN KAİTELİ OYUNLAR ACABA HİÇ 999 İN 1 DİYE Bİ KASET ALIPTA İÇİNDE DANDİK EN FAZLA 15 TANE OYUN GÖRÜP MARIO NUN NE KADAR ASİL Bİ OYUN OLDUĞUNU GÖRDÜMÜ

BU ARADA TOPİC İN SORUSUNA GELİNCE
    1-WOLF 3D ŞU NAZİ OYUNU
    2-WOLFİED (CIH VİRÜSÜ YÜZÜNDEN BİÇOK MAKİNEYİ UÇURDU)
    3-MARIO NUN ORJİNALİ İLE ALAKASI OLMAYAN SAÇMASAPAN VERSİONLARI (UÇAN KAÇAN FALAN FİLAN)

BİDE ŞU ŞARKIYI HİÇ SEVMİYOM AMA SMILE arkadaşlar çok beğeniyo galiba

ŞAKŞUKA ŞAKŞUKA ŞAKŞUKA ŞAKADAŞUKA...

• cocukluğumun oyunu mario bence zamanın en iyisi
  • kardeşim en kötü oyunlar tpiğinde mario nun işi ne ona kötü diyenleri allah taş yapar valla bulsam bitane 8 bitlik eski atarilerden sırf o oyun için alacam nerde eski güzelim oyunlar aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah!!!!!!
  • bensana ancak şun diyorum eskiye mazi derler arkadaşım artık aranayı geleceğe dğru sürmeliyiz
  • KESİNLİKLE : Daemonica

Sebepleri : 1_Oyunda her tuvalete girsen loading oluyor boyna iki saat loading.
    2_Oyunda haritada boş boş dolaşıyorsunuz ve ingilizce olarak diyalog kuruyorsunuz üstelki diyalogda siz cevap veiyosunuz ing. bilmemeyi geçtim hiç berbat bi şey.
    3_oyun stratejimi savaşmı ne b.k olduğunu çözemiyorsunuz.

Verdiğim Paraya Hiç Bukadar Acımamıştım Ve Hayatımda Şu Ana Kadar Bitirmeden Yarım Bıraktığım Tek Oyundur.

• GTA özentisi adında Gone geçen bi oyun vardı. Kesinlikle o. Bir şey yapılmıyordu oyunda.. Çok iğrenç efektleri vardı, kapakta göründüğü gibi değildi. Zaten 5.99'du orjinali.
  • inanmıyorum 2004 senesinin konusu hortlamıs yemin ediyorum tarihe geçtin iydgah
  • Bravo müthiş bir hort olmuş.

Dünyanın en kötüsü değildir ama son zamanlarda oynadığım en kötü oyun Manhunt 2 idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

inanmıyorum 2004 senesinin konusu hortlamıs yemin ediyorum tarihe geçtin iydgah

2004

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbuyakisikli

Türklerin her yaptığı oyun

türk düşmanı mısın?
    crysis serilerinin neyi kötü mount and blade türkiyede orjinal satmadıgı kadar yurt dısında sattı grafik manyaklarına inat adam icerigi dolgun ve eglenceli oyun ortaya koydu yurt dısında da türkiyede de bayağı sevildi
    pusu kabus22 gibi oyunlar var diye türk oyunlarının hepsine bunları mal edemezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

quote:

türk düşmanı mısın?
    crysis serilerinin neyi kötü mount and blade türkiyede orjinal satmadıgı kadar yurt dısında sattı grafik manyaklarına inat adam icerigi dolgun ve eglenceli oyun ortaya koydu yurt dısında da türkiyede de bayağı sevildi
    pusu kabus22 gibi oyunlar var diye türk oyunlarının hepsine bunları mal edemezsin

Kabus22 Değişmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: AL[e]N

inanmıyorum 2004 senesinin konusu hortlamıs yemin ediyorum tarihe geçtin iydgah

meraklanma 2001'den horlatanlarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

quote:

türk düşmanı mısın?

Crysis Türk oyunu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßa®an
    Crysis Türk oyunu değil.

+1
  • bu gidişle fear 3 hatta f3ar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.