Şimdi Ara

Hayatınızda bir değişime gitmenin vakti gelmedi mi sizce de? Değişime inananlar içeri (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
77
Favori
9.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Spora başladım (Fitness)
    -Gözlük yerine lens kullanmaya başladım
    -Hergün yabancı dizileri ve filmleri düzenli bir şekilde takip ediyorum ( 1 yıl oldu)
    -İzlediğim diziler ve filmler sayesinde ingilizcem de aşırı gelişme var.
    -Faydalarını görmeye başladım, sanki hayata karşı biraz daha kültürlü, güçlü olduğumu hissetmeye başladım
  • Evet arkadaşlar biraz sohbet etmeye ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulcu

Evet arkadaşlar biraz sohbet etmeye ne dersiniz

ee noldu değiştin mi
  • afyonkarahisarlılastirama kullanıcısına yanıt
    Sohbet anlayışın buysa konu dışına alalım seni, burası ÖZEL kısmı.
  • Kardeşim zor bir dönemden geçtim başlayamadım sürece şükür atlattım baya bundan sonra önüm açık.Sorabilirsin tabi
  • Onu da ekleyeceğim biraz uzun bir yazı olacak ama.Yeni bir şehire alışma, bölüm hakkındaki git geller, eski arkadaş çevresinden(yaramayacak adamlardan) kopma v.s gibi olayların olduğu süreç
  • Neler yaşadın değişim döneminde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HipoTR

2. Kitaplara başladın mı ?
    3. İlk okudugun kitap hangisiydi ? (Değişim sürecinde)
    (Özel olarak Üniversite hayatı nasıl ? )
    .
    .
    .

evet 4 5 kitap aldım.Doğan Cüceloğlu'nun ilk mesajda bahsettiğim kitapları.Dediğim gibi sürece başlamadım daha şuan şartlar oluştu.Beklendiği gibi değil, liseyi o kadar özlüyorum ki anlatamam değerini bilmek lazım..
  • quote:

nasıl memnun musun kitaplardan ??

Memnun musun derken
  • quote:

hiçbirini okudun mu? yani kitaplar güzel mi ?

Ben beğendim yani faydalı olacaktır elbette.
  • avukat olacaksan suits(yabancı dizi) izlemeni tavsiye ederim araştırırsan demek istediğimi anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackumbrella

avukat olacaksan suits(yabancı dizi) izlemeni tavsiye ederim araştırırsan demek istediğimi anlarsın

Tamamdır hocam araştırıyorum izlerim
  • evet beyler nerde kaldık çok uzun aradan sonra yesil sahalara döndüm :)
  • Evet arkadaşlar herkese merhaba, artık bir yerlerden başlamanın vakti geldi diye düşünüyorum.Bu konuya yeni bir nitelik getirerek sürecin de bir nevi günlük ya da belli periyotlarla buraya aktarımını yapalım yeri gelince youtube channel bile açabiliriz ya da canlı yayın yaparız Bu güne kadar bu sürece psikolojik olarak hazır değildim, yani hala eski de bırakamadığım (arkadaş denmeyecek arkadaşlar, platonik aşkım v.s gibi şeyler) vardı fakat onların geçmesini bekledikçe sadece geçen zaman oluyormuş onların geçmesi için benim elimden geleni ve hatta daha fazlasını yapmam lazım bunu anladım.Efsanevi inci sözlük konusunu bilen bilir (Hayatınızı değiştirecek olan şey idi adı) onun bir benzerini inşallah bu konu altında bizler DH Tim olarak başaracağız.Evet isterseniz başlangıç olarak kimler ne durumda ya da rotamızı çizme adına sohbet edebiliriz bu gün.

