Şimdi Ara

Galaxy S5 yazılım özellikleri yakın zamanda Galaxy Note 3 ve Galaxy 4 modellerine gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S5 yazılım özellikleri yakın zamanda Galaxy Note 3 ve Galaxy 4 modellerine gelecek

ABD'de bazı operatörlerin sattığı Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 modellerine Galaxy S5'te bulunan çocuk modu ve Download Booster özelliğinin bir güncelleme ile sunulmaya başladığı haberi gelmişti. Bu özelliklerin global modellere ne zaman geleceği merakla beklenirken, Samsung'un daha geniş kapsamlı bir güncelleme hazırladığı iddia edildi. 

Gelen bilgilere göre Galaxy S5 arayüzünde yer alan gelişmiş Galeri uygulaması, yeni kamera arayüzü, Download Booster ve çocuk modu gibi özelliklerin yer aldığı bir güncelleme paketi Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 için hazırlanıyor. Ayrıca Galaxy S5 modelindeki daha sade ikonlarla elden geçirilmiş arayüz de bu cihazlara sunulacak.

Güncellemenin ne zaman yayımlanacağına dair net bir bilgi yok ancak tahminler sonbahar bitmeden güncellemenin cihazlara sunulacağı yönünde.  

Kaynak:http://www.androidsas.com/2014/07/galaxy-s4-and-note-3-soon-to-get-galaxy.html

• Çocuk modu diğer bazı özellikler zaten geldi. Umarım arayüz de bir an önce gelir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılımının beterinin en iyisi gelicek demek note3 ve s4 e teşekkürler ve tebrikler SamSung
  • Bende bir site kurayım, amcamın oğlunu kaynak göstereyim (buradaki kaynak Samsung içinden bir yetkili bile yazma gereğini duymamış BİR OKUYUCUMUZ demiş) sizde burada haber yaparsınız sitem meşhur olur.

Bunca yıldır Android telefonum var Androidsas ı ilk defa duyuyorum bu da benim eksikliğim demekki.

Sağlam bir dayanağı olmayan veya güvenilir bir yerden veya kişiden (daha önce yazdıklarının doğruluğu sonradan gerçekleşmiş) alınmamış bu tür söylentilerin haber yapılmasını doğru bulmuyorum.

Kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Bende bir site kurayım, amcamın oğlunu kaynak göstereyim (buradaki kaynak Samsung içinden bir yetkili bile yazma gereğini duymamış BİR OKUYUCUMUZ demiş) sizde burada haber yaparsınız sitem meşhur olur.

Bunca yıldır Android telefonum var Androidsas ı ilk defa duyuyorum bu da benim eksikliğim demekki.

Sağlam bir dayanağı olmayan veya güvenilir bir yerden veya kişiden (daha önce yazdıklarının doğruluğu sonradan gerçekleşmiş) alınmamış bu tür söylentilerin haber yapılmasını doğru bulmuyorum.

Kolay gelsin

Önce haberi okudum, sonra yorumunu okudum çok haklı dedim, sonra editöre bakayım dedim Ekrem Seventy One çıktı. Sonra bunları yazıyorum birazdan gülerek sekmeyi kapatıcam.

• Androidsas sitesini daha önce çok duydum, güncelleme konusunda sıkça haberlerine rastalanabilir ama ne kadar ünlü bir site oldgunu bilmiyorum. Güncelleme konusuna gelirsek Samsung umarim guncellemeyi yayinlar demiyorum, yayınlamak zorunda. En iyi üç cihazindan ikisine en yeni arayüzü yayinlamayacaklar da hangi cihaz için yayinlayacaklar ? Zaten gec bile kaldilar, s5 çıkalı 4-5 ay oldu.

• Dün bi güncelleme geldi note 3e. Dezeer çocuk modu yeni Knox ve s mag geldi video oynatıcısı biraz saydamlaştırmışlar klavye güncellenmiş bildirim sekmesindeki ikonlar güncellenmiş gps gitmiş location gelmiş vb. Menü biraz daha akıcılaşmış. Bakalım arkası gelecek mi? Sm-n9000Q Sammobile.com a firmware düşmemiş daha.

