Şimdi Ara

Windows 9 ile önemli yükseltme kampanyaları gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows 9 ile önemli yükseltme kampanyaları gelebilir

Microsoft'un tüm işletim sistemlerini bir araya toplamak gibi yapısal anlamda önemli değişikliklere imza atacağı Windows 9 işletim sistemi ile yükseltme kampanyası anlamında da radikal girişimlere imza atabilir. 

Firmaya yakın kaynakların verdiği bilgilere göre Windows XP ve Windows 7'den halen büyük miktarda kullanıcı çalamayan Microsoft, Windows 9 sürümünü eski sürümlere bedava veya cüzi bir miktarda sunabilir. 

Windows 8 işletim sistemine belirli bir süre cüzi bir miktara yükseltme imkanı sunan firma kampanya bitiminde fiyatları fırlatınca satışlar da bıçak gibi kesilmişti. Windows 8.1 ise orijinal Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuştu.

Daha önce Windows 8.1 ve Windows 7 SP1 sürümlerinin Windows 9'a ücretsiz olarak yükseltileceği gündeme gelmişti. Şimdi ise Windows XP, Vista ve Windows 7 sürümlerinin hepsine ücretsiz veya cüzi bir ücretle yükseltme teklifi yapılacağı belirtiliyor. Bu sayede Microsoft bir nevi küskün kullanıcıları da kazanmış olacak. 

Microsoft ayrıca Windows 8.1 için düşündüğü genişletilmiş Başlat menüsü dahil tüm büyük güncellemeleri Windows 9'a kaydırmış durumda. Windows 8.1 küçük güncelleme ve yamalarla geçiştirildikten sonra gelecek yıl itibariyle Windows 9'un sunulması bekleniyor. Herkese açık önizleme sürümü ise sonbahar döneminde gelecek.  

Kaynak:http://bgr.com/2014/08/04/windows-9-free-update/

• böyle olmalıydı zaten

• Bedava yapip bir yerden kismadiklari surece sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 5 Ağustos 2014; 0:02:16 >
  • Yeni işletim sistemi yapacağına hepsini bir çatı altında toplama işine odaklansınlar.

2002 den beri bir sistem tutuyor ve kullanıcılar veya şirketler vazgeçmiyorsa bildikleri birşey vardır.

microsoft yolunacak kaz peşinde.

Bedava olmasını geçelim güzel bir fiyattan pazarlasalar olmaz.
  • Artık telefonları bilgisayar gibi kullanma vakitleri geldi ancak usb girişide yapsalar telefonlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Win 9 de metro özelliği seçmeli olusun

• su metro ya alışamayan eski kafaların cogunun ya parası olmadıgı için bilgisayarı dandik olanlar ya da zevksiz hiçbirşeyden anlamayan insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roccoti

su metro ya alışamayan eski kafaların cogunun ya parası olmadıgı için bilgisayarı dandik olanlar ya da zevksiz hiçbirşeyden anlamayan insanlar.

• Ücretsiz olmasa bile en azından 8 de yaptığı gibi 15$'a yükseltme güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 5 Ağustos 2014; 0:55:12 >
  • 6.000 liralık pcde W 8.1 yüklü Metro arayüzü hiçbir işime yaramıyor.

• Gel de; yavaş gel.

En az 2 sene daha beklenmeli yeni sürüm için....

• quote:

su metro ya alışamayan eski kafaların cogunun ya parası olmadıgı için bilgisayarı dandik olanlar ya da zevksiz hiçbirşeyden anlamayan insanlar.

evet paramiz yok. 250 TL veremiyoruz windows 8 gibi bir isletim sistemine. kusura bakma zengin kardesim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lockheed -- 5 Ağustos 2014; 1:27:48 >
  • quote:

Ne yapalım 27'' 2k monitörde 1 tane uygulamayı tam ekran mı kullanalım ? yoksa windows 7 gibi istediğimiz kadar sığdırıp her işi tek bir ekrandan mı ? yapalım,başlat kenarda açılıyordu işimizden geri kalmıyorduk bunda bir basıyorsun koca ekranı kaplıyor,hangisi mantıklı sence ? ha tablet dersin anlarım arayüze tamam ihtiyacı olur,hadi ultrabook dersen dokunmatik ekran gene anlarımda öküz kadar monitörde ne diye ben uğraşayım 3 kuruşluk arayüzle cebelleşmeye ? masaüstünde saçmalık bu arayüz olayı diğer platformlarda ise dediğim gibi tablet ise hele çok güzel notebook yada ultrabookda fena değil ama masaüstü olacak şey değil.

