Şimdi Ara

0 araca plaka-ikamet. kanunu bilen baksın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 0 araç aldım plaka çıkacak. oturduğum ilçe benim istediğim plakayı vermiyor. istediğim plakayı almak için illaki ikametgah değiştirmek zorunda mıyım yoksa bağış yapmak yeterli mi? yakın zamanda plaka çıkartan varsa lütfen cevap yazsın.
    bilgisiz arkadaşlar lütfen yazıp bilgi karışıklığı yaşatmasın.

• cevap bekliyorum
  • İlçe-il plaka kanunları kalktı.Dosyaların arasına biraz nakit sıkıştırmak lazım galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruling_S -- 7 Ağustos 2014; 0:51:43 >
  • ne yalan söyleyeyim beklediğim cevap buydu. ikamet değiştirmek ne saçma bir iştir...
    emin misiniz kanunun kalktığından ?
    aslında yakın zamanda özel plaka çıkartmış birini arıyorum
  • böyle durumlar tamamen bulunduğun şubenin idaresinde. onlar isterse, uygun görürse olur. gidin trafik şubenize, özel bir plaka almak istediğinizi efendi bir görünümle anlatın. akabinde size egm ne bağış yapmanız gerekir derlerse miktarı sorun. işinize geliyorsa alın. hayır diyorsanız ilçenize bağlı seri plakalardan birisine razı olun. ocak ayında sıfır aracım teslim edildi. ankaranın plaka tahsis sitesinden plaka ayırttım, aldığım belgeyi vekaletle bayiye verdim. plakam çıktı. kimse sormadı ikamet, adres vs vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.