Şimdi Ara

İzmir Kartuş Dolumu Yapabileceğim Yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP Deskjet F2400 için kartuş dolumu yapmak istiyorum. İzmir'li arkadaşların bildiği yer var mı acaba?

• kartuş dolumunu kendinizde yapabilirsiniz bilgisayar mağazalarında kartuşlar için boyaları bulunuyor. bir adet şırıngayla halledebilirsiniz ki kartuş doldurmak için birine verdiğinizde o da aynısı yapacak.
  • TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    hocam tekniğini bilmiyorum kendim yapabilir miyim dersiniz? Şırınga ve kartuş boyası alırsam uzun vadede daha mı hesaplı olur dersiniz ?

Görsel olarak şöyle bir şey buldum

İzmir Kartuş Dolumu Yapabileceğim Yerler

bahsettiğiniz kartuş boyası için böyle bir şeye mi bakmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertahircelik -- 4 Ağustos 2014; 11:44:08 >
  • internetten hp kartuşlarına bakayım tekrar yazarım. 3-4 sene oldu ama bende xerox yazıcı vardı kartuşlarını kendim doldururdum pek sıkıntı yaşamadım. doldurması zor değil kartuşu söktüğünüz de kartuşun boya akıtan yerinde sünger gibi bir kısım vardı oradan şırıngayla dolduruyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SteelLife

HP Deskjet F2400 için kartuş dolumu yapmak istiyorum. İzmir'li arkadaşların bildiği yer var mı acaba?

Balçova ya da Çankaya'da Boytaş var.
  • @TITAN291

Hocam sizin dediğiniz gibi 20 tl ye alınabilir gibi. Önceden 50 tl falandı diye hatırlıyorum. Fiyatlar düşmüş. Bir de Boytaş firmasına bakayım şayet orada uygun fiyata dolum yapıyorlarsa orayı tercih edebiliriz. Yardımlarınız ve geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

@Agentwho

Hocam bir arkadaşım da bana sizin gibi Çankaya'daki Boytaş'ı önerdi. fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertahircelik -- 4 Ağustos 2014; 12:52:51 >
  • rica ederim, bende fiyatları görünce alınabilir gözüyle bakmaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteelLife

@Agentwho

Hocam bir arkadaşım da bana sizin gibi Çankaya'daki Boytaş'ı önerdi. fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı?

Hocam, orjinal kartuş fiyatı 22-25 lira gibi bir şey ama dolum fiyatını tam bilmiyorum
  • Agentwho kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.