• metro arayüz ve windowsun ne alakası var bir anda tablet sandılar bilgisayarları sanırım... Paralı kafasızlar...

• Windows XP ve Wİndows 7 Çok iyiydi o yüzden kullanıcılar halen onları tercih ediyor. Vista ve 8 bence çok başarısız iki sistem inşallah windows 9 güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Python

quote:

Ne yapalım 27'' 2k monitörde 1 tane uygulamayı tam ekran mı kullanalım ? yoksa windows 7 gibi istediğimiz kadar sığdırıp her işi tek bir ekrandan mı ? yapalım,başlat kenarda açılıyordu işimizden geri kalmıyorduk bunda bir basıyorsun koca ekranı kaplıyor,hangisi mantıklı sence ? ha tablet dersin anlarım arayüze tamam ihtiyacı olur,hadi ultrabook dersen dokunmatik ekran gene anlarımda öküz kadar monitörde ne diye ben uğraşayım 3 kuruşluk arayüzle cebelleşmeye ? masaüstünde saçmalık bu arayüz olayı diğer platformlarda ise dediğim gibi tablet ise hele çok güzel notebook yada ultrabookda fena değil ama masaüstü olacak şey değil.

Kullanmayı bilmediğiniz ne kadar da belli. Siz 20 inç monitör alsanızda ne fayda. Windows 8 i kullanmayı kısayollarla ne kadar hızlı ve kolay oldugunu bilmediğiniz için böyle bu kadar gereksiz konuşabiliyorsunuz.

Adam win8 de ekranı bölme yok sanıyor orası da ayrı bir konu.

• Windows Vista ve Windows 8 tam anlamıyla rezaletti zaten. Xp'ye DX 12 desteği koysunlar ve birazda görsel iyileştirme yapsınlar birçok kullanıcıyı memnu ederler :)

• quote:

piyasanin %90sini begenmedi, bir zevk sahibi sensin tabi. isletim sistemleri tarihinde gorulmemis olaylar oluyor, yeni bilgisayarlar tercih disi windows8 ile dagitildigi halde toplamdaki 8in kullanim orani dusunuyor. bu demektirki insanlar para ile satin aldiklari isletim sistemini uninstall ediyorlar. sen milleti fakir zannede dur. win8 o kadar kotu bir isletim sistemiki para ile aldiklari halde yeni sistelerinde kullanmak istemiyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Python

quote:

Kullanmayı bilmediğiniz ne kadar da belli. Siz 20 inç monitör alsanızda ne fayda. Windows 8 i kullanmayı kısayollarla ne kadar hızlı ve kolay oldugunu bilmediğiniz için böyle bu kadar gereksiz konuşabiliyorsunuz.

Adam win8 de ekranı bölme yok sanıyor orası da ayrı bir konu.

Hee 2 ye böleceğiz tabi bence sen aldığın 3 kuruşluk notebook'a birlikte gelen windows 8 e mahkum olduğun için savunuyorsun ki imzanda bile yazmışsın aldığın cihazı öyle değil mi ? bazı şeyleri windows 7 den iyi ona lafımız yokta o arayüzü masaüstünde bile savunman zaten abes ben daha ne diyeyim.

Ek olarak imzana cihazının tam boyutlarını panelinin markasını modelini çözünürlüğü ne var ne yoksa yazmayı ihmal etme,şimdi gelipte '' ya imzada görüp pm atıyorlar merak ediyorlar yardım ediyorum'' diyede savunursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 5 Ağustos 2014; 1:58:47 >

• Ücretsiz gibi bir düşüncesi olsa Microsoft şimdi bile W8 geçişi uygun fiyattan devam ettirirdi.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.