• samsung s4 e monk bilr vermez note 3 e verir adamlar s4 ü şimdiden eskitiyor
    Lg g3 aldım rahatım

• Hiç boşuna heveslenmeyin ben notte 2 kullanıyorum ve cihazda 4.4.2 var kit kat en stabil işletim sistemlerinden biri fakat sıkıntı samsung dan kaynaklı notte 2 deki eski arayüz ile s4 deki arayüzü harmanlamış ve hem yavaş ve stabil olmayan arayüz çıkmış ortaya diğer markalar güncelleme ile hızlanırken samsung iyicene içine ediyor o yüzden altarnat

F markaları tercih etmekte fayda var

Oppo 4.3 e kurulu color os daha stabil ve kullanıcı dostu

Huawei nin arayüzü güncelleme ile p6 ya bile yeni arayüzü verdi ve eskisi de baya stabil

Lg bu noktada çok canı yandı ve yeni arayüzü baya başarılı

Htc yi konuşmaya gerek yok çoğu cihazında bir stabilite var

Gelelim sony oda baya başarılı xperia z ye bile z2 deki arayüzü verdi

Çin markaları xoami de iyi bir arayüz ios dan esinle erek yapılmış renkli ve stabil

Stok romlarda baya iyi

Demekki SAMSUNG un biraz canının yanması gerekiyor ve boykot edilmesi gereken burnundan kıl adrımayan bir marka bir zamanlar nokıa bunu çok yapardı işte ne olduğu ortada

Bundan sonra samsung almayacağım hem kalitesiz hem çabuk dağılıyor ve malzeme kalitesi de kötü neden okadar parayı vereyimki ve yazılım güncellemesi alacağı bile meçhul olan bir firma samsung

Bu sitede yazılımdan anlayan bir dünya insan var her marka güncellemede eski amiral gemisine yeni arayüzü verirke stabiliteyi ön planda tutar

Maalesef Samsung bunu notte 2 de s4 de gösterdi vana göre sınıfta kaldı

• Hepsini ben kaç ay önce custom romlar ile ucundan tattım,son 1 ayda tamamen orjinal olarak s5 yazılımlarını s3 te kullanıyoruz. Ota güncellemesi yapan adam beklesin,azıcık işi bilen zaten samsung yazılım vermiş vermemiş umursamazki
  • 112112acil kullanıcısına yanıt
    Note 3 e geçen gün gelen güncellemede klavyede ne tür bir değişiklik yapılmış?

• S4Active'e daha KitKat gönderemediniz la

• s4 e vereceği arayüz s5 kadar stabil olmaz. Eskitme politikası gereği.
  • Bu günceleme dün geldi güncelleme gelebilir diye yeni haber yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyru

Bu günceleme dün geldi güncelleme gelebilir diye yeni haber yapılıyor.

Bu bahsedilen guncelleme ile yeni gelen guncelleme farkli. Haber dogru mudur, yanlis midir tartisilir ama soylenen sey arayuz guncellemesi. Bu bize en erken ciktiktan bir kac ay sonra gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 4 Ağustos 2014; 4:56:22 >
  • S5 de görüp çok özendiğim S-Mag uygulamasına Note 3'e getirmeleri gerçekten beni sevindirdi bir çizgi roman seven olarak, fiyatlarda oldukça uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Bende bir site kurayım, amcamın oğlunu kaynak göstereyim (buradaki kaynak Samsung içinden bir yetkili bile yazma gereğini duymamış BİR OKUYUCUMUZ demiş) sizde burada haber yaparsınız sitem meşhur olur.

Kolay gelsin

Haberi okumadan editöre bakmanı öneririm. Zira bütün haberleri aynı paralelde.

• Aynen haberi yapan ekrem71 se "hahahah" diyip gecin.. Erdi abi emekli olursa burayi rumor sitesine cevirecek demedi demeyin :D

• Aynı tür haberler hep
  • Haber tırt

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.