Şimdi Ara

Satılık Takaslık 5s sıfır değişimden geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Beyaz Model #iPhone 5S Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi değişimden gelen telefonlar sıfırdır.

TheMarjinals arkadaşıma sorayım yine de? sıfır mı dostum?

Uzay gri,ocakta alınmış ama 3-4 güne elimde olacak iPhone5s uzay gri 16gb telefonumu aynı şartlarda (değişimden gelen ya da sıfır) gold veya silver cihaz ile takaslamak istiyorum.

nedeni kesinlikle memnun olmamam değildir.iPhone 3gs'den beri iphone kullanıyorum ve hepsinin önü siyah.bunu da 8 ay siyah kullandım yenisi gelecek ve ben beyaz ile değiştirmek istiyorum.

yeni gelen cihazı isterseniz açmadan kutusuyla (eski kutu sıfır cihaz) isterseniz kontrol edip teslim edebilirim.

ankara içi elden alım vardır.eğer elden istemiyorsanız önce siz kargolamalısınız,kargo masrafı benden (gerçi 2.000tl lik telefonun yanıda devede kulak ama)

Yanında tertemiz 2 saat burn-in yapılmış onun dışında kullanılmamış earpods,tertemiz 3 kez kullanılmış (sonra amazon'dan aldığımı kullandım jelatinindedir) ve priz aleti verilecektir.

hediye olarak kırmızı spigen slimarmour,ve sarı spigen neo hybrid verilecektir.

ciddi alıcılara servis no'sunu verebilirim ki genpa'dan değişim yapılacağını görsünler.

eğer satılacaksa,1750'ye satılıktır pazarlık vardır.

Not:Takas seçeneklerine m8 ve 5c +200tl'yi ekliyorum.İkisi de sıfır olmak kaydıyla.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEOG Master -- 8 Ağustos 2014; 16:32:15 >

• LG G2 32GB takas olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caferhanu

LG G2 32GB takas olur mu

üzerine kaç tl vereceğine bağlı.Şöyle bir 750tl vereceksen neden olmasın
  • Ben o parayla tokiye yazılır kanka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caferhanu

Ben o parayla tokiye yazılır kanka

Dostum git yazıl o zaman.

g2 lerin piyasası 1000tl.

Yazmışım oraya 1750.

G3 olsa tamam derim g2 ama.

Pek de istemiyorum zaten kuzenim g2 istiyordu iphone5'i var.Onunla takaslardım g2'ni,onun üzerine aldığım parayla 32GB retina ipad mini aldırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.