Şimdi Ara

Sony Gamescom'da Duyurulacak Bir Oyun için Kısa Bir Video Yayınladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
          Gamescom, oyun dünyasının önde gelen festivalleri arasında yer alıyor. Pek çok firma gibi Sony de bu etkinlik için sıkı bir şekilde çalışıyor. Firma Gamescom'da duyurulacak bir oyun için kısa bir video yayınladı.

Yayınlanan bu videoda kar tanelerinin kana bulandığını görüyoruz. Oyun dünyasındaki pek çok medya ve oyuncu bu videonun 2012 yılında ortaya çıkmış korku oyunu Until Dawn'a ait olduğunu düşünüyor. Hatırlarsanız Until Dawn'un PlayStation 4'e geleceği daha önce gündeme gelmişti. 

Gamescom, 13-17 Ağustos tarihinde düzenlenecek. Bahsettiğimiz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Sizce gösterilen bu video hangi oyuna ait?

• Bu ney simdi :) Agalar 17. Pazar gamescom dayim
    Persembe gitcetim bilet kalmamis ;) Herkesi bekleriz...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Guerrilla Games'in yeni IP'si olabilir.

Merakla bekliyoruz.
  • Gow 4 yada arkdaşın dediği gibi guerilla gamesin yeni ip si yada 2 side duyurulur belli olmaz.

• ne çıkarsa çıksın sonyden iyi bir şey çıkar

• Iyide Until Dawn zaten hic piyasaya cikmadi orjinal fikirde ps3 cikacakti ama aletin gucumu yetmiyor dedikodulari alitinda ps4 icin uyarlanmaya basladi diye biliyorum ben. :)
  • İskandinav mitolojisinde geçen bir God of War :D
  • Gamescom Sony TSİ kaçta?
  • Ya beyler benim acayip bi düşüncem var. Şimdi bakın bildğiniz gibi Ps3'e Until Dawn isimli bir oyun duyurulmuştu ve biliyorsunuz move ağırlıklı bir oyundu işte Heavy Rain'e benzeyecek dendi. Sonra Without Memory Ps4'e duyuruldu yine aynı şekilde Beyond Two Souls tarzı bir oyun olacak dendi (yani Heavy Rain) görüyorsunuz ki oyunların türleri aynı ayrıca trailerlerde oyunun geçtiği yerler benze (orman tarzı yerlerde videoları var) yani sonuç olarak bence Sony bu iki projeyi birleştirdi ve onu duyuracak. (her ne kadar uçuk olsa da olabilir yani :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrangerLovely -- 6 Ağustos 2014; 12:30:38 >
  • god of war

• God Of War değilse boştur.

• Hangi oyun olursa olsun,Gamescom E3'ten hareketli geçecektir.
  • Memorie without , adlı bir oyun vardı adını hatırlamıyorum tam russlar tarafından geliştirilen , sony için özel . Tabi until dawn çok yakin geldi bu olasılık bana ..

• Bence godofwar 4 neden derseniz arkadaşlar godofwar 3 de aresin buzla kaplı oldugu bir bölüm vardı bu videoda buzlar kırılıyor bana onu hatırlattı atena da ölmüştü ama ruh halinde geri döndü
  • umarım god of war değildir, zaten devam oyunu da çıkmıyor. bu oyuna devam oyunu çıkması bravehart filmine devam filmini beklemek gibi olduğunu düşünüyorum. anca prequel olarak çıkıyor artık, o da sıkmaya başladı. çünkü eski tadı yakalayamıyor, dolayısıyla oyunun değeri gözümde düşüyor. bence artık çıkmaması daha iyi.

• Videodaki kar teması GOW'a pek uymuyor ama bellide olmaz. Şu an için Until Dawn daha yakın bir seçenek gibi duruyor.

Sony Gamescom'da Duyurulacak Bir Oyun için Kısa Bir Video Yayınladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 6 Ağustos 2014; 14:14:17 >
  • gow gibi bir oyunu gamescom'da duyurmazlar bence eğer çıkaracaklarsa artık e3 2015'e bırakırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kutillo

gow gibi bir oyunu gamescom'da duyurmazlar bence eğer çıkaracaklarsa artık e3 2015'e bırakırlar

katılıyorum
  • Elbetteki resident evil
  • Bence bu oyun Until Dawn olabilir.

1. Atmosfer Until Dawn'ı andırıyor.
    2. Untill Dawn'ın geliştiricileri oyun hakkında daha fazla bilginin bu yıl içinde geleceğini söylemişlerdi.
    3. Sony'nin sızan Gamescom listesinde Until Dawn da yer alıyordu.

Not: The Last Guardian dönse daha iyi olabilirdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.