Şimdi Ara

XBOX ONE ORİJİNAL KULAKLIK●GAMEPAD ŞARJ KİTİ●GAME PAD●WIFI ADAPTÖR●LIVE KOD●KABLO VS.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
10
Favori
16.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm cevaplandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "ThisIsCotyora" nikli arkadaşımıza BEYAZ KABLOLU KOL satılmıştır.. iyi günlerde kullanması dileğiyle..

• "jayistic" nikli arkadaşımıza SİYAH KABLOLULU KOL satılmıştır.. iyi günlerde kullanması dileğiyle..

• şarz kiti için siparişi verdim. bekliyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

şarz kiti için siparişi verdim. bekliyorum:)

Ürün aynı gün içinde kargoya verildi.. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle hocam..

• hdd ile ilgileniyorum resim atma şansın varmıdır?
  • ORİJİNAL XBOX 360 SLİM 250 GB HDD : 120 TL bu ürün orjinal mi? Yoksa yan san kutu içine takılan hdd lerden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: force be with you

ORİJİNAL XBOX 360 SLİM 250 GB HDD : 120 TL bu ürün orjinal mi? Yoksa yan san kutu içine takılan hdd lerden mi?

Orjinal cihaz üzerinden çıkarttım..Kutu içine takılan değil tamamen orjinaldir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstshn81

quote:

ORİJİNAL XBOX 360 SLİM 250 GB HDD : 120 TL bu ürün orjinal mi? Yoksa yan san kutu içine takılan hdd lerden mi?

Orjinal cihaz üzerinden çıkarttım..Kutu içine takılan değil tamamen orjinaldir..

XBOX 360 E Slim kasalar ile uyumlu mu? SOn olarak fiyat bi eikram yaparmısınız?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mstshn81

quote:

XBOX 360 E Slim kasalar ile uyumlu mu? SOn olarak fiyat bi eikram yaparmısınız?

Pm ile cevaplandı..
  • HDD ve xbox oyunları aldım son derecede güvenilir bir satıcıdır. Kesinlikle tavsiye ederim, ankara'da tek
  • Merhabalar,

Siyah kablosuz kolun yanında pc için alıcısını da veriyor musunuz? yoksa yalnızca kol mu? teşekkürler
  • American Psycho kullanıcısına yanıt
    Merhabalar..

Geçerli fiyat sadece kablosuz kol için geçerlidir.. wireless alıcısı maalesef elimde yok şu an için..

• wireless alıcı alacağım ama sizde yok sanırım şuan , getirmeyi planlıyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandagamba

wireless alıcı alacağım ama sizde yok sanırım şuan , getirmeyi planlıyor musunuz ?

Pm ile cevaplandı

• Slim 320 lik hdd orjinal dediginiz urun slimel E kasadada çalışıyormu?

• ArGoDa kullanıcısına yanıt
    Pm ile cevaplandı

• hocam sıfırdan farksız diğer xbox360 gamepadlerin resmi yok. ürünler new durumda garantisi var mı acaba?tuşlar bir kaç sene kullanınca yumuşuyor siz daha iyi biliyorsunuzdur.tuşları sert mi?

kusura bakmayın hepsiburada dan geçen ay aldığım kol sağ yöne basılı kalıyordu geri gönderdim değişim yapmadılar para iadesi yaptılar.yine aynı sorunu yaşamak istemiyorum.
  • sawolverine kullanıcısına yanıt
    pm ile cevaplandı..
  • kablolu kol 70di 90 olmuş,para+oyun şeklinde x360 kol satmak istersen pm.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.