Şimdi Ara

arandıkça kazan aranıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şirkette telefonla çok işim oluyor ve çok aranıyorum. Kendime yeni hat alıp oradan aratacağım ve bu sebeple arandıkça kazan hangi operatörde var ve kullanışlı ise o operatöre geçmek istiyorum.

Sizde hangi operatör olmalı.

Sadece aranacağım. 6 ayda bir belki kontör yüklerim

• vodafone

Cep Aran
    Vodafone Cep Aran Kampanyası ile arandıkça kazanın. Kazandığınız liralarla dilediğiniz yönü arayın
    Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan arandığınız her 10 dakika, artık size bedava 50 kuruş kazandırıyor. Bu kampanya sayesinde ne kadar çok aranırsanız, o kadar çok kazanıyorsunuz! Üstelik kazandığınız cep liraları kullanmak için beklemenize gerek yok, toplamda 10 dakika arandığınızda hesabınıza anında 50 kuruş yükleniyor.

Kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken ABONE yazıp, 7506'ya ücretsiz SMS göndermek ya da 7506'yı ücretsiz arayarak kayıt olmak.

Kazandığınız hediye lira miktarını öğrenmek isterseniz BAKIYE yazıp, 7506'ya ücretsiz SMS gönderebilir ya da 7506'yı ücretsiz arayabilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/cep_aran.php

AVEA

AranKazan Kampanyası ile diğer operatör ve sabit hatlardan 10 dakika arandığınızda, her yöne 5 hediye dakika kazanırsınız.
    Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok kazanın.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/AranKazan

• en avantajlısı avea . ben de onu kullanıyorum. her ay 30 dk geliyor. yetiyor bir ay . interneti de turkcellden kullanıyorum. 6 aydır kontor yüklemiyorum. 6 ay dolup hattınız kapanmasın istiyorsanız numara taşırsınız :)
  • @LAZOFLU çok tşk ederim bilgi için.

@propesyonel tşk ederim fakat "Bu kampanya 1 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir." avea bitmiş galiba
  • ben de diyorum niye hala gelmiyor bu ayki hediye konuşmalar. iyi oldu söylediğin teşekkürler. bugün hattımı turkcell'e taşıyım en iyisi. aran kazan olayı nedeniyle aveadaydım. kalmama gerek yok artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi propesyonel -- 7 Ağustos 2014; 13:07:51 >
  • vodafone cep aran devam ediyor. ama 3 tarife ile kullanılıyor.
  • propesyonel kullanıcısına yanıt
    Herşeyde bir hayır vardır
  • hangi tarifeler acaba? bugün almayı düşünüyorum da.
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    en üstte arkadaşın verdiği vodafone link ine tıklayıp en alt satırda geçerli tarifeleri okuyabilirsin hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün vodafone dan hat aldım ve şuan kullanıyorum. Fakat yeni cep özgür e geçme zorunluluğu varmış. Bende yaş 30 olduğundan kabul etmiyor. Başka tc ile olur mu? ve nasıl giriş yaptırabiliriz sisteme?
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    sizinle aynı soyadına sahip 25 yaş altı bir akrabanızi hattın kullanıcısı olarak göstermeniz gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone bayisine gitmemiz şart mı?
  • Turkcell kontürlü de Aran kazan tarifesi var. Bugün arandığın kadar süre ertesi gün konuşuyorsun. Ama sadece ertesi gün kullanıyorsun. Her gün ararlarsa her gün kullanırsın.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    bilgi için tşkler. Aslında bu daha iyi olur tam benlik diyebilirim :) fakat sitede bulamadım kampanyayı. Rica etsem link verebilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.