Şimdi Ara

Activision, Gun 2'nin Geliştirilmesini İstemiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Neversoft'un kovboy temalı aksiyon oyunu Gun çıktığı dönemde beğeni toplamıştı. Vaşi Batı temalı oyunları sevenleri favorileri arasına giren Gun'ın devam oyununun neden geliştirilmediği açıklandı.

Neversoft'tan yapılan açıklamaya göre Activision, Gun 2'nin geliştirilmesine yeşil ışık yakmış. Buna karşın Neversoft yeni nesle geçilmesi (Xbox 360 ve PS3 döneminden bahsediliyor) sebebiyle yeni bir Tony Hawk oyunu hazırlamak istemiş. Firmadaki çalışan sayısı kısıtlı olunca Gun 2'yi geliştirmek için yeterli insan gücü de ellerinde yokmuş. Yani Neversoft, Tony Hawk'ı yeni bir Gun oyununa tercih etmiş.

Gun, 2005 yılında PS2, Xbox, GameCube, PC ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştı. Red Dead Redemption'ın bu kadar popüler olmasından sonra Gun 2 için beklentilerimiz vardı, ama geliştirici Neversoft malesef geçen ay tamamen kapandı. Şimdi bu firmanın çalışanları Infinity Ward çatısı altında çalışmalarına devam ediyorlar.

• Gun'ı bitirmiştim güzel oyundu, haber başlığını görünce Gun 2 duyurulacak sandım. Infinity Ward Western türünde oyun yapsa, popüler olacak başka bir seri yaratmış olurlardı, kafaları çalışmıyor bunların hala tek düze CoD'ye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 6 Ağustos 2014; 11:22:49 >
  • Activision ve Capcom un elinde guzel seriler var ama değerlendirmiyorlar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gun ı hem Tony Hawk a hemde call of duty e değişmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Activision ve Capcom un elinde guzel seriler var ama değerlendirmiyorlar.

Elimizde CoD var, çok satıyor da, ne dıye macera arayalım -dıyorlar. Ubisoft'ta AC için aynısını deyip, PoP oyunu geliştirmiyor. Bethesda ise geliştiriyor ama söylemiyor; bi Fallout 4 duyurulsun artık yav.

• Keşke yapılsaydı gayet güzel oyundu Gun

• ah be bir an yapıyorlar sandım çok hoş bir oyundu

• Ulan Guitar Hero'yu da bu firma yapıyordu :( Activision Guitar Hero'nun haklarını Harmonix'e satsa keşke.
  • red dead redemption duyurulmadan once 4 kez bitirdigim oyundur kendileri.Gun 2 geç olsada gelmeliydi :(

• İlk at bindigim oyundu çok sevinmiştim :))
  • Gun harbi iyi oyundu ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.