• yazdıklarınız güzel, kitap okumuş olmak filmler, kültürel aktivite falan. bunları en kısa sürede bitirmek ve hayata çok geniş bakmak ne kadar da güzel olurdu değil mi?

de, bir şeyi isteyerek okumuş olmakla yapmış olmak için okumak çok farklı sonuçlara yol açan faktörler. Dikkat etmenizi öneririm. Bitirmeye değil anlamaya çalışmak, ben bunları okudum demiş olmak için değil, okurken bu ne anlama geliyor? demek daha faydalı olur diye düşünüyorum. Bu yazdığınız mesajlardaki bakış açısı sağlıklı olmak için spor yapmaktansa kızlar benden hoşlansın diye spor yapmak gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

yazdıklarınız güzel, kitap okumuş olmak filmler, kültürel aktivite falan. bunları en kısa sürede bitirmek ve hayata çok geniş bakmak ne kadar da güzel olurdu değil mi?

de, bir şeyi isteyerek okumuş olmakla yapmış olmak için okumak çok farklı sonuçlara yol açan faktörler. Dikkat etmenizi öneririm. Bitirmeye değil anlamaya çalışmak, ben bunları okudum demiş olmak için değil, okurken bu ne anlama geliyor? demek daha faydalı olur diye düşünüyorum. Bu yazdığınız mesajlardaki bakış açısı sağlıklı olmak için spor yapmaktansa kızlar benden hoşlansın diye spor yapmak gibi bişey.

Öncelikle yorumunuz için ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.Zaten aslolan o değil midir o ağacı doldurabilmek, bilmediklerimizden yola çıka çıka sindirerek daha geriden bakmayı sağlamak? Birde sporla ilgili olan yorumunuzu anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

Uykusuz ve penguen her hafta perşembe günü çıkar. Her biri 2.5tldir. Biri olmadan biri olmazdır. Her hafta 5tl gözden çıkarıp bunları oku derim. Ayrıca sana tavsiye olarak yazdıklarımın hemen hemen hepsi Hakkında forumun içinde alt forumlarda var. Mesele anime manga alt forumu var. Sonra çizgi roman forumu var. Forumun ana sayfaya göz atarsan bulabilirsin. Müzik için bana gelme anlamam ama her tarzı dinlerim. Zeki Müren, Barış Manço, Ayten Alpman, the Rolling Stones, eski 45likler, metallica, bob marley, Moğollar, Hayko cepkin, Avenged Sevenfold, mfö, Şebnem Ferah dinlerim ben. Gördüğün gibi hepsi birbiriyle alakasız. Ama seviyorum hepsini. Her daldan var biraz. Hoşuma gidiyor ve dinliyorum. Bazen şarkıların nerden geldiklerini araştırıyorum, o şarkıcının geçmişini falan.

+ Ek olarak albüm albüm türkçe alt yazılı dinlemeni oneririm mesela metalicanin her şarkısı anlam doludur(bknz: one, fade to black, unforgiven vs) Muzik türü olarak bende alinti yaptigim arkadaşla ayni kulagima hos geleni dinliyorum ama ağırlik rock metal.

Edit : imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioactiveRc -- 3 Mart 2015; 0:37:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

yazdıklarınız güzel, kitap okumuş olmak filmler, kültürel aktivite falan. bunları en kısa sürede bitirmek ve hayata çok geniş bakmak ne kadar da güzel olurdu değil mi?

Öncelikle yorumunuz için ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.Zaten aslolan o değil midir o ağacı doldurabilmek, bilmediklerimizden yola çıka çıka sindirerek daha geriden bakmayı sağlamak? Birde sporla ilgili olan yorumunuzu anlayamadım.

Yorumu yapan arkadaş kizlari tavlayabilmek için okuyup izlemek yerine kendiniz için okuyup izleyin demek istemiş sanırsam.

• neysen osun sırf kültürlü olucam diye yapmacık yapmacık kitap okuycam film izlicem deme.

ilgini çeken şeylere yoğunlaş, yoksa gereksiz bir bilgi salatasına sahip olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

quote:

Yorumu yapan arkadaş kizlari tavlayabilmek için okuyup izlemek yerine kendiniz için okuyup izleyin demek istemiş sanırsam.

Bu sporu zaten yaz gelince vücudum şekillensin ya da six packim olsun kızlar adonisime hayran olsun diye yapmak zeka dışıdır, yani kim bunlar için o kiloların o diyetlerin altına girer zaten o sebeplerle yapanlar 2 3 aya bırakır amacım bunlar değil benim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.